Гледахте ли Мара отварачката в "Горещо"?

  • 7 031
  • 125
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 622
Мноооого надуто силиконово същество! Чак да се чудиш от де толкоз самочувствие в това стройно метър и двайсет високо тЕло??? Толкова тунинг претърпя с годините това човече, че е смешно да се смята за чудна хубавица.

 rotfImao

Петинка, много ме кефиш бе жена!  Peace

# 46
  • Мнения: 2 495

 Гледам пак сте ги захапали фолк певиците  Joy
Ми то си нямаме друга работа днес Laughing Laughing

# 47
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Само аз ли я намирам за чаровна и симпатична??
Не съм фенка на попфолка, но ако се погледне Мария безпристрастно не мисля, че е такава каквато я описвате.
Какво като е ниска - нито е с лошо тяло, нито е грозна, може да е със силикон в устните, но има хубава усмивка.
Предполагам, че на живо е още по-атрактивна - те тези с многото пари не са балъци да си вземат някоя грозна и дебела.

Да, наистина не блести с интелект, но никой не очаква от фолк-певица да е професор.
Хареса ми как затапваше Венета, малко хора досега са успявали да й затворят устата.

И колкото и да е противен поп-фолка като цяло, не може да се отрече, че певиците са хубави жени.

Не си единствената - на мен предаването много ми хареса и много се забавлявах, не ме натовари като предишното и си сепосмях даже.....
А дали не е това любимият /намерих го от търсачката/, който знае да казва:

http://www.beroe-bg.com/gallery/displayimage.php?album=36&pos=0

# 48
  • Мнения: 2 309
Браво на жената,хванала си е хубав ,млад и богат мъж,който прави редовен и СУПЕР секс.Кво й е?Стига сте правили сметка на разходите на Мария.Може,ходи по 7 звездни хотели.
Иначе,като външен вид изобщо не ми харесва.
А бизнеса с който бъдещият й мъж си изкарва парите,на дали ще е с лежане в леглото.Ама не е и чиновник.Може човека,има пари.Евала.Зависта не ни подмина и този път...

Давай Мария,късмет с брака  bouquet

# 49
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Абе, не знам, ама май беше пловдивчанин  newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 3 813
И аз искам млад и богат полов атлет Embarassed Crazy

# 51
  • Мнения: 2 220
Намирам я за грозна, нищо секси не намирам в тялото й. И не го казвам от злоба, защото оценявам женската красота, но тази е направо някакво недоразумение.

# 52
  • Мнения: 2 759
   Аз пък съм с добри впечатления от предаването. Много ми беше неприятно това момиче (Мария) още от рекламата - направо отвратително. А сега видях, че си е съвсем нормално момиче. Досега не помня в "Горещо" някой да е разчепкал ядрената физика или предстоящите президентски избори и не съм и очаквала. Хубава или не - дреме ми. Хванала си е богат съпруг - евала. Сигурна съм, че с работа се изкарват и 'големите' пари и в това няма нищо лошо.

# 53
  • Мнения: 6 417
Само аз ли я намирам за чаровна и симпатична??
Не съм фенка на попфолка, но ако се погледне Мария безпристрастно не мисля, че е такава каквато я описвате.
Какво като е ниска - нито е с лошо тяло, нито е грозна, може да е със силикон в устните, но има хубава усмивка.
Предполагам, че на живо е още по-атрактивна - те тези с многото пари не са балъци да си вземат някоя грозна и дебела.

Да, наистина не блести с интелект, но никой не очаква от фолк-певица да е професор.
Хареса ми как затапваше Венета, малко хора досега са успявали да й затворят устата.

И колкото и да е противен поп-фолка като цяло, не може да се отрече, че певиците са хубави жени.

Не си единствената - на мен предаването много ми хареса и много се забавлявах, не ме натовари като предишното и си сепосмях даже.....
А дали не е това любимият /намерих го от търсачката/, който знае да казва:

http://www.beroe-bg.com/gallery/displayimage.php?album=36&pos=0
Май не е Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 3 576
Нищо лично, но аз бих казала, че дадена жена е грозна, само ако аз самата съм по-красива и по-слаба от нея.
А в тази и други теми масово се оплюват жени обществено признати за красавици и/или сесксимволи..........

