Гледахте ли Мара отварачката в "Горещо"?

  • 7 034
  • 125
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 417
Бъдещият съпруг се казва Димитър Андонов. Rolling Eyes

# 31
Оооо тя го крие ,сигурно е голям красавец или парите му са красиви.

Ама много ме издразни снощи във предаването едвали не се изкара най-красивата българка,
не се погледне че няма талия и със тая уста от толкова много силикон е заприличала на сом.
Наистина е грозна и има много евтин външен вид. Но такива хора са с най-голямото самочувствие.

# 32
  • Мнения: 3 576
Само аз ли я намирам за чаровна и симпатична??
Не съм фенка на попфолка, но ако се погледне Мария безпристрастно не мисля, че е такава каквато я описвате.
Какво като е ниска - нито е с лошо тяло, нито е грозна, може да е със силикон в устните, но има хубава усмивка.
Предполагам, че на живо е още по-атрактивна - те тези с многото пари не са балъци да си вземат някоя грозна и дебела.

Да, наистина не блести с интелект, но никой не очаква от фолк-певица да е професор.
Хареса ми как затапваше Венета, малко хора досега са успявали да й затворят устата.

И колкото и да е противен поп-фолка като цяло, не може да се отрече, че певиците са хубави жени.

# 33
  • Мнения: 3 153
Да, наистина не блести с интелект, но никой не очаква от фолк-певица да е професор.
Хареса ми как затапваше Венета, малко хора досега са успявали да й затворят устата.

Да, затапваше я, защото и двете са един дол дренки-махленски клюкарки с неголям умствен багаж! Сори, ама нито Венета ми допада, като речник, нито пък затапващата, която й беше влязла в стила перфектно и без усилие, щото то като си иде от вътре...........

# 34
  • София
  • Мнения: 5 289
Не Наде не си само ти,аз също я намирам за чаровна и симпатична,а също така според мен тя е единствената певица която се облича уникално и почти никога не е с едни и същи дрехи по участия,както повечето й колежки.

# 35
  • Мнения: 7 474
Ето ,за тези които са изпуснали, има я с роклята! http://rozali.com/events.php?l=a&p=716

# 36
  • София
  • Мнения: 2 958
И аз го гледах. Страхотен филм! Peace

# 37
  • Мнения: 2 550
Кефи ме роклята.
На тази снимка и Мария изглежда добре, но съм попадала на нейни интервюта, на които е изглеждала ужасно.
А джуките доста нескопосан лекар ще да ги е правил...

# 38
  • Мнения: 7 474
И аз мисля, че с устата и направо са се уляли, една идея по-малко и щеше да е добре Thinking

# 39
  • Мнения: 2 495

Открийте разликите Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 332
Хайде и аз да оспамя: наистина невероятен!!!

# 41
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Преди 1,5м. пътувахме с нея с един самолет от Лондон до София.Полета закъсняваше и тя на летището чупеше стойки и пуфкаше.Постоянно се закачаше с детето ми.И тя му беше интересна, защото сигурно я помисли за шарено великденско яйце ConfusedМного смешно си издаваше устните на пред, вече го прави несъзнателно.Иначе е симпатично момиче, няма много общо от екрана.А приятеля и е съвсем обикновено скромно изглеждащо момче.След като в София ни закъсня и багажа, тя вече му беше отровила нервите.

# 42
  • Мнения: 1 768
Мария иЗоб6о не е толкова красива,както на екрана.Миналата година пя в дискотеката ни в Берлин и няма да повторя да отида..Ама толкова ограни4ен 4овек.Снимаха я много фенове,а тя като се иЗпраска "кво ме снимате толкоЗ,все съм имала перверЗни фенове,ама като вас,дето да не спират да 6ракат...." ooooh!Или zавър6и си "концерта" със следната реплика,Радвам се,4е успях да ви напия,следва6ия път 6е се напия и аЗ с вас" Mr. Green
ПреЗ цялото време повтаря6е Наzдраве,Наzдраве,Къде са ви 4а6ите??
Пълна кръ4марска певица..А това,4е не може да пее е пове4е от ясно.. FlutterОтваря6е си само устата,а половината от песните бяха на нейни колежки..
А zа облеклото и грима,нямам думи.. SickЦялата в 4ерно,с едни тъмни сиви сенки на о4ите..Ужас..Ли4и си,4е мистър Бони не е бил с нея да я гримира,а сама се е красила.. baby_neutral

# 43
  • Мнения: 5 622

 Гледам пак сте ги захапали фолк певиците  Joy

# 44
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Хайде-хайде, не е лошо момичето, ама и роклята си я бивааа  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт