сметка за ток

  • 2 781
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Миналата година през юли си сменихме бойлера с два пъти по-голям и естествено очаквахме сметките да набъбнат осезаемо.Но за два поредни месеца,юли и август,бяха съответно 15 и 17 лв.После,за  септември ни поляха със студен душ за 340лв.Оказа се,че инкасаторката била в полагаемия си годишен отпуск,във връзка с което не отчитала показания  и "другарите" писали фиктивни суми.

# 16
  • Мнения: 47 982
при нас миналия месец-29,94,този 26,03...нормално,винаги по около 30 плащаме

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Сметките ни за май и за юни са еднакви 40 лева . Laughing По принцип толкова и очаквам от 40 до 60

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нашата за юни ни е 60.07 лева, при положение, че ги нямаше децата и почти не съм готвила и прала.
По принцип са ни 70 - 90лв. и сме на бойлер.

# 19
  • Мнения: 603
учудващо и на нас последните два месеца са еднакви горе долу-47-50

# 20
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мда, сега проверих в интернет сметката ни за юни е 52лв. При еднаква, ама абсолютно еднаква консумация за миналия месец беше 21, а за април 30лв. Засичат по различно време, явно  newsm78

# 21
  • Мнения: 3 457
И нашата юнска сметка е повече от очакваното!
стига сте ме плашили ,нашите сметки в последно време са около 100-110 лева-да не ми доиде сега 150лева Mr. Green

# 22
  • Мнения: 494
И нашата юнска сметка е повече от очакваното!

При всички се е получило така .Големи сметки ток за юни.

# 23
  • Мнения: 5 577
Нашата не е излязла още, но аз съм си засичала - под 20 лв. трябва да е.
Ще кажа като излезе.

# 24
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Нашата днес излзезе, но е учудващо малко. Аз очаквах между 50-60 лв. , а резултатите са следните:
- май - 15 лв.
- юни - 24 лв.

Това обаче хич не ме радва, защото си ги засякох и цифрите друго говорят..... Кога ли ще ми го натресат и ще изравнят и тогава..... ще има да се чудя как да се оправям
  Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 2 274
  Нашата сметка и този и миналия месец е все около 30те лв.! Миналото лято изведнъж от 30лв. сметката ни скочи на 50 и така няколко месеца! Засичах да видя дали някой не се е вързал към нас и какви ли не щуротии! Накрая мъж ми се обади в Електроразпределение, които изпратиха техници и се оказа, че бушонът нещо не ни бил наред и за това електромера отчитал повече! Смениха го и от тогава не сме имали такъв проблем!

Общи условия

Активация на акаунт