МЦ "Фемина" и д-р Димитрова?

  • 34 040
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 246
Dafna здравей Grinning

Благодаря ти много за информацията за д-р Димитрова и МЦ Фемина. Днес си записах час за 19 януари.
Стискайте палци всичко да е наред с бебо и най-после да разберем с таткото дали ще е момче или момиче. Grinning

Приятен ден на всички бъдещи и настоящи мами!

# 16
I az sum mnogo dovolna ot d-r Dimitrova. Hodih pri neia za fetalna morfologia i biah mnogo priatno iznenadana ot vnimanieto i kompetentnostta i (za razlika ot powecheto drugi d-ri v Maichin Dom). Sled koeto v 22 gs hodih pri d-r Spasov za ehokardiografia, meri kruvotoka na bebeto, i naistina mi dade dokument s podpis i pechat che surceto na bebeto e dobre. Kum 25-6 gs otnowo otidoh pri d-r Dimitrova v Femina i biah strashno dowolna, pusna mi 3D i smiatam che e ot malkoto lekari koito si vurshat rabotata ot surce, a ne za da smuchat pari. Taka che moga s dve ruce da ia preporucham na vsiaka jena koiato iska da bude sledena kachestweno prez bremennostta. Апаратурата в Фемина е страхотна, дори аз мога да различа бебето.
Cenata 40 lv, ne e visoka, naprimer v Maichin dom kab.231 popadnah na d-r Diavolov, koito me gleda na ehografa tocno 2 minuti i mi vze 30 lv bez dori da vidia na ekrana kakwoto i da bilo,  za snimka ne stana i na vupros, i ne mi kaza 1 duma kakwo e sustoianieto na ploda.

# 17
  • Мнения: 703
И аз съм на преглед при Димитрова на 20.01,но ме хвана яд,че нашия татко е на работа и няма да може да дойде Sad
А може ли да ми направят запис на бебчо,който татко му да види после-например на видео касета или DVD?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 100
Мона днес ще ходя и утре ще ти кажа!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 100
Ето го и моят отчет!

Вчера бях при д-р Димитрова!
Останах много доволна, въпреки че прегледа ми не беше повече от 15-20 минути, защото преди мен имаше момиче с доста сериозен проблем. ! Димитрова го откри вчера и момичето стоя близо час и половина вътре!

Радвам се че всичко с нас засега е добре! Разгледахме органите на бебето! Малко по-малки сме за седмицата си! Видя почти всичко, само жлъчката каза , че е рано дасе види а и нали сме по--малки  и не може ясно да я разграничи!
Пол не ми каза , защото бебето си беше седнали на дупето и не ни се показа!

Ехограва е страхотен, много по-добър от всички на който са ме гледали досега! Гледа ме на 2д!
В брошурата пищеще, че има и 3д и 4д цветна ехография в този център, но тя каза че органите сега може най-добре да ги разгледа на 2д!
Гледахме кръвопотока! Броихме пръсчета, слушахме сърчицето!
Според нея намаме марекери за генетични ужреждания!

С една дума съм доволна! Много мил и разбиращ специалист е, въпреки, че беше доста притеснена от предишната пациентка!

Прави записи на видеокасета!

След това си ходих на месечния преглед при доктора, който ми следи бременноста ! Той пък каза ,че си отговаряме точно на седмицата! Дори ми каза, чеможе би  бебето е момиче ама още не е 100% сигурен!

# 20
  • Мнения: 948
Хубави новини за бебчето! Радвам се, че всичко му е наред. За пола- явно е било уморено. И при нас трябваше да мине време за да се събуди и размърда. Чак към края на прегледа му се видя мъжкото достойнство и то бързо го скри.
Съжалявам, че си присъствала на неприятности. Дано не си се разстроила. Дано всичко има добър изход за въпросната мама Sad

А запис на видеокасета направихте ли? Платихте ли допълнително?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 100
Цитат на: Dafna
Хубави новини за бебчето! Радвам се, че всичко му е наред. За пола- явно е било уморено. И при нас трябваше да мине време за да се събуди и размърда. Чак към края на прегледа му се видя мъжкото достойнство и то бързо го скри.
Съжалявам, че си присъствала на неприятности. Дано не си се разстроила. Дано всичко има добър изход за въпросната мама Sad

А запис на видеокасета направихте ли? Платихте ли допълнително?


