Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 3

  • 50 625
  • 771
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 025
Bagira90 в паспортите не пише такава информация. Пише имената ти, дата, марка имплант, кубик и номер. Като се прибера тези дни ще видя в документацията дали пише нещо.
Иначе да, права си, това са най важните неща, които трябва да питаме. Аз питах Стоянов, но не съм настоявала да писмени гаранции.

# 331
  • Мнения: 136
El, да де, това с паспортите образно го казах. Имах предвид, че хората които са си сложили даден имплант сигурно са се информирали преди това какво, що:) Че с ровене става, ама си е хамалогия. То са1000 производителя 😁 Та затова повдигнах въпроса. Иначе като вампирясам довечера, ще се разтърся и ще пусна какво съм намерила. Поне за хората, които не са се ориентирали:) Иначе, че гаранция няма е ясно. Но все пак е пазарна икономика. Предлагат се различни неща и конкуренцията не им се отразява лошо. Знам, ме поне няколко марки покриват тези усложнения:)

# 332
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Ел, сега ще те залеят със смъртни заплахи 🤪
Д-р Молов си има оперирани, колко са, явно е късмет и според мен е достатъчен кадърен и всеотдаен да оперира.

Да споделя ужасни гърди, разсояние... няма значение д-ра, щом е качил в сайта, значи не се срамува от това. Аз се чудя дали този “ефект” може да се избегне с по-широки импланти и точен модел?
Снимките са преди/след
Скрит текст:





Все пак това е анатомия, а лекарят не е Господ. В първия случай според мен е постигнат възможният максимум.  Това разстояние между гърдите си го има - анатомично. Във втория случай - според мен са подбрани твърде големи импланти и/или е минало кратко време след операцията и в тъканите има още оточност и напрежение.

# 333
  • Мнения: X
Ел попитах компетентно лице и ми каза, че това е висок профил, за твое успокоение.

Bagira, аз написах това което са казали Стоянов и прочие и че съм съгласна с тях, а ти ми написа да се ограмотя, сега казваш, че пък всъщност си имала точно това предвид, т.е. ако всички сме имали едно и също предвид защо трябва да се ограмотявам? Не, че си ми коректив в живота и ще взема предвид изказването ти, но просто ми е странно даже първото ми.мнение беше с цитати от техните интервюта, а твоя отговор... Joy



Последна редакция: ср, 03 юли 2019, 21:56 от Анонимен

# 334
  • Мнения: 3 025
При високият профил има силно изразен горен полюс, гърдата там се очертава много добре. На снимката не виждам такъв, а точно обем в долната част на гърдата, както се получава при средния.
Все пак щом компетентно лице е казало....аз не споря, просто на мен така ми изглежда.

# 335
  • Мнения: 1 717
Ел, сега ще те залеят със смъртни заплахи 🤪
Д-р Молов си има оперирани, колко са, явно е късмет и според мен е достатъчен кадърен и всеотдаен да оперира.

Да споделя ужасни гърди, разсояние... няма значение д-ра, щом е качил в сайта, значи не се срамува от това. Аз се чудя дали този “ефект” може да се избегне с по-широки импланти и точен модел?
Снимките са преди/след
Скрит текст:





Все пак това е анатомия, а лекарят не е Господ. В първия случай според мен е постигнат възможният максимум.  Това разстояние между гърдите си го има - анатомично. Във втория случай - според мен са подбрани твърде големи импланти и/или е минало кратко време след операцията и в тъканите има още оточност и напрежение.

Аз пък точно в първия случай смятам,  че е можело да се обере това разстояние с по-широк имплант. Тя не е с изпъкнал гръден кош, че да не могат да се съберат.  Прилича ми по анатомия на мен - рамене, форма на гърди,  гръден кош, ключици (поне това,  което виждам на снимката).
И моите гърди преди операцията стояха като "скарани"... Сега зърната не са ми местени,  но определено нямам такъв луфт между двете.

Последна редакция: ср, 03 юли 2019, 22:10 от bonibon_

# 336
  • Мнения: 3 025
Аз като гледам снимките "преди" и в двата случая "след" е много по добре.  Нищо, че са на Енчев.

# 337
  • Мнения: X
El според мен бъркаш понятията Profile и Height, за височината съм съгласна medium е точно като моята, но за профила не съм Grinning

# 338
  • Мнения: 54
На мен ми изглеждат Full Height, ама можем само да гадаем Smiling Imp

# 339
  • Мнения: 136
Съдействате ми моля за тел. на Роман Романски. Звънях в болница Надежда на тел за записване на часове, никой не отг.
Май venig79 беше при него, доколкото си спомням. Пиши ѝ на лично:) 100% го има

Katia, приключвам този разговор. Нещо не е градивен;) Продължаваш да не пишеш нищо по същество във връзка с това, което се пита преди да се върнем в първи клас. Преполагам е защото просто не знаеш, тъй като явно не сте го коментирали с хирурга ти. Все пак ти е казал, че няма стане и сигурно си спокойна.