# 55
  • Мнения: 5 622
Намирам я за грозна, нищо секси не намирам в тялото й. И не го казвам от злоба, защото оценявам женската красота, но тази е направо някакво недоразумение.


Все пак въпрос на вскус, казало кучето и..нали знаете какво направило. Нормално е един човек да не се харесва на всички. По-нормално от това няма. Аз повечето фолк певици ги намирам за доста хубави, но пошли. Но естествено това продава, така, че това, че изглеждат така, не е лично тяхна вина...и друг път сме го коментирали това.


Иначе Мария е хубава.....(просто не е мой тип)

# 56
  • Мнения: 2 237
И на мен Мария ми е симпатична,още повече ,че е висока колкото мен Laughing А ние ниските жени трябва да се подържаме взаимно Peace
Едно обаче недоумявам: как така се познава с този човек от 6 месеца и хоп ! сватба ....Не трябва ли малко повече време,да се опознаят,да си напаснат характерите,да си разучат навиците,абе да походят с две думи. newsm78 Аз като се загаджих със съпруга ми,след шест месеца още фамилията му незнаех,камо ли сватба Shocked Аз и след шест години ходене пак незнаех много неща за него.А тая - шест месеца и "Ние много се обичаме,ще се женим"  #Crazy Простете,ама винаги съм си мислела,че сватбата е много важно и отговорно решение в живота ,и шест месеца познанство са малко,за да се решиш.
И още нещо - какво ще кажете за поздрава и към свекървата,и там май голяма любов пада  Grinning

# 57
  • Мнения: 2 495
И на мен Мария ми е симпатична,още повече ,че е висока колкото мен Laughing А ние ниските жени трябва да се подържаме взаимно Peace
Едно обаче недоумявам: как така се познава с този човек от 6 месеца и хоп ! сватба ....Не трябва ли малко повече време,да се опознаят,да си напаснат характерите,да си разучат навиците,абе да походят с две думи. newsm78 Аз като се загаджих със съпруга ми,след шест месеца още фамилията му незнаех,камо ли сватба Shocked Аз и след шест години ходене пак незнаех много неща за него.А тая - шест месеца и "Ние много се обичаме,ще се женим"  #Crazy Простете,ама винаги съм си мислела,че сватбата е много важно и отговорно решение в живота ,и шест месеца познанство са малко,за да се решиш.
И още нещо - какво ще кажете за поздрава и към свекървата,и там май голяма любов пада  Grinning
Знаеш ли...може пък и да извадят по-голям късмет от тези, които ходят 5-6 години и след това се женят..Незнам.Този месец и аз съм на сватба,младоженците също като Мария ходят 6-7 месеца, но щом така са решили...здраве да е Peace

# 58
  • Мнения: 6 417
И на мен Мария ми е симпатична,още повече ,че е висока колкото мен Laughing А ние ниските жени трябва да се подържаме взаимно Peace
Едно обаче недоумявам: как така се познава с този човек от 6 месеца и хоп ! сватба ....Не трябва ли малко повече време,да се опознаят,да си напаснат характерите,да си разучат навиците,абе да походят с две думи. newsm78 Аз като се загаджих със съпруга ми,след шест месеца още фамилията му незнаех,камо ли сватба Shocked Аз и след шест години ходене пак незнаех много неща за него.А тая - шест месеца и "Ние много се обичаме,ще се женим"  #Crazy Простете,ама винаги съм си мислела,че сватбата е много важно и отговорно решение в живота ,и шест месеца познанство са малко,за да се решиш.
И още нещо - какво ще кажете за поздрава и към свекървата,и там май голяма любов пада  Grinning
Тя винаги се е влюбвала в мъже с мноооого пари. Какво има да му мисли толкова? Току виж го грабнала друга.

# 59
  • Мнения: 2 332
...
Едно обаче недоумявам: как така се познава с този човек от 6 месеца и хоп ! сватба ....Не трябва ли малко повече време,да се опознаят,да си напаснат характерите,да си разучат навиците,абе да походят с две думи. newsm78

Еее, айде сега - ние също след като се загаджихме даже след по-малко от 6 месеца се оженихме... Така че - правила няма! Въпроса е кога ще срещнеш човека си.  Peace

П.П. А моя даже не е паралия - пфу, будала съм май...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт