Любители на Котки - Тема 134

  • 20 880
  • 759
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 19 270
Ейййй, мислех да проверявам в ДМ на "Славейков" заради теб специално, че беше споменала и забравих. Утре ще отида и ще ти пиша. Не помня преди колко месеца и ние изпаднахме в криза за тази паста, нямали били внос. Дъщеря ми намери в ДМ на "Мария Луиза" май (може и да бъркам) и купи 4 туби. В  безмалцовия период купих една малка тубичка от друга паста, скъпа на всичко отгоре, ама за котката давам всякакви пари, щото нали е беззащитно и разчита на нас за всичко Simple Smile. Добре, че не е капризна. От една седмица и Нала е у нас, дъщеря ми й купува малц от 12 лв голяма туба, рижавото ми чупи стойки вчера, та й намазах на лапата, а от Рафаелината ближе с радост.


Питам, защото не съм сигурна дали служителката просто не е била запозната при нас. Последно проверявах лично преди 3 месеца някъде - нямаше малцова паста, но имаше витаминна. Пури харесва само тия двете пасти на ДМ. Пробвала съм го с Бефар и Смила, даже Вирбак нутри гел му давах, не иска да ги близне, а използвам пастите, за да им давам хапчета на котките. Залепват им за устата и не могат да ги изплюят. В петък мъжът ми ходи, бях му поръчала да вземе пасти, ако няма малцова, поне витаминна, идва и ми казва, че нямало никаква, но той пък често не ги намира поръчаните неща. Днес пак ще го накарам да провери и да пита изрично служител, ако не вижда нищо, и тогава, ако няма и не се очаква скоро да имат, ще помоля някой, ако може да ми изпрати няколко бройки до офис на куриер, ще си ги платя заедно с доставката или предварително ще пусна парите.

Весел празник на Елизабет и нейните хора Simple Smile

# 376
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 183
Честит рожден ден на пухкавата ми любимка 🤗😍 Жива и здрава да е Тути и много да ви радва😊

# 377
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 294
Кукумицинка, изглежда наистина няма малцови пасти в ДМ, снощи говорих с дъщеря ми и тя потвърди. Все пак ще отскоча до "Славейков" да проверя. Ти колко бройки искаш?

Тути, честит рожден ден, котенце

# 378
  • Мнения: 727
В нашия ДМ също само витаминна паста имаше последно.
Моята дългоочаквана ръкавица, която поръчах от АлиЕкспрес, пристигна вчера и нямах търпение да я изпробвам. Останах шокирана от резултата Grinning

# 379
  • София
  • Мнения: 13 270
Честит рожден ден на красавицата Елизабет!  newsm59

Ако въпросната малцова паста е в опаковки под 100 мл, няма проблем да купя. И без това имам ходене до ДМ. Но имайте предвид, че утре вечер заминавам към България.

И да ви покажа Рижко:



Играе, но много бързо се задъхва. Явно ще трябва още доста дълго да се възстановява. Направил е доста бели и май батко му не го иска.  Sad Като се прибера, ще пробваме да го съберем с нашата "глутница". Дано се спогодят! Иначе не знам какво ще правя. Sad

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 12:50 от Тaня67

# 380
  • España
  • Мнения: 342
Честит рожден ден на Тути!
Ние тръгваме е четвъртък за България, умирам си от притеснение за Лиса, как ще е без нас 15 дни. Ще идва човек да я храни, купих още 2 пясъчника ще оставя леген пълен с вода. Не сме я оставили досега сама, притеснено ми....

# 381
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 294
Никакви пасти няма в ДМ - ни малцови, ни витаминни.

Таня, тези пасти от ДМ са по 100 гр.
Рижко вероятно се задъхва от горещините - Нала и Рафаела се гонят и бият непрестанно почти и Нала лежи с отворена уста, изплезено езиче и диша ускорено.

bruja, ще избутате някак 15 дни, всичко ще е наред. Леген с вода за пиене за 2 седмици ми се струва, че не е добра идея. Може да купиш няколко бутилки с подходяща вода - не минерална - и гледачът да й сипва всеки ден нова в съдинката за вода. Не се притеснявай.

