👗Нови придобивки в гардероба - 54

  • 111 811
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 2 360
Рокличка 

# 76
  • София
  • Мнения: 6 264
Напоследък все ме мързи да търся снимки и да показвам, но сега имам време за убиване.

Сандали


Колани


Гривни

# 77
# 78
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 686

Още ги има. Имат сайт и наскоро пуснаха намаления. Купувам от тях , но напоследък се оляха с цените и като, че ли , не всичко е със супер качество.
Предпочитам Роси фешън, по-ми допадат и цветово и като качество.

# 79
  • Мнения: X
Роклички от H&M
За дъщерята


За мен

Последна редакция: нд, 23 юни 2019, 14:00 от Анонимен

# 80
  • Мнения: 1 024
Първи опит с Answear.
Ако някоя добра душа има наблюдения, ще съм благодарна да сподели.
Поне да знам какво да очаквам.
Скрит текст:




# 81
  • Мнения: X
Първи опит с Answear.
Ако някоя добра душа има наблюдения, ще съм благодарна да сподели.
Поне да знам какво да очаквам.
Скрит текст:




Чудни са. Сайта е много добър до сега доста неща съм купувала не е имало разминаване със снимки и на живо. Номерата им отговарят.

# 82
  • Мнения: 539
Знаете ли откъде мога да си поръчам/купя във Варна лятна капела с име (снимка) и горе долу на какви цени са? Намерих някакви в олх, но ако имате и други предложения ще съм благодарна Blush

# 83
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Беллора нямат ли нищо по темата? Тези са от миналогодишни колекции, но скоро не съм минавала





# 84
  • София
  • Мнения: 479
ойшо от страхотна ленена материя



къси гащи пак ойшо



спортен сутиен/топ

)

Имам доста неща от ойшо и тренирам почти всеки ден, та моя опит показва че дрехите им са прилично качествени-нищо не се е развлякло, изтъркало или каквото и да било (спортни дрехи, обувки, бельо)

ленен потник Маssimo dutti

# 85
  • Мнения: 229
Знаете ли откъде мога да си поръчам/купя във Варна лятна капела с име (снимка) и горе долу на какви цени са? Намерих някакви в олх, но ако имате и други предложения ще съм благодарна Blush


Тази шапка е от този сайт http://www.jullstreasures.com/ от София са, но май сега имат промо цени Wink

Нещо от мен панталон много му се кефя Simple Smile

# 86
# 87
  • Мнения: 539
Скрит текст:
Знаете ли откъде мога да си поръчам/купя във Варна лятна капела с име (снимка) и горе долу на какви цени са? Намерих някакви в олх, но ако имате и други предложения ще съм благодарна Blush

[/spoiler]



От новият мол във Варна , миналата седмица. Магазин LC Waikiki- 9,90лв/ или нещо тгакова към 10лв./

# 88
  • Варна
  • Мнения: 4 925
Здравейте!
Извинявайте, че съм малко извън темата.
Някоя от вас дали има активен код за следваща поръчка от obuvki.bg, който няма да използва, а аз ще и дам после моя.

# 89
  • Мнения: 1 759
Аууу и аз тъкмо се чудих от къде да намеря код? Не знаех ,че са персонални обаче.

Общи условия

Активация на акаунт