Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 юни 2019, 12:24 ч.

Каква раница за първокласник? Тема №2

• 10 945
  • 469
  •   1
Отговори
# 465
Купих шише за вода от Лидл през първата половина на юли. Пластмасово е. Като начало ще е с него. Пробвах водата от него, не се променя вкуса ѝ. Стъклото е най-добре за съхранение, но за деца не става. По-нататък ще купя метална бутилка, нещо като термос , хем зимата ще има топъл чай (моята пие чай).

# 466
Пуснали са някакви шишета на Тефал в Кауфланд и се купуват с някакви точки. Пише, че е от стомана, гледах го, но нещо не ми допадна. Confused
ИНаче аз съм купила на Арс Уна. Миналата година беше с такова, доволни сме. Сега е с картинка обаче... Mr. Green

# 467
И аз ги гледах тези шишета/термоси на тефал. Дали ще са хубави, но пък са бели и ще се цапа мнооого бързо Sad

Последна редакция: чт, 05 сеп 2019, 15:42 от aya_2012

# 468
Пуснали са някакви шишета на Тефал в Кауфланд и се купуват с някакви точки. Пише, че е от стомана, гледах го, но нещо не ми допадна. Confused
ИНаче аз съм купила на Арс Уна. Миналата година беше с такова, доволни сме. Сега е с картинка обаче... Mr. Green

Колко струват тези на Тефал в Кауфланд.

# 469

Колко струват тези на Тефал в Кауфланд.
19-20 лв.

Общи условия

Активация на акаунт