Случи ми се нещо странно XX

  • 59 304
  • 703
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 15 299
Господ няма как да ти е сърдит. Просто този житейски път си избрала и тези уроци. Те ще те доведат до израстването. Свеки има една приказка, която е чула от някой, който споделил, че когато се оплаквал на майка си за неволите си, тя го успокоявала с думите: Не се коси сине, спокойно, един живот е, ще премине! ПП Може да не е точна перефразата, но смисъла е ясен.

# 91
  • Мнения: 5 846
Винаги преди медитация се молех на Господ да ме пази и да се върна.😁
Сериозно сега, моля се, разбира се, не съм спряла. И мисля, че Бог доста ме закриля, макар че съм му сърдита, че не ми дава джакпотът от тотото 😆

# 92
  • Мнения: 797
Шугър бейби. Един пост който прегръщам. Молитвата е супер. Но вярвям, след като четох писмата на Исус,че ако се молиш, то ти казваш че нямаш това. Затова Бог казва да благодарим и да се държим сякаш вс мечти са ни се сбъднали.

Аз казвах благодаря Боже че съм съвършенно здрава ище стопиш аденома. И дни преди да ми кажат че няма следа от него му заповядях. В МОЩНОТО ИМЕ НА ИСУС, СИНА БОЖИЙ БЪДИ ИЗКОРЕНЕН. АМИН. И той си тръгна. Слава на Бог, Светата троица.

Вики, да смятам, че с тази книга вече си към тъмното братство. Ако можеш изгори я. Всичко като карти, нумерология, зодиаци, са порти за д..... Бог да ви закриля. Ф нещо си, Бог не те мрази. Аз така си.казвам. Но всеки ден виждам, че дори и като не ходих на църквата на Великден, не се кланях на идолите-икони, Той е по-могъщ и прости и ми помогна. С това ми доказа че вс религии са измислени от знсете кой да грешим.  Отворете Книгата на книгите, къде има палене на свещи-подобие на луната и звездите, слънцето- забрана. Къде има целуване на дървени хора? Пак е грях. Благоаловен е Бог ако се молиш ще ти се открие. Като по-малка. На 20-25 казвах не Го чувствам. Ако нямаш навика да говориш с молитва как ще го чуеш? Ако правиш грехове той ще те отхвърли. Бог е велик и милостив. Не е Този който го показват в Стария Завет. Прекрасен е. Винаги когато съм притеснявана от б....и плача и не изфържам, когато съм пребивана или унижавана, сякаш нещо ме носи. Заспивам, а нещо около мен влиза в полето ми и ме успокоява. Как е възможно. Та.нали аз съм лоша? Та нали аз се карам с родителите си? Нали трябва да им се подчиняваш задължително? Но когато те видят, че си зле.....никога не е било по-вълшебно. Онзи ден отново видях орбсове. Кръгчета светлина. Само ми липсва да гибвидя нацяло и да чуя песните им. Когато призовеш Бог и ангелите никога няма да бъдеш изоставен. Винаги ще се притекат.
Не искам да споменавам, но много пъти са ми спасявали кожата. И всеки път казвам, че няма да споделям о все споделям защото искам.всички да разберете, че хората са децата на Бог и той не ги изоставя. И че сте специални за него. Всеки един от вас. Дори и най-лошите ще имат шанс да станат добри и да им се прости.

# 93
# 94
  • Мнения: X
Дано повече хора отворят сърцата си за Бога.

# 95
  • Мнения: X
Хора....много ме е страх. 3.40. Бях в другия апартамент. Прах дрехи и си прибирах за морето, утре пътувам. Докато чаках да извърти пералнята, която е далеч от мивката, видях как се люлее, леко шишето с вода. Не се паникьосах. Но сега съм при нашите. Пия си по едно време спрайт и се стреснах. На коридора имаме огледало. То не се отразява. Но понякога съм виждала сенки да притичват около него към кухнята. Докато пиех спрайт в тъмната стая, окото ми се шашна и прихвана светлина. Мигаше и изчезна. Ще полудея. Юфо, зло или добро? Много е страшно. Какво може да мига със светлолилава светлина? Седя 3-4 секунди за да го видя.

# 96
  • Мнения: 41
Хора....много ме е страх. 3.40. Бях в другия апартамент. Прах дрехи и си прибирах за морето, утре пътувам. Докато чаках да извърти пералнята, която е далеч от мивката, видях как се люлее, леко шишето с вода. Не се паникьосах. Но сега съм при нашите. Пия си по едно време спрайт и се стреснах. На коридора имаме огледало. То не се отразява. Но понякога съм виждала сенки да притичват около него към кухнята. Докато пиех спрайт в тъмната стая, окото ми се шашна и прихвана светлина. Мигаше и изчезна. Ще полудея. Юфо, зло или добро? Много е страшно. Какво може да мига със светлолилава светлина? Седя 3-4 секунди за да го видя.
Случвало ми се е от преумора да виждам с периферното си зрение примигваща жълта светлина.  Не е задължително да е нещо свръхестествено Wink

# 97
  • Мнения: 18 493
Редовно напоследък ми присветва, отдавам на глаукомата ,при периметъра прави така , но лекичко ,сега е силно.И не ходя на лекар ,накрая ще ме бият.

# 98
  • Мнения: 5 636
Blagoslovena,  пишеш трудно разбираемо, а това ми пречи да разбера само стилистиката и правописа ли са ти  проблема.
Защо пишете глупости и разводнявате темата. Има теми за обсъждане на всякакви болести и такива за дрън-дрън.
Жалко...

Последна редакция: пн, 24 юни 2019, 18:43 от NOVA NADEJDA

# 99
  • Мнения: 2 990
Това с окото и на мен ми се е случвало много пъти. Категорична съм, че не е нещо паранормално

# 100
  • Мнения: 78
Да започна от далече какво ми се случи. Всичко стана толкова бързо, че все едно е било преди месеци, а се случи преди 2 дни. Аз бременна в 9-ти месец почти накрая, всяка вечер ставам по 3 пъти до WC и в същата нощ, мъжа ми в 3 часа стана за работа и към 3:30 замина. Ставам аз тръгвам към тоалетна излизам от спалнята, светкам тока на коридора. Вратата на кухнята е открехната на половина и там стои черна сянка, без лице, без нищо, само силует. Просто се обърнах и продължих към вц, защото много се уплаших и не знаех как да реагирам. Върнах се, легнах си и нищо, не можах да спя до сутринта. Казах на мъжа ми какво съм видяла и ме пита иронично "Как все ти виждаш разни неща, не знам?". Всичко точно сутринта, излизахме кафенце, с детето на пързалки и се прибрахме и всичко стана лещааа...... Обадиха се по телефона, свекър ми починал внезапно, без никой да очаква на 57г. Държах се до едно време, нали бременна съм, но все пак и трябва да съм опора на мъжа ми. И в момента в който дойдоха моите родители, защото те са от далеч, се отпуснах и ме започнаха контракциите. Изтърпях цяла нощ, не исках да раждам в същия ден. Всеки ден от 9-ти месец исках да родя, и като дойде този ден се молех, да не раждам, а аз започвах. Изкарах до следващия ден до 8:30, хванах си багажа като знаеха само майка, татко и мъжа ми. И така в 14 часа в деня на погребението аз родих дъщеря си. Раждаме беше много тежко, имах чувството, че умирам буквално. По-късно майка ми ми сподели, че преди няколко дни ме е сънувала. Щяла съм да пътувам за някъде, а тя нямала време да дойде да ме изпрати. Стигнала до летището и някой вървял преди мен, а аз съм я успокоявала, че никъде няма да ходя. Според Вас имат ли връзка тези събития? Аз още го мисля, тази сянка за кой е била? Мен ли е търсила?

# 101
  • Мнения: 1 918
Ох, наистина ме разчувства тази история. Съжалявам за загубата ви. Не знам какво да мисля. Объркана съм. Какво ли пък ти е на теб в главата. Мога само да кажа, че според мен сянката не е търсила теб. Честито бебче.

# 102
  • Мнения: 5 846
Тази сутрин изтървах рейса, и дрън пеша до центъра,викам си,ще си купя една гореща мазна баничка, и ще ям, докато дойде един друг номер автобус, който също ме спира близо до работата.
И й казвам на баничарката една много гореща баница, и тя ми вади две, и започва да ги огъва веднага, и аз не посмях да й кажа, абе аз исках една. Ами карай, ще я ям, макар че те студени ме стават за нищо, ако пък не, кучо от фабриката ще я лапне. И дъвча аз от средата, щото знам, че ек сега ще ме оградят гълъбите от площада, и ще им я дам на тях, та поне да си изям топлата извара. И кацам на центъра, и гълъбите се накачулили на куп, както винаги, кълват нещо. И до тях един дядо. Слаб, мръсен, очевидно много гладен. И аз домятам остатъка от баницата на гълъбите, и гледам той ми приказва нещо: Ей тук имам, вика, една кашкавалка, сега ще я хапна. Нито съм го питала, нищо. Гледам до скамейките една торбичка на земята. Може би я беше измъкнал от кофата. И отивам и му давам торбичката с топлата баничка вътре, и му викам ето заповядай, хапвай, тъкмо е топла. Ама защо, вика, защо го правиш. За здраве, му отговарям, какво друго да отговоря. Седна, милият, и започна сладко да яде. Колежките минаха преди автобуса, и ме натовариха към фабриката.🤪
П.С. Междувременно дебел господин, ял и пил цяла нощ, повръщаше зад скамейките..

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 08:55 от HumbleDrumble

# 103
  • Мнения: 5 419
Какво странно има тук?

# 104
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Аз съм впечатлена от историята на b3njamin.
Няма нищо случайно на този свят. Смятам, че сянката, която си видяла, е била предвестник. Не е дошла за теб, Тя не бърка. Просто бременните са по- сезитивни. Кураж! Радвай се на бебка ✌

Общи условия

Активация на акаунт