Каква раница за първокласник? Тема №2

  • 40 570
  • 777
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 8 637
А нещата събират ли се в онези пвц папки с форма на пощенски плик или с ластик?

# 751
  • Мнения: 29 263
В този тип:



слагам само предмети, които са само с учебник и тетрадка или две като например музика.
Математиката, БЕ и други, които имат повече помагала слагам в подобни на тези:



Купувам едни от магазините за левче, които са като мрежа, отгоре с цип, много здрави  и удобни. Нещо такова, но по-шарени:



Много са удобни, защото са малко по-големи от А4, събират доста неща, а ръбовете им могат да се сгъват без да се начупват и раницата да се затвори без проблем.

# 752
  • София
  • Мнения: 8 637
Супер, мерси много. Аз точно за първите питах и ми се струваше(явно правилно) , че не биха побрали всичко по някои предмети. Ще потърся такива торбички.
От тези с ципче имам мънички, ползвам ги за път-с едни шарени лентички по тях. Не съм виждала големи, но ще потърся.

# 753
  • Мнения: 2 807
Супер, мерси много. Аз точно за първите питах и ми се струваше(явно правилно) , че не биха побрали всичко по някои предмети. Ще потърся такива торбички.
От тези с ципче имам мънички, ползвам ги за път-с едни шарени лентички по тях. Не съм виждала големи, но ще потърся.
В Джъмбо има папки. Обикновено децата почти всеки ден имат Математика и БЕЛ. По БЕЛ са 2 папки български и четене. Във всяка папка има учебник, учебна тетрадка, 2 малки тетрадки - за работа в клас и за домашна работа. Всеки ден по 3 папки, другите предмети седят в училище.
Ние издържахме 1 и 2 клас с една раница. Още има живот в нея, само джобчетата за вода леко се закъсаха. Моя син пие много вода. За мен 60-70 лв за раница са оправдани.  Това е максимума. Нашата беше с 5 джоба. Голямо удобство.

# 754
  • Мнения: 7 149
Гледам, че аз съм авторът на тази тема, явно съм я пуснала компромисно. Нямам първокласник, а повече няма и да имам.😀
Така, че моля някой да публикува нова тема. Благодаря.

Последна редакция: пт, 13 авг 2021, 11:39 от Фран

# 755
  • Мнения: 9 515
някой има ли поглед върху тези раници, че моят син хареса тази
https://tugytoys.com/ranitzi-backup/uchenicheska-ranitza-backup- … iangles-p44-72064
само се чудя да не му е голяма, че той е бая дребен.

# 756
  • София
  • Мнения: 8 637
Хубава е. Би трябвало да е добре. Моят син е 114см и мерихме в Coolpack раница с почти същите размери, както и по-големи. Тази със същите размери беше приемливото решение, другите над 42см дължина му бяха огромни.

# 757
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Хубави са, не мисля, че ще му е голяма. В смисъл то няма как да е по-малка, все пак доста неща трябва да събира. А и в първи клас основно вие ще я носите.

# 758
  • Мнения: 9 515
Хубава е. Би трябвало да е добре. Моят син е 114см и мерихме в Coolpack раница с почти същите размери, както и по-големи. Тази със същите размери беше приемливото решение, другите над 42см дължина му бяха огромни.

и моят е толкова на ръст.
месечинке, аз на каката до 4 клас я носих, че е мега хърбалет. та съм наясно, че и сега ще влача Wink

# 759
  • Мнения: 2 112
В Озон има намалени доста раници и ученически пособия,също и на сайта https://coolpack.bg/

# 760
  • София
  • Мнения: 2 621
Някой ползвал ли е раница на CoolPack? Изглеждат хубави на снимка, но не съм ги виждала на живо.

# 761
  • София
  • Мнения: 8 637
Някой назад беше писал, че са взимали и са доволни. Аз ги гледах на живо и ми харесват. Имат една, на която се регулират презрамките отзад, според височината(мести се мястото, на което се съединяват с раницата) и изглежда много добре, но беше голям размер.

# 762
  • Мнения: 2 112
И аз мисля да взема раница на CoolPack, макар че не съм ги видяла на живо.
Купихме два несесера на същата марка и са просто страхотни. Вътре съдържанието им също е много качествено. Мисля, че няма да сгрешим с избора.

# 763
  • Мнения: 547
Някой ползвал ли е раница на CoolPack? Изглеждат хубави на снимка, но не съм ги виждала на живо.
Големият ми син е с такава от 2г. И на мен ми харесва като качество и изработка, и на него като визия и удобство. От Озон я бях взела.

# 764
  • София
  • Мнения: 2 621
Благодаря за споделеното. Големички ми се струват раниците, но така или иначе ние с таткото ще я носим в началото. Загледах и несесерите. Чудя се дали двоен или троен.

Общи условия

Активация на акаунт