Последна редакция: ср, 03 юли 2019, 18:59 от Bagira90

# 340
  • Мнения: X
Съдействате ми моля за тел. на Роман Романски. Звънях в болница Надежда на тел за записване на часове, никой не отг.
Май venig79 беше при него, доколкото си спомням. Пиши ѝ на лично:) 100% го има

Katia, приключвам този разговор. Нещо не е градивен;) Продължаваш да не пишеш нищо по същество във връзка с това, което се пита преди да се върнем в първи клас. Преполагам е защото просто не знаеш, тъй като явно не сте го коментирали с хирурга ти. Все пак ти е казал, че няма стане и сигурно си спокойна.

Това дали сме го обсъждали какво общо има? На каквато и манипулация да съм се подлагала не съм се интересувала толкова подробно от усложненията до които може да се стигне след това. По простата причина, че никой нищо не може да ти гарантира в този живот и най-голямото светило в хирургията в света да е и най добрите импланти на планетата, писано ли е нещо - то ще стане. Затова не се задълбочавам в евентуалните негативни последици, за мен е безсмислено и всички мерки да съм взела, мога да попадна в тоя 1% изключения и то във всяко едно отношение : ))

# 341
  • Мнения: 3 025
Bagira90 вероятно при всеки доктор е различно. Най добре, прежали 100-200 за консултации и избери доктор и условия, които ще те удовлетворят. Дори и да не е от коментираните тук.

Последна редакция: ср, 03 юли 2019, 21:58 от bubanka

# 342
  • Бургас
  • Мнения: 877
Информация, относно това кой доктор какво гарантира можете да получите само и единствено от самия лекар, да не говорим, че в БГ дори и да ти е обещано нещо много рядко и трудно се изпълнява, дори и да имаш черно на бяло и подписано(практиката го доказва)
Отделно дори лекаря да ти казва, че ще ти поеме нещо, докато се докаже, че е точно това особено от лаици като нас, ще излезе по-евтино и по- бързо и по-щадящо да си платиш и оправиш проблема, особено ако проблема е сериозен и нямаш време за губене.
Няма да навлизам в подробности, че повечето лекари в чужбина имат застраховки тип лекарска грешка и понеже отзвука при такава там е огромен и влияе пряко на репутацията, работата и финансите предпочитат да оправят проблема и да загубят малко пари сега от колкото много за в бъдеще.
Тук обаче всеки знае, че е много трудно такава да се докаже, и е достатъчно просто да подари едни гърди на някоя "известна" и всичко лошо ще бъде забравено, а репутацията му дори и скандална ще действа в негова полза,,,. все пак сме БГ
Та имайки предвид живота, дори и някой лекар да ми даде пълни писмени гаранции, се съмнявам, че ще е от голямо значение!
В този ред на мисли, договора и информираното ми съгласие са в мен, и ако някой има интерес, след 4-5 дена когато съм по-добре и свободна мога да снимам и пратя! Няма да поствам директно в темата, тъй като се отнася само за лекаря при когото аз се оперирах, но силно се съмнявам, че се различават кой знае колко с другите,,,,,

# 343
  • Мнения: 136
В случая дори не беше въпроса за лекарите, а по-скоро за производителите. Защото при тях условията са различни и затова ме интересуваше кой каквп инфо има за марките. Гаранции ИМА, а от лекаря зависи да ти се оформят документите и да ти се предяви претенцията коректно. Някои поемат и по-голяма отговорност, според зависи. Иначе съм съгласна с казаното за Бг, но все пак... не пречи да се пита.
Катя- можеше да напишеш същото още на втория коментар, не да ме убеждаваш, че производителита си мият ръцете и гаранции няма.
Съжалявам, ако нещо от писаното е прието за хейт, но това са важни неща и не мисля, че е ок да се неглижират. В името на това да остане темата информативна, ще се запознавам с условията на основните марки и като мога ще ви ги пусна:)

# 344
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Искам да попитам от четящите и пишещи тук, има ли активно спортуващи, след поставени импланти?
Ако има, пишете - бих искала да задам няколко въпроса на л.с., които ме вълнуват...

Общи условия

Активация на акаунт