Къванч Татлъту-след "Carpisma-Сблъсък" § минали и бъдещи проекти, партньори - 86

  • 34 322
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 989
оправете заглавието, Чарпъшма, не Джарписма.
Три грешки в една кратка дума... Пише се Çarpışma

# 31
  • Мнения: 628
оправете заглавието, Чарпъшма, не Джарписма.
Три грешки в една кратка дума... Пише се Çarpışma
ние и така написано знаем за кой сериал се отнася

# 32
  • Мнения: 18 603
Светле Hug Peace
Ани Heart Eyes, ами разбирам теее!!
от кога си чакам Башачка да се появи, а в комплект двамата с Киво, кеееф Wink Heart Eyes Да е жив и здрав Гьокхан, че я сподели!

Фенче Heart Eyes,надявам се бтв да го дават така, както ние сме го гледали, иначе ще се оплачем на Иво Аръков Joy Joy Joyтой е с връзки там Joy
мани тия от Сомера, дават фалшиви данни Mr. Green Joy Joy

Сами wavey
Тесето wavey

Катето Hug да дойде да каже, как е минал концерта й Peace

оправете заглавието, Чарпъшма, не Джарписма.
Три грешки в една кратка дума... Пише се Çarpışma
и така става, не е фатално Peace


# 33
  • Мнения: 14 493

  Ухххх ,  много се ядосах на ,вие  се сещате на кого.
Не обичам да се влиза в чужда къща без да се почука.

    А пък така се зарадвах на едно усмихнато и щастливо момиче ,което разтоварва заслужено с любимото момче.

    


   Лекичка и спокойна нощ милички Hug Heart Eyes

# 34
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Привет, момичета!  bouquet Честита да ни е новата тема! Айре, благодаря!  Hug

Скрит текст:
Концертът мина и замина... Моичките се представиха отлично, само дето се притеснявах. Залата, в която се проведе финала на проекта, е малка, трудничко се побраха на сцената, но се отказахме от читалищния салон, защото там идва "кьораво и сакато"... Не успяваме да овладяваме голямата пасмина. Обаче беше доста горещо, пуснаха климатика в края. Аз потънах в пот, но оцелях. Има много снимки и видеа, но нямам уменията да ги постна в темата, както прави Фенчето със своите "запетайки". Колежките пуснаха във фейса на училището материал, но аз не съм видяла какво е, нямам фейсбук. Като се прибере дъщеря ми, ще се опитам да онагледя изявата на моя "Фолкденс" в темата. Утре имаме тренинг с активите на класовете по друг проект, иновативно училище сме. Оформяме и годишни оценки, абе, ужас...

Сега вече мисля за националното външно оценяване на моите седмокласници, много са "слаби", а и ще имам проблем с присъствието им.  Mr. Green

А, ти драсни две запетайки на Чарпишмата, не че ми пречи, ама да не дразним, владеещите правописа. Blush

"Бозите", за които споменах са "Непознатият в джоба ми", "Целувката на живота", "Бившата ми любов" и още нещо, ама го забравих. Crazy


Благодаря за споделеното! При нас яко вали, градината утре ще е блато. Каня ви на кални бани!



Лека!

Последна редакция: ср, 12 юни 2019, 23:39 от Екатерина Кузманова

# 35
# 36
  • Мнения: 18 540
Добро утро!  Hug Hug Hug



Светле  Hug Peace
Кате  Hug браво!  bouquet
Айре  Heart Eyes да видим ние какво ще гледаме  Thinking
Ето още две изрязани сцени, които са ги давали в Унгария  Rolling Eyes
https://vk.com/kivanc_elcin_fanclub?fbclid=IwAR3V7YzeI7qCkVUnQ0P … l_wall_-182684504
https://vk.com/kivanc_elcin_fanclub?fbclid=IwAR3V7YzeI7qCkVUnQ0P … l_wall_-182684504
Много хубав клип на Анна  Peace
https://vk.com/kivanc_elcin_fanclub?fbclid=IwAR3V7YzeI7qCkVUnQ0P … l_wall_-182684504
Ани  Heart Eyes  bouquet
А, и аз много си харесвам Сю и Джес, но при мен любовта между ГГ ми влияе повече, отколкото как изглеждат един до друг. А на Джемре и Зейно любовта ми хареса повече от тази на Сюхан.  Джесур си го обичам  Heart Eyes

