Как избирате темите от форума, които четете и на които отговаряте?

  • 2 633
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 270
"не"-то не е ли за въпроса от горния постинг "помните ли триизмерните торти във Варна"? хи хи

# 17
  • зад парка
  • Мнения: 1 583

Може и "Понякога"!

# 18
  • на село
  • Мнения: 3 926
По заглавието,
после чета първия пост, ако ми е интересно чета и до края,
 ако има какво да се каже още - отговарям,
случва се и да започна отговор и в един момент се отказвам да го публикувам.

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Чета и отговарям на интересни,вълнуващи и заинтригуващи ме теми,като се ориентирам обикновенно по заглавието  Peace

И аз така.

# 20
  • Мнения: 66
А знаете ли, че почти винаги търсейки нещо из Google, има препратка към някоя от нашите теми. Трябва да си направим търсачката малко по-разширена и ще изместим Google-а в BG Simple Smile

# 21
  • Мнения: 7 186
А знаете ли, че почти винаги търсейки нещо из Google, има препратка към някоя от нашите теми.

Много сме, силни сме! bowuu Hug

# 22
  • Мнения: 644
Гледам си заглавията естествено,и което ми грабне вниманието.....то е Hug


А знаете ли, че почти винаги търсейки нещо из Google, има препратка към някоя от нашите теми.

Много сме, силни сме! bowuu Hug


Всичко се знае на минутата,за това е така.Голями клюкарки сме  Joy   Joy   Joy

# 23
  • around the world
  • Мнения: 651
Гледам си заглавията естествено,и което ми грабне вниманието.....то е Hug


А знаете ли, че почти винаги търсейки нещо из Google, има препратка към някоя от нашите теми.

Много сме, силни сме! bowuu Hug
Същото важи и за мен...Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 885
Много уважавам функциите: Нови отговори на моите публикации и Непрочетени публикации, но пиша само в:
1. Кърмене и захранване
2. Бъдещи и настоящи мами
3. Хранене с АМ /макар да си обещах да не влизам вече там/
4. Нашите деца
5. Здравословни проблеми
6. Здравен справочник
7. На пазар
8. Дом и семейство
9. На път, на море.....
10. Родители в чужбина /отскоро/
11. Клюкарник /многооооооо рядко пиша/
Останалите - ако ме чопли някой въпрос, по изключение.

Все по-често пиша отговор и не го пращам, просто решавам, че няма смисъл  Tired

Напоследъкккккккккк и аз така...... Mr. Green

# 25
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
По заглавието,
после чета първия пост, ако ми е интересно чета и до края,
 ако има какво да се каже още - отговарям,
случва се и да започна отговор и в един момент се отказвам да го публикувам.
да не повтарям казаното и аз така!

# 26
  • Мнения: 1 006
Гледам да не чета и да не влизам в теми, пред чието заглавие се нерви нервозната икона.В теми, в които масово се очаква възмущение от нещо - по заглавието си личи.Много рядко влизам в теми, от чиято формулировка не става ясен въпроса, който се разисква в нея.Какъв е смисъла, целта или уловката на неясното заглавие не мога да разбера.Или на това, когато първата част от заглавието е на челна страница и има многоточие след него, а в първия пост първо има многоточие и след него е втората част от заглавието.Ако то ми звучи тъжно, също гледам да си го спестя.Не влизам и в теми, които не ме интересуват - не кърмя отдавна и не захранвам деца примерно.

Влизам в теми, чието заглавие ми звучи интересно, забавно или полезно.

Моля, не бройте колко пъти съм написала думата "заглавие" в поста ми. hahaha

Последна редакция: нд, 09 юли 2006, 01:15 от SEXY кака SAKRI

# 27
  • Мнения: 3 491
Влизам в теми, които наистина ме интересуват, и по които си мисля, че имам нещо да кажа. Харесва ми, когато темите са формулирани конкретно. Изкушавам се също да проследявам постингите на разни другарчета, които си обичам, защото ме кефи как пишат.
Определено избягвам сексуалните теми и тези от рода на "покажете си ...", защото не са ми интересни.
Много рядко може да се случи да надникна в тема с изписани 7+ страници - там вече всеки е забравил за какво говори.
Не чета за подвизите на чуждите деца, защото не познавам децата, освен това моите собствени деца ми се струват най-интересни. Но не очаквам да е така за околните.
Някои теми преболедувах и по този начин се оттласнах от тях - като например темата за свекървата и патриотичните теми.
Макар и да присъствам почти само воайорски, с най-голям респект оставам към готвачките.  GrinningИстински ме разтоварват с ентусиазма, толерантността си, ароматите и красотата, която създават, и от душа ги поздравявам.  bouquet

# 28
  • Мнения: 4 629
Избирам си темите според заглавието  Peace

# 29
  • Мнения: 2 495
Аз отварям първо Клюкарника и изчитам всички теми, които са на 1 страница, авторът е без значение Simple SmileАко са интересни, оставям мнението си

Общи условия

Активация на акаунт