Къванч Татлъту-след "Carpisma-Сблъсък" § минали и бъдещи проекти, партньори - 86

  • 34 408
  • 741
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 18 567
Айре  Heart Eyes  hahaha
Цитат
ааа това звучи много възвишено 35 35 35
очаквам като следващ проект-интернет сериал или филм.
Е, така де  Mr. Green
Да, направих си страхотен маратон събота и неделя, ако щеш ми вярвай, но не мога да се откъсна, хем съм го гледала 1000 пъти  ooooh! Този път отново видях неща, на които преди не бях обръщала внимание  ooooh! Например едва сега, след толкова гледане  Embarassed разбрах защо Зейнеп се озлоби толкова именно към Джемре, не към Кузей  Rolling Eyes Когато и каза след завръщането си от Италия да му каже, че го обича, щом и той я обича, явно беше искрена  Thinking И тя беше първата, която и каза, че това дето била годеница на брат му са глупости ... Но, когато Джемре и призна, че вече е споделила чувствата си с него, ей тогава я намрази ми се струва  Thinking Защото те все още бяха двойка, а това си е вид предателство. Сега я разбирам малко по-добре  Peace Но, нейните глупости, които свърши след това не доведе до нищо друго, освен Кузей да я презре. И какво спечели ? Нищо! Също и жалките и опити да го кара да ревнува и т.н А бе като разбереш, че един човек не те обича, ами тръгни си с достойнство, защо трябва да си толкова жалка ? Не ги разбирам такива жени ...

Ами всички цветове и отиват с тези нейни очи и бяла кожа, но с най-светлата е най-хубава  Peace

И КСШ ще си го изгледам след това с удоволствие  Peace Киво беше невероятен и в тази роля , да  Heart Eyes
Кет  Hug момичетата от екипа са се погрижили за това, няма страшно Peace
А, и ти ли ?  Joy Joy Joy Голяма болест е този сериал  ooooh!
Искаш новини, ама няма  hahaha

# 526
  • София
  • Мнения: 1 385
Да. И аз.  Все повече не мога да понасям майката на Джемре. Толкова е досадна и нахална и доста елементарна. На едно място  каза нещо  като "жертвах живота си, за да те отгледам"  А кой  я е молил? Тя сама е решила да роди детето. Джемре беше невероятно търпелива по отношение на нея. Тя се напи като талпа на представянето на рекламата, а на другия ден обвиняваше  дъщеря си. Просто да се пукнеш от яд. И това продължи до края - непрекъснато се месеше навсякъде.  Както и да е, изтърпях я.  А ролята на актрис8ата в Курт Сеит и Шура беше подобна. Пак досадна майка и тъща. Ужас.... Дали и в живота не е такава, та затова така й пасват такива роли?

# 527
  • Мнения: 18 642
Кет, ти да не би да имаш сериите на Сблъсък? newsm78
Къде го има като торент?
Бях решила да си запиша сериите с превода, който правихме ние,за да си ги имам на лаптопа....но ни изненадаха неприятно ooooh!
Иначе си имам сериите на ДК-примерно Peace
И да, съгласна съм...абсолютно нормално да си запазваш по някакъв начин, това, което искаш да гледаш пак и ти е ценно.



Фенче Heart Eyes, не мога да коментирам точно това, което ти е направило впечатление, но сигурно си права Peace
имаше основание Зейнеп да се чувства предадена и лъгана...
аз пък сега си припомям с КСШ- доста позабравени неща, абе готино е! Simple Smile
И тоя сериал няма да си простя, че не му запазих сериите с хубавото качество ooooh!

Ойкю е най-хубава с тъмна коса Peace

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 16:54 от Airra

# 528
  • Мнения: 599
Привет понеделнишки, сладурки Hug! Сега ще изчета всичко от предните дни - благодаря ви  за споделеното Simple Smile!

Айре, Фенче, да се похваля: изгледах СП Simple Smile!!! Толкова тъжно, но много силно, фино и красиво написано, изиграно, снимано и режисирано! Браво на създателите на филма! Изключително одухотворено превъплъщение на Къванч... наистина като един сън на пеперудата... над физическото, над материалното, изцяло потопен в поезията и духовното. Толкова е различен, че забравих кой играе... Прелестен Heart!

Ще ги повторя Heart Eyes:
тия снимки за уникални




от Еирини

# 529
  • София
  • Мнения: 1 385
Да,  Айре, имам ги, разбира се. Има ги в   DT index - Tоrents.  Ако не можеш да се абонираш, ще ти дам на лични моята страница.

Сега излизам, довечера ще продължим.

# 530
  • Мнения: 18 642
Да,  Айре, имам ги, разбира се. Има ги в   DT index - Tоrents.  Ако не можеш да се абонираш, ще ти дам на лични моята страница.
супер, това е добра новина... Peace
но дали са с превода на Мелек или на Ашкъм?....
както и да е, ще се доуговорим.
 
Ании Heart Eyes
радвам се да те видя bouquet

Айре, Фенче, да се похваля: изгледах СП Simple Smile!!! Толкова тъжно, но много силно, фино и красиво написано, изиграно, снимано и режисирано! Браво на създателите на филма! Изключително одухотворено превъплъщение на Къванч... наистина като един сън на пеперудата... над физическото, над материалното, изцяло потопен в поезията и духовното. Толкова е различен, че забравих кой играе... Прелестен Heart!
Много хубаво си го казала!! newsm10

от мен Winkпо темата....
любимото ми клипче на Татяна Лапаева
но го няма в Ютуб, а само в нейния профил
страхотно е Heart Eyes
Kivanç Tatlituğ - Kelebegin ruyasi / Сон бабочки
......
тая седмица, на 2 място




Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 17:51 от Airra

# 531
  • Мнения: 3 188
Привет, момичета 😀
Airra, много, много хубав клип!!! Не съм гледала филма още, а така ми се прииска ... Лаптопът ми е малко на ремонт и взема ли го ще го гледам.
Кузей Гюней, може би любимия ми сериал с Къванч, макар че в момента съм още на вълна "Сблъсък ".
Тези дни се чудя в какъв ли герой ще се превъплъти нашия любимец? Вашите предположения???
Мисля си, дали няма да изиграе по-млад от неговата възраст персонаж? Това би било също предизвикателство за него, а знаем той обича да се предизвика. 😀😀😀...любима снимка


...И още една

# 532
  • Мнения: 18 567
Аниии  Heart Eyes wavey Много хубав коментар за филма, радвам се, че ти е харесал  bouquet
Айре  Heart Eyes любимо клипче, благодаря! Също и за класацията! bouquet
Пепи  Hug wavey На мен КГ със сигурност ми е най-любимия от любимите сериали на Киво  Peace
Нямам идея на какъв образ ще заложи Киво в следващия си проект  Thinking В едно съм сигурна - какъвто и да е, ще е отново различен от предишните Peace А по-млад от реалната си възраст вече е играл именно като Кузей.
Благодаря ти за страхотните снимки!  bouquet
Едно любимо клипче за вас!  Hug

# 533
  • Мнения: 14 499
  Здравейте Hug Hug Hug

Цял ден съм по болници с моя близка  която имаше нужда  от онко- дерматолог.Слава Богу всичко е пред карциномно.

   Сега да ви кажа ...чета ви и се радвам на всички ви .
Един гледал  СП Ани  Heart Eyes да това е филм за интелигентни хора , защото всичко във филма е за зрители със сериозни познания и усещане за стойностно киноизкуство.Такива са и сценаристите  и актьорите в този филм!


   Други , грижовни и сериозни фенки на Къванч като   Кети Heart Eyes Hug bouquet събират на харт диск всичко къванчово Wink.Да знаеш , че ако  човек не знае какъв разкош си като човек ще се стресне от теб Hug Laughing Laughing Laughing

     Пепи  Laughing bouquet радвам се ,че мислим еднакво за Кузей.

     А този Кузей ме е омагьосъл.Дори да върши неща които не ми допадат  чак толкова , го обичам и оправдавам и всички които му мътят водата ги мразя!!!!

      Бену я понасях до сега ,но като злорадо курдиса Зейнеп до Кузей я отписах. Та той милият търси да излезе на повърхността и да вдиша сам и чист въздух.
       Пак ли боклук насреща му  Mr. GreenИскам спокойствие за това невероятно момче.Така де Laughing

        Сцената в басейна  ще остане една от любимите ми ,защото всеки там във водата беше себе си.Когато излязоха и се отръскаха от водата всеки пое към стаята си , към живота си.

         Майката на Джемре Кети добра характеристика си и направила , а това кривене на устната /досаден маниер във всичките и роли / ме дразни.Прекалената и загриженост за  Джемре ми прилича на клюкарство и смисъл на семплия и живот.

