Случи ми се нещо странно XX

  • 59 390
  • 703
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 358
Ако ми се случват такива неща вкъщи, веднага си плюя на джапанките и да ме няма!

# 466
  • Мнения: 5 846
Не знаех 😭лека му пръст..
Скрит текст:
 Легендарният полтъргайст Кики се спомина.
Изчерпала му се енергията и се преселил в отвъдното.
 София, България14 Ян. 2013, 23:00

 Легендарният полтъргайст Кики, който придоби национална слава в началото на 90-те години, вече не броди сред хората. Той се е преселил в отвъдното, съобщи откривателят на феномена Христо Нанев. Писателят се прочу с изследванията си върху полтъргайста и книгата си “Предсказанията на Кики”. Съществуването на Кики стана публично достояние заради контактите му с 11-годишната Даниела Мичева. Тогава той си другаруваше само с нея. Момичето от Пловдив дори се оплакало на Ванга, че е обсебена от дух, който я измъчвал. Събувал й чорапите на улицата, щипел я, чупел прозорци, замервал я с радиатори, обръщал масата. Но й давал информация – за посещението на папата, че Царя ще се върне у нас и ще оглави държавата. В Пловдив я мислеха за откачена. Дотогава никой не знаеше що е полтъргайст.

След това стана ясна и схемата на разговорите. Кики почуквал по масата, за да отговори на въпроси. Един път за “не”, два пъти за “да”, три пъти за “и да и не”. По-късно момичето свикна с него и престана да се плаши.

Каквото било – било, защото Кики вече е изчезнал и няма да се върне повече, увери Христо Нанев. Той обясни, че бродещите духове не живеят дълго, защото им се изчерпва енергията и отиват в отвъдното. Полтъргайстите обикновено са духовете на мъчително починали хора, които местят предмети и изпращат кодирани послания, смята той.

“ШОУ” отдавна съобщи, че Даниела Мичева се е преселила в САЩ. Допреди няколко години тя още си общувала с Кики и го чувала. Тогава полтъргайстът замина заедно с нея. Последно тя споделила с Нанев, че вече не си говори с него.
  

# 467
  • София
  • Мнения: 9 546
Това с Кики винаги ми се е струвало някяква изкуствено създадена сензация. Като хлапе и аз заедно с други деца опитвах да го повикам - неуспешно. Тогава ми беше малко страшничко, но в момента, в който започнах да анализирам информацията около себе си станах скептична по отношение на него. В интерес на истината от години не съм чувала нищо за него, не съм се сещала и да прочета повече в интернет и постепенно ми е изветряла информацията, която съм имала за Кики, така че в този момент не мога  и да се аргументирам точно защо се е формирало това мое мнение.

# 468
  • Мнения: 5 846
Това с Кики винаги ми се е струвало някяква изкуствено създадена сензация. Като хлапе и аз заедно с други деца опитвах да го повикам - неуспешно. Тогава ми беше малко страшничко, но в момента, в който започнах да анализирам информацията около себе си станах скептична по отношение на него. В интерес на истината от години не съм чувала нищо за него, не съм се сещала и да прочета повече в интернет и постепенно ми е изветряла информацията, която съм имала за Кики, така че в този момент не мога  и да се аргументирам точно защо се е формирало това мое мнение.
аз не вярвам в полтъргайсти, а на Христо Нанев Извопще, както се казва. Изслушах доста негови интервюта със Стойчо Керев, докато най-накрая установих, от какво е това неприятно чувство, което предизвиква в мен-абсолютен шарлатанин.

# 469
  • Мнения: 8 804
Действителността е много по-странна и необичайна от всички измислици. Реално се случват неща ,които надминават всички тия бози за полтъргайсти и подобни. Повечето хора не разказват тези неща почти на никого по разбираеми причини, но дори тук, в този форум съм разговаряла с хора, от които съм научила изумителни истории, които те старателно крият от останалите. Разбирам ги напълно.Наневци и подобни да си ядат ушите, прекалено са постни Laughing Laughing

# 470
  • Мнения: 2 495
Ън,ако прецениш,моля ,да споделиш ,без да разкриваш конфиденциална информация за хората,които са ти се доверили.

# 471
  • Мнения: 8 804
Бих разказала, но някой може да влезе в темата и да се познае, защото са от форума, а никой не ми е давал правото да разказвам историята му, макар и без да го споменавам.
Но изумлението ми е пълно от нещата, които съществуват реално.

# 472
  • Мнения: 2 495
Жалко,че не можеш да разкажеш.
Иначе,нали адът бил на Земята.

# 473
  • Мнения: 15 314
Честно, тия недомлъвки ме убиват и любопитството ме изяжда отвътре.
Ън, поне сподели нещо по общо така и после завърши с - а какво още имаа. Не ни оставяй в неведение. Често споделяш някакви загадъчни откъслеци и те разбирам, но ще се пръсна от любопитство какво стои зад откъслечното, което си позволяваш да споделиш. Моля те, хвърли трохичка(кокалче) на любопитните. 🦴👀

# 474
  • Мнения: 5 846
Честно, тия недомлъвки ме убиват и любопитството ме изяжда отвътре.
Ън, поне сподели нещо по общо така и после завърши с - а какво още имаа. Не ни оставяй в неведение. Често споделяш някакви загадъчни откъслеци и те разбирам, но ще се пръсна от любопитство какво стои зад откъслечното, което си позволяваш да споделиш. Моля те, хвърли трохичка(кокалче) на любопитните. 🦴👀
Абе според форумците в дир.бг Кастанеда, Процесингите, и не знам какво още, тия с особеностите и напредналостите, не трябва да се издават (разкриват) пред света. Може би има нещо подобно предвид, знам ли. Съвсем се обърках😁

# 475
  • Мнения: 8 804
Мерси!

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 22:12 от Ън

# 476
  • Мнения: 15 314
Ън, благодаря ти. Kissing Heart Hug

Аз съм чела, че прераждането не е само тук. Случва се и на други планети. Но най тежките и трудни уроци са на Земята. Толкова ли е страшна пък тази наша Земя, не знам, но казват, че тук изпитанията са най сложни и тежки.

# 477
  • Мнения: 8 804
Изглежда, че е така.
То интересното започва там, където спрях, ама няма как да разказвам.
Тук е трудно по много причини. Най-напред защото не помним нищо и се лутаме като слепци.Освен това тук не се прераждат най-добрите....и трябва да се оцелява сред тях.
що се отнася до Ада и Рая, за мен това не е място, а състояние. Обаче са ми казвали, че е и двете. Не знам, объркана съм малко.

# 478
  • Мнения: 2 495
Aми,ако не сме сами в Космоса и ако има прераждане,какво пречи тук да е навалица от прераждащи се. За мен ,най-голямата мъка е ,че не се помни преражането-т.е не знаем какво става ,след като пукнем и второ-как да се учиш ,като не си помниш вчерашния урок .Не малко,ами много безмислено ми се струва.Ама ,имало голям смисъл,викат.

# 479
  • Мнения: 8 804
Навалица едва ли е Laughing
Това за вчерашния урок и мен много ме ядеше. И веднъж попитах...
Хах, съвсем смислено си е.
Уроците са си отделни, защото не са за индивида, който сме конкретно в този живот, нито за миналия. Те са за този, който сме, когато излезем от поредното тяло. Той си помни и знае.Ние като личност сега, сме само средство.
Урокът ще бъде научен много добре. От този, който е режисирал.

Общи условия

Активация на акаунт