Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 353
  • 744
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Оф и аз с косата съм в голям Филм. 3-4 години бях с малиново червен цвят и много се харесвах, средна дължина ми беше косата, но февруари като решихме, че ще правим сватба реших да я изсветлявам защото не исках на сватбата да съм с червена коса и Бяла рокля като мартеница 😂 Изсветлих я, сега съм руса 😂 Процеса по изсветяване отне 4 месеца, и през тези четири месеца, бях рижава, зелена, кафява, отанжева, но сега харесвам крайния резултат. Лошото е, че косата ми е тотал щета и след сватбата ще трябва да поизрежа доста. Иначе аз си купих и естествени екстеншъни за пъшнеж в кока и стана супер Simple Smile

# 151
  • Мнения: 8 862
     И аз мислех да се пробвам да НЕ искаме балони с хелии.Но чакам детенце да си дойде тази седмица,за последно преди сватбата,да си изговорим нещата и все пак  да ми даде нареждане.Последната дума е тяхната.
   Фризьорката ще ми направи нещо с косата,аз не искам да съм с прибрана,защото съм дебела и имам бузи и гуши и въобще изобилие.Може би някак си леко от едната страна да я поприбере,но все пак искам да приличам на себе си.Не на бабата на булката,хахахахаха.

# 152
  • Мнения: 35

Това е моето пробно венче, ще бъде с по-малки цветчета и по-прибран гипсофил, тук е направено съвсем набързо... Направиха ми го на обяд и на следващия ден на обяд не миришеше лошо (беше доста горещо), но цветята естествено поизсъхнаха. Аз мисля да рискувам с естествени цветя и за бутониерите, пък каквото стане! Simple Smile

# 153
  • Мнения: 2 433
     И аз мислех да се пробвам да НЕ искаме балони с хелии.Но чакам детенце да си дойде тази седмица,за последно преди сватбата,да си изговорим нещата и все пак  да ми даде нареждане.Последната дума е тяхната.
   Фризьорката ще ми направи нещо с косата,аз не искам да съм с прибрана,защото съм дебела и имам бузи и гуши и въобще изобилие.Може би някак си леко от едната страна да я поприбере,но все пак искам да приличам на себе си.Не на бабата на булката,хахахахаха.

Аз ще съм така добра да им съобщя, че няма да има балони, за да не е сконфузно като кажат "Драги младоженци, пуснете тез балони.." Няма проба при тях, просто им казваш, съобщаваш, това е.
Може да ти я прибере само отзад, а отпред да си имаш? Tъпо обяснявам, аз исках подобна, но бретона е на нивото на носа ми и е позволява..
Скрит текст:

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
А балони в ресторанта ще имате ли. Аз за там се чудя как ще е добре, с мама сме в спор у нас иска да има, но рискува с шаферките да се нагълтаме с хелия и после да е цирка 😂😂😂😂. (на 22 сме отдайте глупостите на възрастта 😂😂😂). А може ли да дадете идеи за взимането на булката, не ми се иска младоженеца да ме издирва у нас, че после да дава пари и т. Н, бих искала нещо по- забавно, с въпроси да го пуснат да влезе и т.н не мога да го обясня, защото още в главата не ми е формулирано, но ако някоя разбира за какво говоря, моля да ми помогне ❤️

# 155
  • