Къванч Татлъту-след "Carpisma-Сблъсък" § минали и бъдещи проекти, партньори - 86

  • 34 442
  • 741
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 18 610
Себи  Heart Eyes споко, тази е доста стара снимка. Башак не сме я виждали и ние повече от два месеца сигурно  Thinking
Чакат те много хубави моменти, ама трябва да имаш голямо търпение, при Кузей и Джемре е мнооого сложно положението  ooooh! Но, Джемре никога няма да се откаже от него и на края и той ще проумее, че няма да може без нея Heart Eyes

Айре  Heart Eyes smile3524

# 511
  • Мнения: 18 610
Добро утро!  Hug Hug Hug





Хубав ден!  Hug

# 512
  • Мнения: 18 692
Хубава неделя Hug
макар и малко хладничка cold


Фенче Heart Eyes, като намеря още гифчета с Мемо ще ги постна задължително Peace

днес съм на музикална вълна
Sezen Aksu Wink









# 513
  • Мнения: 14 510


     Здравейте Кузейки и всички други Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Фенчеее Heart Eyes много ти е силно кафето LaughingЩе ме държи будна и току виж съм изгледала повечко серии  от Кузей.

 Айре Heart Eyes ти на музикална ,аз на Кузей вълна.Да знаете ,че ми е трудно да коментирам сериал за който е казано всичко , но ще споделям това-онова.

     Не смея да започна 19 - та серия след драматична

та 18-та.

      Таман се отървах за малко от Зейнеп -парижанката и се натресох на тази безумна сватба.Горкото ,добро но много съвестно и почтено момче.Ще се напие я и не само ще си мисли ами ще обърне масата .Да, ама заради едната чест и синовен дълг...преглътна Sad

       А тази шушумига Гюней, много нагъл бе Mr. Green
Ще я подминява с колата , а ще и прави комплименти на сватбата пфууууу.....Май взе да го стяга шапката когато е в сем. на Бену.Подмолни , гадни , интерисчии със самочувствие.
Май гадняра Баръш направи късото А ?

      Да ама само  какъв бизнес нюх има  Кузей.
      Това момче ,ако не беше карък  и нещата около него бяха нормални .без затвора, без тази майка , без тази ужасна "съпруга"...не е чак толкова много просто нямаше стигане.

       Сега ми предстои да видя в басейна Джемре ще се изкуши ли да целуне заспалия , пиян Кузей /тя вече го обича според мен/и дървото Гюней ще види за какво става дума.

       


       


              Приятен неделен следобед bouquet


# 514
  • Мнения: 18 692
Себи Hug еее много забавна беше сватбата Joy Joy
най-щастливия младоженец Mr. Green



няма равен,като е пиян Joy Joy


Цитат
Да ама само  какъв бизнес нюх има  Кузей.
      Това момче ,ако не беше карък  и нещата около него бяха нормални .без затвора, без тази майка , без тази ужасна "съпруга"...не е чак толкова много просто нямаше стигане.

оо има време, ще видиш до къде ще стигне!! Wink
и Баръшко ще ти играе по нервите доста Joy Joy

# 515
  • Мнения: 9 411
Тъкмо се целунаха изяде шамара и тя избяга като попарена.Че ти това чакаш бе моето момиче защо бягаш ми иде да кажа и преди и сега същото....Страшна химия не напразно толкова се харесват години наред в Забранения плод не знам колко време се е писал сценария,но за онова време където сме далеч от най-големите локуми които за съжаление сега не ни спестяват по дизитата в 2 часа и кусур.Няма да забравя,че бяха питали Онур какво е най-голямото клише в дизитата и той беше казал,че всички турски дизита са клише самата истина всъщност рядко се случва да гледаме нещо различно например във всеки сериал има триъгълник или главния или главната е м/у два избора.Тази Фирдевс ми иде я очистя пълна мизерница.Купи накити за не знам си колко си хиляди с парите на Аднан взе картата на Бихтер и вика ако не искаш да се разбере затова което не трябва да става ще си мълчиш.Остави да се говори за накитите ни с най-голямото си нахалство реши и да остане у тях.Изумена съм как може да има такива майки за бащи повече нямаше да се шашна.Изключително пошла подлъга и Нихал която за мен също хич не е толкова невинна колкото изглежда напротив малка и отракана лисица която знае как да си ползва невинността за да постигне своето....в случая припадайки.Рогата на главата на Аднан стават все по големи и Фирдевс и го каза ти се ожени за Аднан за да не се оженя аз,че той Аднан бей беше привлечен от Бихтер ти нямаше никакъв шанс Фирдевс ханъм изключително съм отвратена от Елиф която уж обичаше Бехлюл пък при първия проблем се поддаде на Хилмито Юнал другия който не мога да понасям.Усещам,че Нихат мрази Бехлюл не само затова,че Пейкер преди това е била с него ами и затова,че неговия син попадна в положението на Бехлюл и,че  винаги ще е в неговата сянка в фирмата...
Умирам от кеф на паралелните сцени.Привижданията един на друг,уханието на парфюмите.
Абе продължавам на 22 епизод съм.

А иначе за гледащите Кузей един съвет сериала така трябва да го гледате без да мислите,че е любовен сериал само така ще успеете да разберете цялата ситуация поне аз така се справих и успях да харесам и Джемре.Аз се насладих на тандема Ръза-Киво и Буура и Киво и излезнах от всички шиповски историй.
В тумблр много малко гифчета има добре,че гледам сега ще обогатя артикулите му....



# 516
  • Мнения: 9 411
И един хабер пък колко е верен един бог знае:



Отново работа с Хилял Сарал и Ай Япъм странно.Сценарист - Ергенекон.
 преди дни последва и Ибо Челликол пък възможно е да ви кажа.

# 517
  • Мнения: 14 510


    Извинете  Laughing..това там в дясно прекрасната Неслихан ли е Wink
И един хабер пък колко е верен един бог знае:



Отново работа с Хилял Сарал и Ай Япъм странно.Сценарист - Ергенекон.
 преди дни последва и Ибо Челликол пък възможно е да ви кажа.

       

# 518
  • Мнения: 9 411
Да Себи - Неслихан е.Страхотни фенски клипчета има АУ.Според мен доста добре би се получило на Киво много му отиват жени с зелени или сини очи....



Сетих се за клипа на Киво и Несли на моята Пети като видях хабера....InnocentPurple Heart

Една прекрасна Баде много ми харесва тази жена....

# 519
  • AMS
  • Мнения: 6 450






  Лека да ви е нощта, дружки!!!
  Благодаря за споделеното!!!









# 520
  • Мнения: 18 610
Привет, дружки!  Hug Hug Hug


Благодаря ви за всичко споделено - Диве  Hug Дидка  Hug Себи  Heart Eyes Айре  Heart Eyes  bouquet
Хммм  Thinking
Цитат
Кыванч Татлытуг в своём инстаграм подписался на страничку звёздного голливудского стилиста Иларию Урбинати. Учитывая, что у Кыванча очень мало подписок, в основном это страницы его друзей или коллег, то такая подписка наводит на размышления... Не связано ли это с его рабочими планами на новый сезон? ...
📝 p. s. Илария Урбинати одна из самых популярных и уважаемых стилистов в Голливуде. Из под ее руки на красные дорожки выходили такие красавцы, как: Бредли Купер, Райан Рейнолдс, Бен Аффлек, Крис Эванс, Джеймс Марсден, Арми Хаммер, Майлз Тайлер, Юэль Киннаман, Джоэль Эдгертон и мн. другие.

Цитат
Kъванч Татлъту в своя Instagram се подписа на страницата на звездната холивудска стилистка Hilaria Urbinati. Имайки предвид, че Къванч има много малко подписи, най-вече на страници на приятели или колеги, такъв подпис породи размишления ... дали това не е свързано с неговите работни планове за новия сезон ?
Илария Урбинати е една от най-популярните и уважавани стилисти в Холивуд. Под нейните ръце на червения килим са излизали толкова красиви мъже като: Брадли Купър, Райън Рейнолдс, Бен Афлек, Крис Еванс, Джеймс Марсдън, Арми Хамер, Майлс Тайлър, Юел Кинаман, Джоел Еджъртън и други. др.

Иншаллах - дано да ни готви някаква изненада  Praynig Praynig Praynig




Божее, какъв сладък колаж са направили феновете на Бурак и Фахрие  Heart Eyes Дано и нас ни сполети това щастие  Praynig


Хубав ден!  Hug

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 11:28 от queen_fenka

# 521
  • Мнения: 18 692
 Hug wavey

Фенче Heart Eyes
да, последвал е тая стилистка, наистина те кара да се замислиш...ама честно казано не вярвам на някакви Холивудски сюрпризи Wink от негова страна.
е някои рускини писаха, че било заради Башак Laughing

Диди Hug, не е вярна новината за Неслихан, профила е фалшив/на Ранини Mr. Green/

Дива bouquet

тия снимки за уникални





от Еирини



хубава нова седмица Hug

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 12:20 от Airra

# 522
  • Мнения: 18 610
Айре  Heart Eyes  bouquet
Е, аз и не мисля за някакви холивудски сюрпризи, видяхме вече колко са несериозни, опари се веднъж патрона  #2gunfire та за това и вече не споделя нищо, но, защо пък да не е възможен някакъв проект на интерактивна платформа  newsm78 Thinking Не знам, но имам някакво такова чувство аз, да видим дали ще позная  Mr. Green А и защо е в агенцията си по това време, когато е време да почива  newsm78 Thinking Ще видим  Peace
 hahaha да бе, щото Башак не може сама да се подпише на нейната страница, та ще чака на мъжа си , глупости  Laughing
 Heart Eyes






Снощи си доизгледах  1 сезон на КГ и отново ревах като луда  ooooh! Няма значение, че съм го гледала сто пъти този сериал, има сцени на които няма как да не плаче човек , такава игра правят, че те хваща за гърлото всеки път Peace

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 13:19 от queen_fenka

# 523
  • Мнения: 18 692
Фенче Heart Eyes даа, чакане му е майката!!
и аз се учудих, че беше в офиса на Гайе, посред лято.
Цитат
интерактивна платформа
ааа това звучи много възвишено Joy Joy Joy
както и преди казвах....очаквам като следващ проект-интернет сериал или филм.

значи си си правила КГ маратон...
аз,след като ни изтриха превода на Сблъсък/с надежда да го възстановят Whistling/, съм на Курт Сейт Heart Eyes
охххх много хубав Crazy, почти го бях забравила в действие Blush




 Sad



# 524
  • София
  • Мнения: 1 385
Здравейте.
 Не разбирам какво значи "изтриха ни превода". Вие не си ли запазвате по някакъв начин това, което искате да гледате отново и отново? Има го в торенти  DT index.  Просто си го изтегляш в компютъра и никой не може да ти го изтрие.  Аз не работя с лаптоп, имам стационарен компютър с голям монитор и за да не пълня паметта му всичко си прехвърлям във външен хартдиск. Как ще ми го изтрият?
Между другото, както казах и аз се заразих от Себи и гледам Кузей Гюней.  Снощи гледах 62. Довечера ще продължа. И няма да ми омръзне. Имам цяло лято да повтарям каквото ми харесва.  Гледам и разни други неща, не турски.
Давайте новини, вие знаете  къде да ги намирате. Аз само им се радвам.

Общи условия

Активация на акаунт