Работа в радио?!

  • 5 209
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Че какво - хубава мечта!  bowuu

Аз пък си миам мечта да работя в някоя телевизия... Crazy

# 16
  • Мнения: 5 622
Добре, че не съм някоя звезда, че да давам интервюта. Щяха да ме изгонят бързо-бързо, че не сатвам за тая работа и не съм толкова отракана колкото трябва да бъда  hahaha

Бубе, я се отракай овреме, че утре като тръгнеш напред назад из Холивуд с Уент...





Ееееее, от твоята уста в Божиите уши  Flutter

Ама съпругът какво ще го правя? Дали ще ми разрешат да си го взема все пак?  newsm78

# 17
  • Мнения: 2 212
Ами хубаво да го вземеш само дано го прикриете от папараците  Mr. Green
Спирам със спама Simple Smile че скоро някой ще се запита за какво беше темата  Grinning

# 18
  • Мнения: 5 622
Ами хубаво да го вземеш само дано го прикриете от папараците  Mr. Green



Сигурна съм, че в имението на Уент ще има място за всички ни  Crazy


И аз спирам, че верно ще забравим за какво беше темата..в същност за какво ставаше дума?  newsm78

# 19
Момичета,много ви благодаря за подкрепата!  bouquet
Определено имам хубав глас и правилна дикция,но пък си мисля че надали бих могла от раз да седна зад микрофона и да се справя безупречно. Rolling Eyes Сигурно ще се притеснявам в началото,но това се отработва...надявам се! Praynig
Ще пусна запитване във форумите на радиата,въпреки че като ги преглеждах в тях няма подобни опции за работа,но ще измисля нещо!
Мечтая да водя новините или пък някакъв блок,но каквото дойде! Rolling Eyes

Поздрави! Hug

# 20
  • Мнения: 1 416
Еси,
И аз съм убедена, че образованието не е водещо при работа в радио. Като контра пример мога да ти кажаа, че колегите ми, които профилираха радио, в момента работят основно в телевизии или вестници...
Ако наистина си с добра дикция, имаш умения за работа пред микрофон, непринудена си и креативна, пробвай смело!  Peace
От колеги и приятели, с които завършихме "Журналистика", съм останала с впечатлението, че радиата организират най-често кастинги, за разлика от телевизиите и печата (особено), където наемането на работа става само по неведоми пътища...  Laughing
Аз не виждам нищо лошо да започнеш и като репортер - работата също е много интересна и вярвам, че можеш да се издигнеш до водещ.
Желая ти успех и съм убедена, че мечтите се сбъдват....  Heart Eyes

# 21
# 22

Общи условия

Активация на акаунт