           "Съпругата" на Кузей вече е бяло петно  при мен .Пропускам я ,ясна еснаф- интересчийка и толкоз.На прима виста я разгада свекървата. Не я долюбвам нея заради отношението и към Кузей, но за снахата беше права!


              



              



    Фенче Heart Eyes ще взема да ти съпернича за любим сериал  hahaha hahaha hahaha

     Айре Heart Eyes за клипчето bouquet





            

    























Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 20:06 от sebilMM

# 534
  • Мнения: 18 567
Себи  Heart Eyes wavey Слава богу, че няма нищо!  Praynig
Нямам нищо против да ми съперничиш за КГ  Laughing Гледам, че си минала вече 20 серия, браво. Сцената в басейна ми е една от любимите и на мен  Laughing Ама ти още нищо не си видяла от Кузей, на края наистина ще се влюбиш в този герой. Да, понякога му се ядосвах, че е такъв аптал, всеки го въртеше на малкия си пръст и е толкова взривоопасен и сам си търси неприятностите, но как да не обикнеш такова чисто и добро сърце, бе ... В него няма капка злоба, независимо какви ги говори Heart Eyes Но, гледай и после ще коментираме  Peace Гюлтен ме дразнеше неимоверно, че се месеше във всичко, но пък на моменти така ме кефеше, беше добра и честна в отношенията си към хората и не я беше страх да си каже всичко в очите на всеки. Ще ме разбереш какво искам да кажа, след като го изгледаш. Да, беше като майка орлица над Джемре, но аз я разбирам, за нея Джемре беше животът и. На края и тя разбра кое е най- ценното в живота Peace

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 20:54 от queen_fenka

# 535
  • София
  • Мнения: 1 385
Айре, успя ли да се регистрираш?  Преводът е на АШКЪМ.

# 536
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 658
Привет, момичета! Минавам да ви почерпя, сестра ми има Рожден Ден.

Скрит текст:



Благодаря за споделеното! И аз си преглеждам периодично КГ...



Лека вечер!

# 537
  • AMS
  • Мнения: 6 434


 Привет, дружки!!!
 Благодаря ви за споделеното!!!
 Минавам с дежурния си номер.
 Аха да напиша нещо,
 но като се заплесна в кивчетата
 и забравям думите.







<><><><><><><>











<><><><><><><>



<><><><><><><>


 
 Кате, здраве и късмет!!!
 Лекинка!!!

# 538
  • Мнения: 18 567
Кате  Hug благодаря! Да ти е жива и здрава!  bouquet
Май всички си го преглеждаме отново с удоволствие  Wink

Цитат
При трансляции на испанском канале "Kuzey Guney" поднялся на 4 место, получая MAXIMUM, как в зрителях, так и в доле: 241 000; 3%. Сериал - лидер своей полосы.👏🏻👍🏻

И испанците са разбрали най-сетне какво да гледат  Peace
Диве  Hug То и аз се захласвам, като ги гледам, благодаря и лека вечер!  bouquet
Киво с този кичур беше просто неустоим  Heart Eyes


# 539
  • Мнения: 18 642
Айре, успя ли да се регистрираш?  Преводът е на АШКЪМ.
не съм се регистрирала, но щом е на Ашкъм, знам къде ги има сериите и как да си ги сваля, ако искам Wink благодаря ти все пак!

Кате Hug, да ти е жива и здрава сестрьонка! bouquet

Пепи Hug
да, гледай непременно СП Peace
а Хайде сине, гледа ли  го??


за нов Кивов образ, нямам представа какво ще бъде , но мога да споделя, какво съм искала да играе-мафиот, който да е- и добър, и лош. Другото е викинг-от ония времена, с дълга коса и подобаваща визия Wink/трябва да има и плочки Mr. Green Joy/

Себи Hug bouquet
наистина сцената в басейна е култова Joy Joy
много гадинки са покрай Кузей, сега като излезе и изрода Ферхат от пандиза, гледай кво става Whistling

Фенче Heart Eyes,на тоя клип/от СП/ му харесвам страшно много и песента, а знаеш, че не харесвам руски песньовки Wink
нищо не са разбрали испанките Mr. Green на първо място при тях е един дневен туски сериал, тип боза, който се казва Елиф ooooh!

и това е супер Peace


Дива Simple Smile bouquet

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 21:38 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт