Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 290
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 214
  Снимката не е много хубава, но на живо са наистина красиви.

40 лева -Алиекспрес. Ако сте разглеждали сайтовете, този модел го има на доста места за по 80-90 лева 😂 Като ги видях в Алито, чак смешно ми стана,колко много надценка си слагат, само заради думата “сватбени”

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Чашите са страхотни, аз намерих един магазин в Хасково за сватбени неща Grinning там най-скъпите бяха 60лв Grinning поканите 150 броя -150 лв, подаръците за гостите 220 броя около 240 лв (не съм сигурна , още не съм ги взела). Между другото още не съм взела чаши, сега щяха да имат ново зареждане и ще ида да видя, но на кумовете взехме от там. (ако намеря снимка, ще кача по- късно)
Намерих в сайта снимка 😂

Последна редакция: ср, 19 юни 2019, 18:17 от Василева23

# 17
  • Мнения: 4 941
Василева,Съни ли е сватбения магазин (виждам визитката)? Ние от този си поръчахме халките, магазина за злато му е на центъра, каза ни че има сватбен магазин, но не ни остана време да отидем. Видя ли на каква цена са бутониерите и късметите за хвърляне или на обърна внимание?

Последна редакция: ср, 19 юни 2019, 19:05 от тинити

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Вадилева,Съни ли е сватбения магазин (виждам визитката)? Ние от този си поръчахме халките, магазина за злато му е на центъра, каза ни че има сватбен магазин, но не ни остана време да отидем. Видя ли на каква цена са бутониерите и късметите за хвърляне или на обърна внимание?
Честно казано не обърнах внимание, но може да им пишеш , отговарят сравнително бързо. Между другото жената която работи в магазина е много любезна, ако не бяха мама и тате с нас, щяхме да си тръгнем с 100 неща които не ни трябват Grinning Не вярвам да са скъпи, магазина е на доста добри цени, знам само че кутийте за подаръци(пари) бяха 25 лв и могат да се украсят както искаш, и са доста големи.
(излезе че им правя реклама, но това е от малкото магазини които ми хареса отношението на продавача)

# 19
  • Мнения: 42
Здравейте на всички бъдещи семейства и поздравления за избора да тръгнете по този път!
За пръв път пиша в темата за булките на 2019 г., но следя от скоро и ми трябваше време да изчета всичките препоръки и премеждия. Нашата сватба е на 19 септември (вече датата е окончателна и официална Wink ).
Стана ми интересно за шампанското и ритуалните чаши. Скоро бяхме на едно изложение и имаше дегустация на вино/шампанско.  Ние решихме да се възползваме от второто. Хареса ни много на seewines - bellini - някаква комбинация с бяла пракова. Вярно цената не е много ниска (около 25 лв. на бутилка), но ние го обмисляме да е само за присъстващите на нашата подготовка.
Относно ритуалните чаши - искахме да са с метализиран ефект и да си ги направим сами, но за съжаление в idea hobby и в Слънчоглед ни казаха, че нямат спрей, който да се нанесе върху самите чаши и после да е безопасно да се пие от тях. Та ако някоя от дамите има решение, ще сме много благодарни.
Извинявам се за дългия пост Wink

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Energy_DrunK, хаааа и  ние сме избрали такова газирано вино за уелкъм дринка. Аз не мисля,че е шампанско. Смисъл, ако искате да ''гръмне'' не знам дали е подходящо,защото до колкото знам, не е чак толкова газирано,като шампанското. Колебаехеме се дали да не вземем малко и от ягодовото на Трастена само,че това е по-бюджетно и също толкова добро Wink Иначе нашето шампанско за изнесения ритуал ще е Ботега,заради бутилката (ние го бяхме коментирали).
А сега нека ви се отчета с творбите от тази вечер Blush
1)кошничка за бутониери Flowers Lemon
Скрит текст:
Ще има още една такава в която ще сложа фунийките с конфети от листенца. Имам материали за тях, но още не съм ги направила.
2)буркан за сламки Tropical Drink
Скрит текст:
Бях ви казала,че ще има лимонада, затова декорирах буркан със сламки за нея.
3)буркан с ....не знам кво точно е това Joy
Скрит текст:
Гостите да се забавляват и да си правят снимки им поръчах такива шаблончета, обаче после реших,че все пак и те трябва да се сложат в нещо... Абе да има! Joy
П.С. Не ме питайте кое от къде е, защото предполагам вече знаете,че с китайците сме големи приятели и повечето неща (с изключение на лимоните) ми ги изпратиха те Simple Smile

# 21
  • Мнения: 42
rallytsa, аз не се изразих правилно - наистина не е толкова газирано като шампанско, но на нас това ни допада - не сме фенове на газираните напитки, така че, този вариант за нас е доста приемлив Simple Smile
PS: Много ми допада кошничката - много свежо изглежда и премислено - поздравления Simple Smile

# 22
  • Мнения: X
Тинчето - роклята е прекрасна! ще блестиш с нея, много ми харесва!
Благодаря за темата и на всички желая вълшебни сватбени приключения.
Записвам се със сватбата на сина ми следващата седмица, вече сериозно ме хваща страх всичко ли ще е наред и леко откачам, стискайте палци....

# 23
  • Мнения: 1 422
Стискаме, Фри, пожелавам всичко да е вълшебно, младоженците да са здрави и щастливи!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 85
Останаха два дни... Вече почти всичко е готово. Последните няколко дни беше ужасно. Точно съм готова с разпределенията по маси и стаи и някой звънеше, че ще дойде, друг, че няма да дойде. И постоянно правех размествания. Добре, че реших да си правя сама разпределителното табло, щеше да ме е срам да звъня на агенцията през пет минути за размествания. На всичкото отгоре с младоженеца сме се разболяли малко. Той кашля, мен ме боли гърлото... Дано всички тези неща и притеснения минат до събота.
Момичета, я ми кажете как ще протече захранването в ресторанта при вас. Само едната майка ли ще захранва или и двете, кумовете захранват ли се също?

# 25
  • Мнения: 24

Здравей, при нас останаха 3 дни. Напрежението и нервите са уселичиха драстично 😁. И проблем, че тази сутрин се събудих без глас 🤔😀. Относно захранването при нас 2те майки ще ни захранват: свекървата със сол, за да имаме и солени моменти, ама да са били малко и майка ми със мед, за да ни е бил повече меден живота. След това аз и младоженеца ще ги захранване и 2те,но само със сол. Младоженеца захранва майка ми, за да имала зет като мед, а аз свекървата за да може като говорел за мен да й капело мед от устата 😁



Останаха два дни... Вече почти всичко е готово. Последните няколко дни беше ужасно. Точно съм готова с разпределенията по маси и стаи и някой звънеше, че ще дойде, друг, че няма да дойде. И постоянно правех размествания. Добре, че реших да си правя сама разпределителното табло, щеше да ме е срам да звъня на агенцията през пет минути за размествания. На всичкото отгоре с младоженеца сме се разболяли малко. Той кашля, мен ме боли гърлото... Дано всички тези неща и притеснения минат до събота.
Момичета, я ми кажете как ще протече захранването в ресторанта при вас. Само едната майка ли ще захранва или и двете, кумовете захранват ли се също?

# 26
  • Мнения: 1 998
Не се притеснявай за гласа, може да се оправи до събота. Не го напрягай много тези дни. Аз се разболях във вторника преди сватбата, до събота вече бях без глас, кашляща и с много запушен и течащ нос... Grinning постоянно исках от някой пакетче с кърпички и между ритуалите ходиха до аптеката да ми купуват спрей за нос, защото вече не можех да дишам. Нищо от това няма да ти помрачи настроението в празничния ден! Heart

# 27
  • Мнения: 978
Moмичета, моето моминско парти ще е в Италия съботата и неделята преди сватбата (1 сед преди). Мислите ли, че няма да е подходящо?

# 28
  • Мнения: 1 998
Аз мисля, че ще е страхотно преживяване! Наслади му се максимално, събери хубави спомени и се зареди още повече за големия ден! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 978
Притеснява ме организационно нещо ако трябва да оправя, а не съм тук..

Общи условия

Активация на акаунт