Любители на Котки - Тема 134

  • 20 833
  • 759
  •   1
Отговори
# 390
  • Плевен
  • Мнения: 359
Здравейте от една топка косми Simple Smile
Честита рожденичка! Да е здрава и да палува!

Тая топка косми от 2 дни пак прави някакви неща...
Та да попитам- нормално ли е да хълца? Лежи си преди малко и коремчето му подскача все едно хълца. Преди това го направи седнал докато чакаше храната си.
Леко му сълзи и едното оче.
Не знам, чудя се дали да не го водя на лекар да го погледне, ама като го знам колко много се стресира... Предния път му трябваха 6 дни да му мине стреса.

# 391
  • София
  • Мнения: 16 208
Хм, и Барни прихълцва от време на време последните дни.

# 392
  • Мнения: 1 472
Честит рожден ден на Елизабет 😍
Да ви похваля моя Марсел се превръща в нормален котарак . До сега никога не е проявявал интерес към котешки играчки, драскалки, катерушки- подминава гииии като стой та гледай. Но вчера си игра с новата му въдица 😮 вече не е декоративен котак 😃 ето го наместил се до бебока
Скрит текст:
Хубава вечер от нас! 😊

# 393
  • София
  • Мнения: 1 338
Прекрасна снимка 😍
Ето и от мен един Хари от тази сутрин. Спи до мен ❤

# 394
  • Мнения: 19 144
И ние сме с малко бебе. Днес трябваше да говорим по телефона с мъжа ми и пуснах за малко котките в дневната, докато довърша разговора, и като отидох да ги изкарвам от там, видях Чарли да маркира шезлонга на бебето. А е кастриран преди повече от година и веднага след кастрацията спря да маркира.

# 395
  • Мнения: 1 708
За малцовата паста на ДМ - в началото на май направих запитване във формата им за контакти в сайта и ми отговориха, че този артикул не е наличен и не очакват към момента зареждане с последващ такъв.

# 396
  • София
  • Мнения: 6 184
Честит рожден ден на Тути!

Марсел и бебе са страхотни!

Кукумицинка, да не би да иска да покаже, че той го пази?

Ние сме на морето от тази сутрин и поради липса на нашите, се обзаведохме с ей тази прелест:



Дребните сега ме обработват да я вземем у дома. Вече са я кръстили- Бези, защото е бездомна. Храниха я, поиха я, галиха я, сега обикаля караваната.



# 397
  • Мнения: 15 375
Ооо, Марсел и бебе, уникална снимка. Разкооош! Heart Eyes Heart Heart Eyes

Любимото ми име за мъжка котка е Марсел. Ако имахме котарак така щеше да се казва. По стечение на обстоятелствата нашето женско коте е Мая и сега се усещам, че по някакъв начин името и се доближава до харесваното от мен котешко име.

# 398
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 257
В съседския двор по едно време живееше огромен котарак като Бези, но малко по-светъл. Бях го кръстила Сребърен облак, направо се разтапях като го видех.
Дано на Бези й излезе късмета с хубав дом и добри братчета или сестричета Blush

# 399
  • Мнения: 3 732
Ние сме твърде далеч от гимнастичките показвани наскоро, но се стараем да ги догоним.





Пъхнатия под главата крак е заден. Вие така можете ли да се сгънете?


На 23.06 бихме втората инжекция Биокан. Първата беше на 22.05 от доктора. Според упътването са три през месец значи ни остава още една.
Пак се влоши като предния път - трудно ходи и се клати, очите му са предимно затворени, отказва да яде, дразни се като го галя и ръмжи да се махна. Няма сили да ме одере или ухапе.
Предния път така си бях уплашила, мислех, че си отива. Но той се съвзе макар и бавно. Отказваше всякаква храна, захрани се с прясно мляко - кога котешка от dm, кога с човешко. Казват, че прясното мляко гони отровите, но докарва разстройство.
След три дни на мляко и вода, реши, че ще яде само човешко зеле с наденица на фурна. Зелето яде, наденицата избутва от чинията. След няколко дни сам реши да прояде паучове, консерви, варени карантии, човешко. Стана обичайната си котка - клюкарка, ходещ да проверява кой какво прави и яде.
Взех прясно мляко, човешко, но още не го е докоснал. Тия дни ще опитам със зеле.


Понеже и той пие само водата на паучове и консерви, реших да опитам друго четено в темата. Човешки пастет не яде сега. Долях вода в купичката, не иска, изхвърлих го. Какво друго да опитам?





# 400
  • Мнения: 5 411
малката лисичка, да ти е жива и здрава Тути и да ѝ се радвате дълги години bouquet Котешка торта направи ли?
Някой ползвал ли е Фурминатор и добър ли е? В четвъртък ще ми бъде сефтето с него и силно се надявам двечките да бъдат кротки и да ми дадат да им махна излишните космалаци.

# 401
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Добър вечер и от нас, Тути да е здрава пожелаваме от сърце, Марсел и бебе са моята мечта, а Пухито е голям сладкиш добре дошъл.
Късметка не може да се сгъне като Бегинс, тя по-скоро като дунавската равнина ще се "разлее" Joy

# 402
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 439

# 403
  • Мнения: 15 375
Ооо, Чума Лиса! Малка дяволица такава! Heart Eyes

# 404
  • Мнения: 21 282


Бременната Марго дойде сега.
Почерпихме я за на Тути рождения ден.

Общи условия

Активация на акаунт