Гледахте ли Мара отварачката в "Горещо"?

  • 7 003
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 150
Уби рибата с изцепката, че ако Венета била мъж, щала да се лепне за нея, като гербова марка  doh Венета изтъпя rotfImao

# 16
  • Мнения: 607
Уцелила е мъж с много,ама наистина с много пари и си мисли,че вече всички трябва да и се кланят.

Кой тоя бе?
Не го знам по име,но имам познати които са близки с неговите съдружници.Постоянно са по разни острови,джиповете ги сменят много редовно,а единия му съдружник скоро е купил телефон на жена си за около 16000долара-някакъв супер уникат.За  по-ежедневните им покупки няма да споменавам.А какво точно работят незнам,а и със сигурност няма и да разбера.А честно казано не ме и интересува,защото такива пари с работа не се изкарват.

# 17
  • Мнения: 644
И там какво? Не съм гледала, нищо не знам. Кофти ли изглеждала, говорила, какво й имаше?  Crazy

Пълна селянка,какъв''език''има само #Cussing out
Искала да се омъжи в Алксандър Невски,ама''само много извесни се женили там''Тя била супер извасна,та можело и да и се сбъдне желанието'' #Crazy #Crazy #Crazy пълни глупости
А тяло има ли  newsm78  в тия рокли дето ги мери  hahaha
Как се е излъгал човечеца  newsm78

# 18
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Имах нещастието миналата година да седя на маса до нейната в ресторант в Девин.
Целият ресторант обслужваше нея (няма лошо, щом така се е подредила), а по едно време стана да пее и ми прилоша. Изпя 3 различни песни 6 пъти един след друг (не се шегувам). Повече не съм броила, защото си тръгнахме  newsm62

# 19
  • Мнения: 13 512
.А какво точно работят незнам,а и със сигурност няма и да разбера.А честно казано не ме и интересува,защото такива пари с работа не се изкарват.
Ей,продължават да властват още тези тъпи умозаключения! Не с работа и с акъл-- с мързел се изкарват такива пари! Тъпо е да се правят такива изводи за хора,които не познаваш!

# 20
  • Мнения: 13 512
Гледах малко,аз Мара я харесвам,не привлича с особена интелигентност,но я харесвам като жена и стил на обличане.Тази рокля й стоеше супер,но едва ли ще е с нея на сватбата.И ми хареса как отговаряше на въпросите на Венета-точно както заслужава.
Не съм я гледала, ама ми е противна,адски противна тази парцалеса.

# 21
  • around the world
  • Мнения: 651
Уби рибата с изцепката, че ако Венета била мъж, щала да се лепне за нея, като гербова марка  doh Венета изтъпя rotfImao
ха-ха-ха Joy Joy Joy

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз я гледах и не ми се стори нито толкова противна, нито толкова тъпа.......не че съм стояла специално- чистих ориз  Sad

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Аз гледах Фрида

# 24
  • Мнения: 1 564
Имате ли снимка на бъдещия и мъж.Любопитно ми е да видя какво представлява. newsm78

# 25
  • Мнения: 259
Оооо тя го крие ,сигурно е голям красавец или парите му са красиви.

Ама много ме издразни снощи във предаването едвали не се изкара най-красивата българка,
не се погледне че няма талия и със тая уста от толкова много силикон е заприличала на сом.

Последна редакция: нд, 09 юли 2006, 09:34 от makedonka1

# 26
  • Мнения: 2 922
И аз, обаче заспах  doh

# 27
  • Мнения: 3 153
Мноооого надуто силиконово същество! Чак да се чудиш от де толкоз самочувствие в това стройно метър и двайсет високо тЕло??? Толкова тунинг претърпя с годините това човече, че е смешно да се смята за чудна хубавица.

# 28
  • Мнения: 431
Ей,продължават да властват още тези тъпи умозаключения! Не с работа и с акъл-- с мързел се изкарват такива пари! Тъпо е да се правят такива изводи за хора,които не познаваш!

Хайде стига, все пак за България говорим, бъдещият й мъж е само на 31 години - почивки в 7-звездения хотел в Дубай, диамантени пръстени, многобройни разходки в чужбина - явно се е скъсал от работа, горкия. Венета се прави на много отворена при задаването на "горещи" въпроси, ама доколкото си спомням хич и не попита с какво се занимава този труженик.

За мен пък е тъпо при очеизвадността на ситуацията в страната ни някой да защитава тези "честни бизнесмени" и да твърди, че само мързеливите са бедни. Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 2 495
Аз си легнах, след като пуснаха рекламния блок.Тая като я видя и ми прилошава Sick

Общи условия

Активация на акаунт