ами не сме правили запис, защото видеото щерка ми му видя сметката, а не записваха на диск за ДВД!
А и доста бързахме, защото се бяха събрали доста момичета заради закъснението!
Аз съм някакъв невероятен кърък, винаги преди мен когато отида на лекар става сакътлък!
С миналата ми бременост колкото пъти отида на часно на лекар, все някое момиче правеше аборт в кабинета преди мен!
Направо не смеех да отида! Когато ме сложиха на операционната да раждам една циганка тръгна да умира и 2 часа стоях там вързана, защото лвкарите не смееха да влезнат в операция!
Сега и това, дано само всичко да се оправи с момичето!

# 22
  • Мнения: 948
Цитат на: Ybag
С миналата ми бременост колкото пъти отида на часно на лекар, все някое момиче правеше аборт в кабинета преди мен!
Направо не смеех да отида! Когато ме сложиха на операционната да раждам една циганка тръгна да умира и 2 часа стоях там вързана, защото лвкарите не смееха да влезнат в операция!
Сега и това, дано само всичко да се оправи с момичето!

Ужас! #Shocked
Дано вчера ти е било за последно!

# 23
Фемина е нов център, оборудван с най-съвременна ултразвукова апаратура за диагностика през бременността. Там се правят истински 3Д и 4Д ултразвукови прегледи от най-добрите експерти в страната по фетална медицина. Можете да получите и консултации по гинекологични въпроси от гинеколози с огромен клиничен и хирургичен опит. Центърът предлага отлични условия, висококачествено и компетентно обслужване. Адресът е ул. Дунав 47 с телефон за записване 983 30 20.

# 24
  • Мнения: 703
Цитат на: Roumen Dimitrov
Фемина е нов център, оборудван с най-съвременна ултразвукова апаратура за диагностика през бременността. Там се правят истински 3Д и 4Д ултразвукови прегледи от най-добрите експерти в страната по фетална медицина. Можете да получите и консултации по гинекологични въпроси от гинеколози с огромен клиничен и хирургичен опит. Центърът предлага отлични условия, висококачествено и компетентно обслужване. Адресът е ул. Дунав 47 с телефон за записване 983 30 20.

Еми ние това вече го знаем!То трябва да е на заглавната страница или като реклама във форума.Така,че действайте!
С уважение,
Ваша пациентка
ПС.Много благодаря за прегледа и записа.Надявах се да сте малко по-словоохотлив,но важното,че с бебо всичко е наред. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 393
Аз ходих там за фетална морфология при Д-р Димитров и съм много доволна.Човека се занимава доста време с мен-гледа ме на 2Д,3Д и 4Д само за 35лв.

# 26
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 414
Az syshto hodih v MC "Femina" pri d-r Markov. Mlad i mnogo vnimatelen lekar. Obqsnqva dostypno tova koeto vijda za profani kato  men:)..pregleda beshe okolo 30 min. Kaza mi da otida pak mejdu 26-28 sedmica za da vidi syrceto pak. Az sym dovolna i smqtam che sled kato tezi pregledi taka i taka se plashtat, trqbva da si go napravish nqkyde kydeto ti obryshtat vnimanie, razbirat si ot rabotata i imat dobra aparatura. Preporchvam na vsichki bydeshti maicheta tozi centyr.

# 27
  • Мнения: 948
Ама много се радвам, като чета мненията Grinning  
Аз продължавам да си ходя там Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 11 733
Цитат на: Dafna
Ама много се радвам, като чета мненията Grinning  
Аз продължавам да си ходя там Wink

И аз така Дафна,тази седмица пак бях там при Димитрова.Не мога да сравня УЗ там с този в ЖК.Но да не пиша повече че да не бъда обвинена в реклама,а комисионна не получавам.

# 29
  • Мнения: 948
Цитат на: Ali97
Цитат на: Dafna
Ама много се радвам, като чета мненията Grinning  
Аз продължавам да си ходя там Wink

И аз така Дафна,тази седмица пак бях там при Димитрова.Не мога да сравня УЗ там с този в ЖК.Но да не пиша повече че да не бъда обвинена в реклама,а комисионна не получавам.

 Grinning  Grinning  Grinning  Същата работа съм и аз...ще кажеш, че ми плащат! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт