🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 13 (Тема 2)

  • 39 236
  • 1 329
  •   1
Отговори
# 675
  • Испания
  • Мнения: 37 503
южно африканския, как се казваше? Да потърся рецептата, заинтересува ме....

Малва пудинг

http://www.kulinarno.bg/recepta/%D1%8E%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D0%B0%D … D0%BA%D1%81-10790

https://www.bonapeti.bg/recepti/malva-puding/

# 676
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Някои жени като се олельосат, не спират да дуднат като свекърви. Това било, пък онова било. На злоба ми намирисва.
Детето е едва на 18, аз на тези години умеех само яйца на очи.

# 677
  • София
  • Мнения: 5 712
Йоко не само е напълняла, но и най-после е поозряла, щом си призна за изцепките, които "помогнаха" за фиаското на кариерата и.

# 678
  • Мнения: 224
Видях единият имот на Йоко.След толкова приказки очаквах повече.Има два.Другите май само ги менажира.
https://www.booking.com/hotel/bg/yoko-21.bg.html?aid=898224;labe … p;type=total&
П.С.Копирах един отзив.
Няма асансьор, терасата не е обезопасена за домашни любимци. Таванско помещение трансформирано във студио, ужасна баня. За да излезнеш на терасата трябва да си акробат, по същия начин се достига и до спалнята. Не го препоръчвам на никой

Това, че анонсът на апартамента е написан толкова неграмотно, търсен ефект ли е? Или просто е някаква артистична компилация от оригиналност и неправилно служене с писмената реч? Съжалявам, че звуча хейтърски, но... няма ли редактор на лаптопа си?
Аз лично не бих го наела. Нефункционален и мрачен, и излишно артистичен, без да е впечатляващ...

# 679
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Да - за съжаление двете жени ще си излеят злобата в оценките с пълна сила.

# 680
  • Мнения: 11 547
Ти да видиш! Лорина хареса десерта! Много ме заинтригува този десерт и мен. Смайли, златна си! Flowers Hibiscus

# 681
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 396
Жалко, ще порежат момичето тия двете - всезнаещите... Angry

# 682
  • Мнения: 36 499
Накрая на седмицата да не се окаже, че никой не е с 40 точки?

# 683
  • София
  • Мнения: 386
Любимо ми е като започнат с "Ама аз не пия", "Коктейлът ми дойде твърде силен", "Пия само комбуча, мача, вода от ледник с джинджифил и мед". Повечето са участвали по разни риалитита, в които всички сме ги видяли, че пият. Не виждам нищо лошо в това да го правят, големи хора са, аз умирам за всякакви видове коктейли, шотове... и не сядам да вечерям без чаша вино и си го признавам без бой😄. Сещам се за Глория Петкова, която обясняваш как не пие и не обича алкохола, аз с друго впечатление съм останала след Брадъра, а и съм я засичала по разни партита😂😂.
Лорина дава съвети на Ева, които самата тя не спазва. За мен пък тази седмица тя се показа като ехидна, лицемерна и неприятна личност. Във връзки много ми харесваше, в Наследниците изобщо.

Последна редакция: ср, 19 юни 2019, 23:43 от feel_you

# 684
  • Мнения: 1 454
Лорина много елементарна, звучи простовато, когато няма сценарий.Йоана се старае да каже нещо умно, ама не става.Скучни хора, всички, без Ева, браво на момичето.

# 685
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Всъщност гуакамоле се прави с кориандър. Това с магданоз само в България съм го виждала

# 686
  • София
  • Мнения: 5 712
Видях единият имот на Йоко.След толкова приказки очаквах повече.Има два.Другите май само ги менажира.
https://www.booking.com/hotel/bg/yoko-21.bg.html?aid=898224;labe … p;type=total&
П.С.Копирах един отзив.
Няма асансьор, терасата не е обезопасена за домашни любимци. Таванско помещение трансформирано във студио, ужасна баня. За да излезнеш на терасата трябва да си акробат, по същия начин се достига и до спалнята. Не го препоръчвам на никой

Това, че анонсът на апартамента е написан толкова неграмотно, търсен ефект ли е? Или просто е някаква артистична компилация от оригиналност и неправилно служене с писмената реч? Съжалявам, че звуча хейтърски, но... няма ли редактор на лаптопа си?
Аз лично не бих го наела. Нефункционален и мрачен, и излишно артистичен, без да е впечатляващ...
И кое му е артистичното, че чак да е излишно или прекалено !?
Обикновен малък апартамент, обзаведен с малко пари... не всеки може да вложи много в началото.

# 687
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Как тъпо възкликна Лорина: "А, вие и двамата сте с брекети!".

Изненадата ми хареса.

# 688
  • Мнения: 68 663
Само една дребна забележка имам аз....прясна М..... имаше ли? Joy

# 689
  • Мнения: 39 321
Егати злобите

Общи условия

Активация на акаунт