Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 3

  • 37 546
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Тъпанар скапан Triumph
И на мен така ми се чу,но не бях сигурна Angry
Какво ще предложи тоз тъпунгер на и без това западналата и негледаема соц тв ?!
Загуби и малкото си зрители Rage

# 62
  • Мнения: 11 545
Много ми е интересно, какво ще предложи на драгия зрител този палячо на мястото на въпросните предавания?

# 63
  • Мнения: X
Дано Нова си вземат Стани Богат обратно, но с Билалов. Рейтингът ще е още по-висок

А този явно ще съсипе телевизията.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 14 401
Сега какво, да стискаме палци Кошлуков да не става шеф ли? Grinning

# 65
  • Мнения: X
Той вече стана. Днес го съобщиха.

# 66
  • Мнения: 11 545
Сега какво, да стискаме палци Кошлуков да не става шеф ли? Grinning
Късно е чадо!  Мандалото хлопна!

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 14 401
Не знаех. Е ми начи дано Нова го поеме предаването. Ако можеше и да е с Билалов...

# 68
  • Мнения: 36 482
Да, тъпанар Sad Аз не гледам нищо друго по БНТ...

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
А неговото предаване остава ли?!
Не му помня заглавието,не съм го и гледала,беше  преди Стани богат

# 70
  • Мнения: X
Всъщност ако Нова вземат отново Стани Богат, Билалов може и да не е водещ, защото БТВ снимат трети сезон на сериала "Връзки" (който не го е гледал - той е в една от главните роли) и едва ли ще го пуснат и при конкуренцията.

# 71
  • Мнения: 36 482
Засичала съм го, повечето пъти май води една жена с много квадратна челюст. Предполагам, че няма да го закача...

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 14 401
Да, едва ли ще е той, ако мине в друга тв. По-скоро може да е пак Кънчев, ако се върне в Нова.
Не знам дали актьорите ги пазят по същия начин като журналистите от връзки с "конкуренцията", по-скоро си представям, че е обичайно да се търси ново лице.

То Кошлуковото предаване няма да е скъпо, че да го маха, но може като баш шеф да е по-зает и да не го води. Жената се казва Поли някоя си.

Последна редакция: пт, 05 юли 2019, 17:23 от Магдена

# 73
  • Мнения: 11 545
Той затова ли се сбогува така двусмислено? Сигурно си е знаел.

# 74
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
За стотен път - догова с БНТ е до декември и прекъсването му е срещу няколко милионанна неустойка и задължително 30 дневно предизвестие.

За 134 хиляден път!    - 

- Нова тв. от 15 септември до 15 декември стартира новата си игра  смесица  между Сървайвър и Къртицата.

- БТВ  -  същият период  - Фермата  и двете тв. влизат в голям дуел с двете си скъпи игри!

Кошлуков и да се насере остава Стани богат до Коледа в БНТ. 

Общи условия

Активация на акаунт