Жалба срещу служител на Бг пощи

  • 3 031
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
здравейте ,вто че и аз опрях да подам жалба срещу ужасното отношение на служител на БГ Пощи.В сайта не намирам адрес за оплаквания, някой да има идея? Става въпрос за нелюбезно обслужване... Как не ги е срам

# 1
  • Мнения: 507
здравейте ,вто че и аз опрях да подам жалба срещу ужасното отношение на служител на БГ Пощи.В сайта не намирам адрес за оплаквания, някой да има идея? Става въпрос за нелюбезно обслужване... Как не ги е срам

jalbi@BGPOST.BG

# 2
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Те в клоновете са прословути, поне в кварталния клон.
Пускай жалби, не ги жали. Аз бабите в нашия клон съм ги стресирала и дресирала. Сега вече сме приятелки... след 2 скандала с управителката там. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 721
Явно не само в нашия град са нелюбезни и злобни. Преди година бях вдигнала такъв панаир, че сигурно ме чуха през една улица. Изключително неприятни жени работят в пощите.

# 4
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
При нас зависи от клона. Избрала съм съседен такъв като пращам разни неща. Там са приятни служителите.
В нашия клон първо - винаги се карат помежду си, второ - като тръгне един да прави нещо всички останали отиват да му дават акъл, в това време продължават да се овикват помежду си, включва се и шефката им. Трето - като замаяни са, сякаш за първи път виждат компютър или програма си. Четвърто - не си познават собствените си правила... въобще китка росна са.  Joy
Обаче след 2 скандала с шефката им и заплаха, че ще подам писмено оплакване, нещата се пооправиха. Сега само като ме видят и гледат бързо да ме обслужат, че не се знае дали няма да ми отвъртят бушоните и пак да се овикаме.

# 5
  • Мнения: 29 324
Преди няколко години ми бяха вдигнали нервите до небето. Отивам в 8 ч. да получа паричен превод /малък, 50-ина лв./, нямали пари, инкасото се бавело. Да съм чакала, можело и в 10 да дойде. Рекох: "Аз съм на работа, не мога да чакам." Не ги интересувало, не зависело от тях. Като повиших леко тон, да видиш на следващия ден как в 8 ч. беше дошло инкасото... Twisted Evil Ама разкарването и нервите никой не може да ми ги върне.
Изобщо не ги ползвам БГ Пощи вече. За преводи на пари - Easy Pay, по-бързо и лесно, любезни са, никакви проблеми.

# 6
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Като куриери извън БГ са без забележки. Доста често ги ползвам. Като цена на международните пратки също са супер.
Обаче работниците им по клоновете, но с тези техни заплати няма и как да назначат нещо читаво.
П.П. За Булпост куриер да им кара с кола пратките заплатата няма 700 лева.  Laughing Пък представям си какво им дават по клоновете.

# 7
  • Мнения: 29 324
Няколко пъти не са ми доставяли писма и пратки. Това преди години, когато куриерските фирми не бяха толкова известни, повече се ползваше БГ Пощи. Не знам как точно ги "губят", но е факт....

# 8
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Аз за това пращам винаги с тракинг номер. 4 лева е за чужбина и около 1 за България.  Sunglasses Така нещата са проследими. Flutter

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707
Пускала съм жалба. След което шефът на клона ми звъня да ми иска обяснение и се държа супер арогантно. Пръстите ме засърбяха да продължа с писанията. Но вместо да се занимавам с него, сведох писмата по пощата до минимум /служебна поща/. Хората отдавна са измислили електронните фактури, за няколко седмици се научиха да не изпращат писма по пощата.
Да не говорим, че сроковете за доставка са им умопомрачителни. За България - 20 дена.
На въпросния мухльо казах, че губят клиент. Ако е в частна фирма, ще се сбогува с местенцето си.

# 10
  • Мнения: 9 525
Като куриери извън БГ са без забележки. Доста често ги ползвам. Като цена на международните пратки също са супер.
Обаче работниците им по клоновете, но с тези техни заплати няма и как да назначат нещо читаво.
П.П. За Булпост куриер да им кара с кола пратките заплатата няма 700 лева.  Laughing Пък представям си какво им дават по клоновете.

да не мислиш, че те разнасят извън бг ;- )партньори си имат във всяка държава, най-често съответните държавни пощи.
плаща се за препоръчана пратка, непрепоръчаните към момента не могат да се следя, а и не отговарят за тях /дори ако се изгубят/. за някои държави не бачкат тракинг номерата, защото нашите не си плащат. много са зле български пощи.

# 11
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
За сега, да чукам на дърво, нямам проблеми с препоръчани пратки в чужбина. Пристигат си, значи поне нашите я добутват пратката до чуждите куриери.  Laughing
Виж, чаках да получа една пратка от почта.ру. Crazy Първо не можели да я пратят веднага, щели да я пратят след месец. След това я забравили да я пратят, а накрая се и загуби, та човека ми прати още една, която пристигна все пак.  Joy

# 12
  • Мнения: 18 498
Ее, много ме стресирахте. Чакам едни сандали за мм от немския амазон, а те май пращат с БП.

# 13
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Разпитах в немския амазон с коя поща изпращат, за да може ако не получиш пратката, да направиш запитване на имейл дали да чакаш в Бг пощи. На имейл отговарят много бързо, аз съм правила запитвания.  Wink
Хубаво е, ако имаш тракинг номер.

# 14
  • Мнения: 18 498
Мерси, ще питам.

Общи условия

Активация на акаунт