Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 309
  • 744
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 93
Момичета, почти приключихме с раздаването на покани. Нямам търпение да дойде 14ти септември. Пробвах роклята с обувките и резултата ми харесва. До сега я бях обличала само през деня, а последния път лампата беше светната, различно е, не знам как да го опиша, много красиво и като сложих булото.. Сякаш е правено за моята рокля.. Много се харесах 😁 . Преди съм го казвала, но другата седмица вече ще отидем до комплекса да пробваме и потвърдим менюто и тортата. Спряхме се на крем с маскарпоне и шоколадов блат, предлагат го със сладко от ягоди/боровинки, но нещо не ми допада, вие какво мислите?
Нямам търпение да си вземем и халките ^_^

Последна редакция: чт, 27 юни 2019, 12:06 от Neli94

# 256
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Марулета има много интересни идеи за градинска украса с хартия, тюл и лентички в Пинтерест. Виж и тези бурканчета с цветя, много са свежи и ми се струват подходящи да се накачат тук-там Simple Smile вадиш бурканите от зимнината, слагаш вода, аранжираш градински цветенца или някакви клонки зеленина, връзваш с коноп или със панделки в цвета на сватбата и става много ефектно!


Аз пак с моите буркани 😂

# 257
  • Мнения: 8 790
Ей,златни сте ми!!!
  Да взема да ви снимам двора,сигурна съм,че ще дадете хиляди идеи.
   

# 258
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Давай! Ще го измислим, не се притеснявай Simple Smile

# 259
  • Мнения: 157
Нашите халки ще ги поръчваме след 8 юли. Идва вече и нямам търпение. Тогава се връща бижутеpът ми от пътуване в чужбина. Той ми е правил неща през годините и първо отидохме при него. Гледахме 5 минути каталози с разни сложни на вид халки, после се погледнахме и мъжът ми: "Искаме халки без декорации, това ни е утежнено на вид.".... То при нас винаги е достатъчно единият да говори, мислим доста сходно. Разгледахме, бързо стигнахме до дебелината на халката, колко да е извита и избрахме. Ще дадем малко старо наше злато, тъкмо ще ми се разчисти от къщата.... Все нещо като изхвърля съм много доволна. Каза ни, че ще ги изработи за 2 седмици. Ние имаме време до септември.

# 260
  • Мнения: 1 038
Марулетка, с теб сме от един край. Една гимьорка ще гримира твоето момиче и мен, а и с такъв интерес те чета и почивам, че сякаш те познавам вече 😁
Харесва ми ентусиазма с който правиш нещата 🤩

# 261
  • Мнения: 8 790
Марулетка, с теб сме от един край. Една гимьорка ще гримира твоето момиче и мен, а и с такъв интерес те чета и почивам, че сякаш те познавам вече 😁
Харесва ми ентусиазма с който правиш нещата 🤩
    Аааа,не така!Казвай дата на сватбата,място,грим,прическа,украси,торти,пасти,всичко.
Относно гримьорката,Натали е невероятна!!!

# 262
  • Мнения: 4 941
Нашите халки са готови, но са от друг град. Нямам търпение да ги вземем!!!
Тези, които не купувате бутилки в какво слагате ракията или тя не е домашна и купувате направо?
Утре ще ходя в още един магазин за рокли, да видим там ще се спра ли на нещо.
Откъде да си купя украса за масата ни, сами ще украсяваме?

# 263
  • Мнения: 1 715
Има ли булки от Хасково? Да ми препоръчате добър гримьор и фризьор, че съм канена на сватба след месец там, а идея нямам на кого да се доверя за сватбените приготовления

# 264
  • Мнения: 8 790
Какво искаш да има на масата като украса?Ако е само цветя-от цветарските мвагазини.Ако искаш надпис,свещници-виж в Джъмбо.Ако имаш време-алито.

# 265
  • Мнения: 4 941
Нещо такова с изкуствени цветя.

# 266
  • Мнения: 8 790
Ами предполагам от Джъмбо трябва да си купиш цветята и да направиш основа,върху която да ги подреждаш.

# 267
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Супер изглежда, обаче според мен по-добре агенция да ти я украси. Това отдолу е драперия, има и воал, а отгоре цветята ще ти излязат същите пари като естествените. Попитай агенция, според мен няма смисъл да се занимаваш да го правиш, пък и как ще знаеш какъв трябва да размера на букета отгоре за да прецениш дали се получава красиво... Да се шие драперия и воал не е лесно начинание и със сигурност не е евтино. Пък и после какво ще ги правиш? Мое мнение е това и съвет. Някои неща просто няма смисъл да ги правиш сама. Нито ще спестиш, нито ще успееш толкова добре колкото от агенция. По-скоро си помогни с неща, които наистина си струва да се Занимаваш- подаръци, кутии, менюта, допълнителни украси разни. Но за масата по-добре си наеми агенти. Simple Smile

# 268
  • Мнения: 8 790
По принцип и аз така смятам.Те вече имат нещата,просто ти ги сглобяват.
  Аз на цветарския пазар питах за украса на колата  -около 100 лв.Агенцията искат 50 лв,те я правят,слагат,свалят в ресторанта,оправят на масата.Агенцията,с която ние работим има огромен избор от цветове.
  Когато умувахме с дъщеря ми какво да си направим ние и какво не,за украсата бях категорична,че не искам ние да се занимаваме.И правилно,защото сега като гледам графика за деня,щях да се разглобя да надзиравам всичко,у дома да си движа нещата,  и да правя украса, и на грим да ида ,и на прическа,и да съм свежа,хубава,внушителна,леко страшна.Тъща съм все пак!

# 269
  • Мнения: 1 038
Марулетка, с теб сме от един край. Една гимьорка ще гримира твоето момиче и мен, а и с такъв интерес те чета и почивам, че сякаш те познавам вече 😁
Харесва ми ентусиазма с който правиш нещата 🤩
    Аааа,не така!Казвай дата на сватбата,място,грим,прическа,украси,торти,пасти,всичко.
Относно гримьорката,Натали е невероятна!!!

Сватбата ще е утре 😁 в София. Тортата и всичко ще е от София. За гримьорката бях чувала от колежка(ваша градска-много свежи хора сте) и после и ти като я препоръча, реших, че тя ще е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт