👗Нови придобивки в гардероба - 54

  • 111 933
  • 725
  •   1
Отговори
# 300
# 301
# 302
  • Мнения: 204
Не знам въобще дали ще ги нося, май по-скоро ги взех с колекционерско предназначение Stuck Out Tongue



Нещо, явно може би от снимката, ми се струват, че прозират. Иначе са убиец! Носи си ги със здраве, страхотни са, особено ако няма да прозират! Sunglasses

# 303
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 540
Скрит текст:

# 304
  • Мнения: 2 313
И аз се подготвям за зимата с едни лоуфъри. Да видим дали ще са удобни.

# 305
  • Мнения: 721
Не знам въобще дали ще ги нося, май по-скоро ги взех с колекционерско предназначение Stuck Out Tongue



Нещо, явно може би от снимката, ми се струват, че прозират. Иначе са убиец! Носи си ги със здраве, страхотни са, особено ако няма да прозират! Sunglasses

Благодаря ти! Не въобще не прозират, изцяло подплатени са, имат дискретни пайети и блестят ефект рибешки люспи.

# 306
  • Мнения: 1 335
На мен ми е лятно и небрежно. Ето какво спретнах за половин час из магазините вчера:
Малко бабешки, но много удобни сандали:
Скрит текст:
Свободна хипи рокля:
Скрит текст:
Чанта:
Скрит текст:

Другият лежерен сет, който сдобих неотдавна, е тази блузка:
Скрит текст:
с този панталон:
Скрит текст:
Тях мисля да нося с тези сандали от миналото лято:
Скрит текст:
От къде е чантата?

# 307
  • София
  • Мнения: 255
Цитат
От къде е чантата?

Не са мои покупките, но мисля че чантата е на Esprit.

# 308
  • Мнения: 1 936
Едни много удобни сникърси на Puma Heart Eyes

# 309
  • София
  • Мнения: 9 600
Reserved панталон с лен
Скрит текст:
Идвам с добри новини от HM!  Party
От утре талоните ни за отстъпка ще могат да се ползват отново по старта програма, за всеки отделен артикул, а не както след промяната- за обща сума на сметка над 40лв.
Отделно ще въвеждат нови карти с отстъпки, които ще се ползват и за онлайн пазаруване. Ще се въвежда кода от талончето. Simple Smile

# 310
  • Мнения: 2 804
...........

Последна редакция: нд, 04 авг 2019, 19:03 от Light Beam

# 311
  • Мнения: 2 804
Чанта:
Скрит текст:
От къде е чантата?

Да, от Esprit я взех. Дръжките и се поотпуснаха малко, но в комбинация със златистите сандали и дънковата рокля е любимият ми сет за почивните дни това лято. За плаж също е подходяща. Моите джунджурийки и кърпа побира спокойно Simple Smile

# 312
# 313
  • Мнения: 204
Портмоне от Страдивариус

# 314
  • На ръба..
  • Мнения: 2 133
Зачетох се в темата... и ето го резултата Joy

Общи условия

Активация на акаунт