Всичко за всички марки гел лакове - 25

  • 41 212
  • 757
  •   1
Отговори
# 390
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
От днес 💅
Блещулки ✨
... и колко различно изглеждат на слънце и на сянка...


# 391
  • Мнения: 166

Трети маникюр - GDcoco 811a, без светкавица. Цвета е една идея по-прасковен. На лумисцентна светлина свети много хубаво. тук е на два слоя, без бяла основа.

Последна редакция: пн, 05 авг 2019, 15:58 от magdalena madzhurova

# 392
  • Paris, France
  • Мнения: 13 985
HotSince88, недей, моля те, да цитираш километрични постове, особено когато отговорът ти е кратък.

Вече са ти отговорили - за салон Валерата не е подходяща. Предложената от Дани е минималното, К35, който Герита85 предложи е много добра. Не зная какво те бърка правенето в Корея. Корейските машинки са много добри. Всъщност Валерата едва ли е правена в Швейцария. На щепсела седи надпис Made in China, лично съм го видяла, с очите си. Доста хора я имат тук. Аз препоръчвам jsda jd3g. С безчетков микромотор е. С нея може да се работи непрестанно от 8 до 8, всеки ден, без даже да загрее. Педикюр, маникюр, всичко. Единственоят минус е тежката ръкохватка. За маникюр, единствено, jsda jd 700 или jd400 са много добри. NDED Sprint също е добра, но леко по-шумна. НДЕДската има 3 години гаранция на блока. Предложените 3 са с леки и удобни ръкохватки и идеални за маникюр на 5-6 клиента дневно.

Честито, майка Зайка и със здраве да си я ползуваш! Много е хубава и леко ти завиждам. Само дето не става за салон, че нали това питат.

# 393
  • Мнения: 2 269
Почти безобидн@
А, аз 3 вида масла за кожички съм събрала. Laughing
Още преди години като ходех на салон си бях харесала по миризмата едно масло и момичето тогава ми отсипа в едно доста голямко шише и имам още от него.
От България си купих комплект на Микросел и в него има и масло, то но нещо не ми мирише добре, а сега ми приснигна и Комилфо-то. Него съм го поръчвала от ибей, че не съм в България.
Аз си правя масла за ръце от някакво базово масло (бадем, шии,авокадово, каквото имам в по-голямо количество, дори сега ми пристигна едно черно ямайско та и от него сложих, че то пък много гъсто) и добавям разни етерични за мирис и чаено задължително, че то антисептично и т. н.
През зимата такава смес от масла слагам в крем на Нивеа, от онези железните кутии. Обичам да ми е мазно като си мажа ръцете. Та, като ги свърша всички събрени, които уж специално за кожички ще си слагам от тези масла, които си смесвам за ръце.

Връщам се да добавя,
Неви , казвай за това канелено масло, че гледам сега в ибей има 3 вида:
Cassia Cinnamon Essential Oil 100%
Cinnamon Leaf Essential Oil 100%
Cinnamon Bark Essential Oil 100%
За сега и трите съм ги слбожила в кошницата, но ми се искаше да знам каква е разликата и какво точно препоръчват за гъбички, че мъжът ми има на краката.

Последна редакция: пн, 05 авг 2019, 20:28 от Melany99

# 394
  • Мнения: 7 562
Хайде,като сме на тема пили, да си пусна и аз питането. Ето тази съм харесала. С тези приставки. Става ли? За запилване на гел лака ми трябва, не пълно, защото Невена каза, че не е ок за ноктите, но поне да махам горния слой. Някой има ли я тази пила и върши ли работа? И коя приставка да поръчам?

https://m.ru.aliexpress.com/item/32715734931.html?pid=808_0004_0 … Fr4w1565018119916

https://m.ru.aliexpress.com/item/32859242284.html?pid=808_0004_0 … Fr4w1565018119916

# 395
  • Мнения: 400
Малко и от мен



последното е изграждане с гел и гел лак Simple Smile

# 396
  • Мнения: 47
HotSince88, недей, моля те, да цитираш километрични постове, особено когато отговорът ти е кратък.

Вече са ти отговорили - за салон Валерата не е подходяща. Предложената от Дани е минималното, К35, който Герита85 предложи е много добра. Не зная какво те бърка правенето в Корея. Корейските машинки са много добри. Всъщност Валерата едва ли е правена в Швейцария. На щепсела седи надпис Made in China, лично съм го видяла, с очите си. Доста хора я имат тук. Аз препоръчвам jsda jd3g. С безчетков микромотор е. С нея може да се работи непрестанно от 8 до 8, всеки ден, без даже да загрее. Педикюр, маникюр, всичко. Единственоят минус е тежката ръкохватка. За маникюр, единствено, jsda jd 700 или jd400 са много добри. NDED Sprint също е добра, но леко по-шумна. НДЕДската има 3 години гаранция на блока. Предложените 3 са с леки и удобни ръкохватки и идеални за маникюр на 5-6 клиента дневно.

Честито, майка Зайка и със здраве да си я ползуваш! Много е хубава и леко ти завиждам. Само дето не става за салон, че нали това питат.

А мнение за тази пила на Semilac


Уж била Корейска с 35000 оборота, адаптер 30 VDC и e 65W?

# 397
  • Мнения: 166
Vqsh13, какъв топ лак използваш? Има страхотен стъклен блясък.

# 398
  • Мнения: 378
Здравейте, Прекрасници! Аз изпуснах темата почти, да се оплача не мога да си влезна в акунта през телефона, случвало ли се е на някоя? А на лаптопа рядко сядам...ако помогнете ще съм благодарна!

# 399
  • Мнения: 144
Здравейте, някой може ли да сподели накратко, какво и от къде да взема? Нямам нищо.

# 400
  • Мнения: 400
Vqsh13, какъв топ лак използваш? Има страхотен стъклен блясък.
На Cuccio топката

# 401
  • Мнения: 47
Спрях се на Маратон Стронг Чемпиън 3.... но гледам че тук в бг се продава по сайтовете за 300 лева, а в Али-то е 150 с доставката. Питането ми е някаква реплика ли са там или са си 1 към 1 и тук за едната гаранция си слагат по 150 лева надценка?

# 402
  • Мнения: 4 872
Здравейте, някой може ли да сподели накратко, какво и от къде да взема? Нямам нищо.
Всичко е написано, описано и изброено в първият пост на темата, както и отново повторено в линковете в края му.

# 403
  • Мнения: 7 562
Спрях се на Маратон Стронг Чемпиън 3.... но гледам че тук в бг се продава по сайтовете за 300 лева, а в Али-то е 150 с доставката. Питането ми е някаква реплика ли са там или са си 1 към 1 и тук за едната гаранция си слагат по 150 лева надценка?

Ако това е някаква супер марка, най-вероятно е и в Али, и тук да са ментета. Освен ако не поръчваш от лицензиран доставчик. Имай предвид, че при доставка от Китай за тази сума ще платиш около 50 лв митница.

# 404
  • Мнения: 73
Спешно! Някой ползвал ли я е и доволен ли е?

Общи условия

Активация на акаунт