Вярно ли е, че след 5-ти месец се качвали най много килца?

  • 2 012
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
До 5 месец качих 5 до края 25 като имаш предвид че за един месец -в 8 качих 8 килца......
Кити това не го чети,ще го приемеш лично и от утре ще си на диета newsm55

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 241
При мен се оказа вярно - до 6-ти месец качих около 6 килца, а за оставащите месеци повече от 10. Ама и си угаждах прекалено много май.  Embarassed

# 17
  • Мнения: 8 917
Току що ми го казаха и се уплаших. До 5-ти бях качила 4.400 кг. Като влязох в 5-ти качих 2 и то без ба ям повече... Как е при вас?
Или при всеки е индивидуално, че ако наистина се пълнее с тези темпове след 5-тия месец, какво ще стане с мен! smile3513
Не при всички, обаче Peace Аз качих доста след 6-я месец, но не се ограничавах с нищо, а обичам да си се глезя и затова Mr. Green И сега все още се боря с последствията Wink

# 18
  • Мнения: 247
Ами логично е след 5-ти месец да се качва най-много. Нали именно от тогава бебето започва да наддава на тегло!
Просто си следи килограмите и начина на хранене и надали ще напълнееш драстично.

# 19
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Добре се движиш!Аз до петия бях качила 15!
После качвах по 4 на месец,а последната седмица свалих 2!
Леко бременеене!

# 20
  • Мнения: 87
До сега всеки месец (вече съм 6)  качвах по 1 кг,но отсега нататък незнам.... Само усещам как не мога да се спра да ям и започва да ми натежава. newsm10 Но най-важното е бебчо да е добре,пък килцата после......

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
Има нещо вярно. Обаче с разумно хранене се контролира този процес.

# 22
  • Мнения: 517
аз от 5 до 6 месец качих 1 кило:)) до 7-мия незнам как ще е..но ме гони голям глад..добре, че имам воля да не ям много..Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 2 967
Също да добява, че последните два месеца аз не качих нищо. Всичко е строго индивидуално.

# 24
  • Мнения: 596
До 6-я- нищо, след 6-я месец качих общо 12 килограма.

# 25
  • Мнения: 4 621
Строго индивидуално е. Аз качих най-много от 6 до края н 8 месец Mr. Green

# 26
  • Мнения: 601
 след 7-мия качих килограми,сега ги свалям  hahaha Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 2 437
Аз съ мв петия и вече съм +8. Незнам как ще е докрая, но ще му мисля после. Важното е бебчо да е наред.

# 28
  • Мнения: 1 053
Аз съм в 8-ия и дотук съм +12кг.,като най-много качих в 5-ия и 6-ия месец-цели 8кг.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 039
Мисля, че е индивидуално за всеки и аз до пети месец качих 5 кг. в пети месец за двадесет дни качих пак 5 кг. и след това до края качих само три килограма.

Общи условия

Активация на акаунт