Втори шанс (Kalbimdeki Deniz - В сърцето ми е Дениз)

  • 38 930
  • 503
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 925
ВТОРИ ШАНС - bTV
всеки делник от 13.30




Дениз е жена, която има две прекрасни деца и охолен живот. Нейният добре подреден свят рухва, когато съпругът й изчезва безследно, оставяйки й само дългове. Дениз трябва да поеме издръжката на семейството си и изпада в затруднено положение. Лишена от средства, тя се премества в скромен квартал, където се запознава с Мират. Постепенно той спечелва сърцето й и се превръща в нейният ангел хранител

В ролите: Батухан Екши, Гюзин Уста, Девин Чънар, Зейнеп Айдемир, Йозге Йозберк, Кутси, Серкан Алтънаш, Левент Йълмаз, Себахат Кумаш, Хазал Адъяман и др.

Оригинално заглавие: Kalbimdeki Deniz (В сърцето ми е Дениз / Морето в сърцето ми) ©2016

Епизодите на български



Основните двойки в сериала:
Кутси и Йозге Йозберг в ролите на Мират и Дениз



Серкан Алтънаш и Себахат Кумаш в ролите на Сердем и Дияр




Батухан Екши и Хазал Адъяман в ролите на Мустафа и Едже



Хакан Ератик и Зейнеп Айдемир в ролите на Алихан и Шебнем




Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 14:04 от diziler

# 1
  • Мнения: 14 571
                              Много хубав сериал! Гледам го с голямо удоволствие !

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 07:01 от vera17

# 2
  • Мнения: 1 831
Сериалът е супер! Гледам го с голям интерес!

# 3
  • Мнения: 367
Здравейте!
Има ли го с бг. превод и къде?

# 4
  • Мнения: 5 819
Гледам го с голям интерес! Много добре направен сериал!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Здравейте!
Има ли го с бг. превод и къде?

Само с руски превод го има.

# 6
  • Мнения: 10 925
Гледам го с голям интерес! Много добре направен сериал!

Според мен той трябваше да е от 20.00, да го видят повече хора. А "Сълзи от рая" да е от 13.30

# 7
  • Мнения: 10 925
Коя от двойките ви допада?

Серкан Алтънаш и Себахат Кумаш в ролите на Сердем и Дияр




Батухан Екши и Хазал Адъяман в ролите на Мустафа и Едже




Певецът Кутси и актрисата Йозге Йозберг в ролите на Мират и Дениз



Хакан Ератик и Зейнеп Айдемир в ролите на Алихан и Шебнем


Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 14:05 от diziler

# 8
  • Мнения: 10 925
Приятен уикенд на всички!
Поздрав  с една песен на Кутси  (който играе Мират)

# 9
  • София
  • Мнения: 497
Чак сега открих темата за сериала, невероятен е! Отдавна не съм гледала сериал, който да чакам с нетърпение всеки следващ епизод. И аз си мислех, че него трябваше да дават вечер, а този  Сълзи от рая ми е ужасно тъп и не го следя. Къде мога да гледам Втори шанс на руски?

# 10
  • Мнения: 1 831
Чак сега открих темата за сериала, невероятен е! Отдавна не съм гледала сериал, който да чакам с нетърпение всеки следващ епизод. И аз си мислех, че него трябваше да дават вечер, а този  Сълзи от рая ми е ужасно тъп и не го следя. Къде мога да гледам Втори шанс на руски?


www.1plus1tv.ru

# 11
  • Мнения: 14 571
Чак сега открих темата за сериала, невероятен е! Отдавна не съм гледала сериал, който да чакам с нетърпение всеки следващ епизод. И аз си мислех, че него трябваше да дават вечер, а този  Сълзи от рая ми е ужасно тъп и не го следя. Къде мога да гледам Втори шанс на руски?


www.1plus1tv.ru

Много трудно намерих сериала, който така много харесваме.
Беше чак на 41 страница. Ние сме около 20 турски епизод от 60. който е финалният.
С руски суб. са всички сериали там!
Надявам се да се премести по-напред!
Много, много го харесваме  този сериал!
                          Flowers HerbFlowers TulipFlowers Herb  

 ЗА СЪЖАЛЕНИЕ, ПАК Е ОТИШЪЛ НЯКЪДЕ НАЗАД. Anguished  
 
 Във Vbox7 има преведени епизоди от телевизията- до 32 Е, но не съм сигурна
 дали са цели или части! Проверете!   Blush                                                                                                                                

Последна редакция: сб, 22 юни 2019, 13:22 от vera17

# 12
  • Мнения: 10 925
А как ви се струва идеята Дияр и Сердем да са 17 годишни? Grinning Grinning Grinning

# 13
  • Мнения: 27 385
Здравейте Grinning
И аз гледам сериала ,когато имам възможност . Кутси има хубав глас ,слушала съм негови песни .
Доколкото съм чела има и семейство или се разведе ?
Имам въпроси с Хепи енд ли свършва или са измислили гаден край ? Не малко такива сериали съм гледала .
Дениз и Мират ще изживеят ли любов ?
Не можах да гледам внимателно по нова но май Дениз разбра идиота Алихан има любовница и затова ги е оставил .

Тия 17 годишни са ги направили изобщо не преличат  на такива Flushed
Тия сценаристи мислят зрителите за канарчета . Тая е хитра ,умилква се на всички но върти номера .




# 14
  • Мнения: 14 571
Здравейте Grinning
И аз гледам сериала ,когато имам възможност . Кутси има хубав глас ,слушала съм негови песни .
Доколкото съм чела има и семейство или се разведе ?
Имам въпроси с Хепи енд ли свършва или са измислили гаден край ? Не малко такива сериали съм гледала .
Дениз и Мират ще изживеят ли любов ?
Не можах да гледам внимателно по нова но май Дениз разбра идиота Алихан има любовница и затова ги е оставил .

Тия 17 годишни са ги направили изобщо не преличат  на такива Flushed
Тия сценаристи мислят зрителите за канарчета . Тая е хитра ,умилква се на всички но върти номера .

Сериалът завършва с прекрасна сватба Мират - Дениз!
Дъщерята получава годежен пръстен от син на Мират.
За съжаление Мустафа се прострелва сам 5 епизода преди сватбата
Хюлял -арестуват я и отива в затвора!
Алихан и любовницата му гледат от далече сватбата и т.н ....  Flowers HerbFlowers RoseFlowers Herb




Последна редакция: сб, 22 юни 2019, 15:55 от vera17

Общи условия

Активация на акаунт