# 382
  • Мнения: 15 439
.... Нала лежи с отворена уста, изплезено езиче и диша ускорено.

Тъкмо мислех да питам вашите котета дали правят така. И Мая след или по време на по активна игра започва да диша учестено, отваря уста и изплезва езиче. Даже понякога забравя и за кратко стои така с отворена уста и гледа учудено, много ми е смешна като забрави да си затвори муцуната, а погледа е безценен. Хем ми е забавна, хем пък взех да си мисля и да се притеснявам да не е нещо сърчицето да се изморява по бързо. Или пък дупето и натежава повечко. Или си е просто нормално след по активна дейност да се измори.

# 383
  • София
  • Мнения: 13 270
Ако са 100 мл. няма проблем да взема няколко пасти. Само с ръчен багаж съм и са ми позволени опаковки от 100 мл, които се събират в плик с вместимост 1 литър. Самата аз не нося почти нищо гелообразно или течно.

Легена с вода е напълно добра идея. Когато е голямо количеството на едно място, водата се задържа доста по-дълго свежа. Човекът, който идва за храна, ще я сменя от време на време. А и в легена няма да се свърши бързо. Иначе в жегата може да се изпари като е в малко количество. Освен това купичката се разсипва лесно.

# 384
  • España
  • Мнения: 342
Благодаря ви. Гледачът ще идва на всеки два дни, основно за да сменя водата и да добавя гранули. Пауч няма да оставям, не го изяжда целия на едно хранене и не искам да остава в тези жеги по купичките.

На 23 тук празнуват идването на лятото и Св.Йоан. Цяла нощ хвърляха пиратки, фоеврки и т.н, мислех че Лиса ще се побърка от страх, а тя дори не помръдваше от дивана.

# 385
  • Мнения: 19 270
Ако са 100 мл. няма проблем да взема няколко пасти. Само с ръчен багаж съм и са ми позволени опаковки от 100 мл, които се събират в плик с вместимост 1 литър. Самата аз не нося почти нищо гелообразно или течно.

Легена с вода е напълно добра идея. Когато е голямо количеството на едно място, водата се задържа доста по-дълго свежа. Човекът, който идва за храна, ще я сменя от време на време. А и в легена няма да се свърши бързо. Иначе в жегата може да се изпари като е в малко количество. Освен това купичката се разсипва лесно.

Благодаря, но от чужбина да ходиш да издирваш пасти, че да ги мъкнеш, че да ги пращаш е твърде голям ангажимент. Сигурно ще се появят отново пастите, но в нова опаковка. Не ми се вярва да са я спрели от производство малцовата паста, защото сигурно им е един от най-продаваните продукти. Точно ще мога да пробвам други видове през това време. Някой, ако е видял подобна на пастите от ДМ, да казва.

# 386
  • Мнения: 2 544
Не е достатъчно, да, но какво може да се направи? Ти пита ли докторите за идея?

Еми, а, де, казаха ми да измисля вариант да пие, хахаха, ще кажеш, че е лесна работа. Аз пробвах и в устата да му наливам с голяма спринцовка, ама беше ужасно мъчение + повърна накрая.

# 387
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 294
Е, не  насила. Я питай Как`Сийка, тя е много идейна. Пише в темата за морските свинчета. Питай в тази тема момичетата, не може някое да не се е сблъсквало с водонепищо прасенце Simple Smile

# 388
  • Мнения: 494
Приемате ли нови попълнения ? Simple Smile Сега само ще се представим, а после ще пишем повече Simple Smile Пухи, на 50 дни 😍


Целувки на всички сладури ♡♡♡

# 389
  • Мнения: 11
С пожелания за приятен ден и много усмивки
HeartsAnimal CatHeartsAnimal CatHearts

Общи условия

Активация на акаунт