Хубав ден!  Hug

# 37
  • Мнения: 3 261
Добро утро




https://www.ayakligazete.com/romantik-yemek-2/

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 10:52 от dterziiska

# 38
  • Мнения: 18 603
Хелоуу! Simple Smile Hug
Ани Heart Eyes, Фенче Heart Eyes
мерси за кафенцата bouquet
изрязаната сцена от атентата, нещо не можех да я разбера Thinking

Кате, браво!! Hug
за заглавието, вече не мога да редактирам Peace

Терзи bouquet
започнаха любимите ми снимки КБТ Heart Eyes през лятото Wink

Пазаруване за 15 минути
Рано през деня, Къванч Т. беше видян в търговския център İstinyePark със съпругата му Башак. Бързо направиха покупки в магазина за телефона и напуснаха търговския център. Общо взето, обиколката за пазаруване отне 15 минути. актьорът любезно отказа да се снима с феновете си,защото бърза. след това се качи в колата си, чакаща на входа и напусна търговския център.



Миналата вечер са били в ресторант за да вечерят..в добро настроение и двамата.


и довечера "Хайде бе сине", по Фокс

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 14:33 от Airra

# 39
  • Мнения: 14 493
   Здравейте Hug Heart Eyes bouquet

   След моите любимци САМО  Къванч и Башак могат да ме ме изпълнят със щастие когато ги видя заедно.

     Прекрасни ,щастливи и дано плод...... WinkНе съм изгубила надежда.

   И тя го возииииии...... newsm78 newsm78

   И аз пък какво се чудя като го правя цял живот моят Киво hahaha hahaha hahaha


  
      Красавецът ни той Hug

    

# 40
  • Мнения: 599
Привет, сладурки Simple Smile!

Браво на теб и децата, Кате Hug Flowers Bouquet

Айре, Фенче, Терзи, Себи Heart Eyes

Аййй, толкова сладки Киво и Башак Heart! Дай Боже да са все така заедно и все така здрави и щастливи за:praying_hands:едно Flowers Four Leaf Clover!










Айре Heart Eyes, изглежда се връща на стадиона и си представя, че предотвратява атентата... Confused
изрязаната сцена от атентата, нещо не можех да я разбера Thinking

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 15:48 от AniMae

# 41
  • София
  • Мнения: 1 385
Здравейте всички,
Цяла седмица не можах да пиша две думи тук, а ми се искаше. Дъщеря ми пристигна на 6-ти и си замина преди час. Закарах я на летището, после обикалях половин час докато си намеря място  да паркирам и вече съм пред компютъра след един освежаващ хладен душ. Голямо удоволствие беше.

Вече се успокоихме след тъжния край на сблъсъка. Все пак това беше филм. Страдахме, плакахме, но мина.Така казваха и във филма. Ще мине. Сега ще чакаме снимки на сладкото семейство от почивката им, от пътуванията, ще чакаме новини за бъдещи проекти на Къванч, а и други новини. И на нас ни се полагат почивки и пътувания. Пожелавам на всички хубаво лято.

На мен ми предстои пътуване съвсем скоро.  Ани ще се жени на 26-ти. Последни приготовления , дано всичко мине добре. Тя замина за Барселона, ще гостува на своя приятелка , която е главната шаферка една седмица и след това отиват на мястото на сватбата, която ще се състои в един замък близо до Перуджа в Италия. Той (женихът имам предвид) ще пристигне там от Ирак, където още работи, роднините му ще пристигнат от Англия, ние от България, приятелите им са пръснати по света - изобщо ... много сложно, но организацията е на ниво. Като се върна ще сложа някоя снимка.
А сега да си дойдем на темата - Къванч. Много са сладки с Башак. Водят си се за ръчичка и изглеждат щастливи. Дано и те имат хубаво лято.

# 42
  • Мнения: 599
Кети Heart Eyes Hug, благодаря! Прекрасно лято и на теб и семейството ти Kissing Heart!

Искам да пожелая от сърце много, много късмет на дъщеричката ти (че и адашка Wink), на бъдещото семейство и родителите им Simple Smile Flowers Four Leaf Clover!! Спомням си от снимката, че е една прелестна червенокоска, а двамата са много сладка двойка Grinning! Дай Боже Hands Prayда са здрави, щастливи, винаги влюбени и да ги води попътен семеен вятър Heart!!!

Да изкарате чудесно - с нетърпение очакваме снимки Grinning!!!

# 43
  • Мнения: 18 540
Привет, милички! Терзи  Hug Айре  Heart Eyes много хубави снимки, благодаря!  bouquet Сладури!  Heart Eyes
Ани  Heart Eyes Себи  Heart Eyes Кет  Hug  bouquet
Себи  Heart Eyes  Praynig
Ани  Heart Eyes  thumbsup  bouquet

И точно в четвъртък ги е постнал фотографа на Сблъсък  Peace Май липсва на всички, не само на нас  Wink

Ох, малеее ... и този поглед бил като да гледаш въздух  Rolling Eyes Предлагам  newsm08 hahaha
Цитат
Такой взгляд важнее тысячи слов⚡⚡⚡

Кети, хе, то време не остана, ще чакаме снимки!  Peace Сигурно сватбата ще е невероятна!  Peace
Айре  Heart Eyes това на стадиона беше продължението на  халюцинацията му, където уж видя отново Аслъ и Дениз, но този път видя и терориста, и Аслъ се обърна и го видя, а той успя да го хване, преди да успее да задейства бомбата  ooooh! Как го гледаха хората ... като не знаят какво е преживял, мислят го за луд  Cry
На мен ми е любопитна повече сцената със Зейно, изглежда, че не е била сама в ареста, носеха две порции храна и някаква и говори  newsm78 Дано подругите качат и 2 серия , да видим каква е разликата. И все по-интересно ми става коя от двете версии ще гледаме ние  Thinking Може би с тези липсващи сцени е още по-логично действието на сериала ни  newsm78 Но, не ми хареса, че има и орязани сцени, които ние пък гледахме  Whistling Интересно ми е и финала дали ще е същия  Thinking
Фокс тв май за втори път ще пуска " Хайде, сине " нали ? Заслужава си отново да го изгледат хората  Heart Eyes

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
https://vk.com/kivanc_elcin_fanclub?fbclid=IwAR3V7YzeI7qCkVUnQ0P … l_wall_-182684504

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 19:11 от queen_fenka

# 44
  • Мнения: 18 603
Ани Heart Eyes донесла си втората страхотна снимка от днес!! bouquet
тези двамата ги изрязах Wink


Себи Hug, радвам се, че такива чувства предизвикват в теб КБТ Simple Smile
Кет Hug
и на теб много положителни емоции, като мине вълнуващото събитие, ще ти честитя!
Цитат
Вече се успокоихме след тъжния край на сблъсъка. Все пак това беше филм. Страдахме, плакахме, но мина.Така казваха и във филма. Ще мине. Сега ще чакаме снимки на сладкото семейство от почивката им, от пътуванията, ще чакаме новини за бъдещи проекти на Къванч, а и други новини. И на нас ни се полагат почивки и пътувания. Пожелавам на всички хубаво лято.
така е! Peace

ново клипче Simple Smile/Star Lawyer



Фенче Heart Eyes, да Фокс пуска за втори път ХС Peace
първия път беше със супер рейт.
а това,че има орязани сцени в унгарската версия е многоооо тъпо.... Stop
ето 2, 3 еп
https://www.youtube.com/watch?v=xeNEs-38S2A
https://www.youtube.com/watch?v=rNis6fvqdK0
ако искаш сравнявай Wink



Ох, малеее ... и този поглед бил като да гледаш въздух  Rolling Eyes Предлагам  newsm08 hahaha
Цитат
Такой взгляд важнее тысячи слов⚡⚡⚡

 

уникален!! Crazy Heart Eyes Crazy

оо появиха се и КДжТ Wink

Цитат
🆕 Из инстаграм Джема Татлытуга.

Подпись к фото: «Брат, мы хорошо получились. Пусть твоя дорога будет открытой...»

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 19:21 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт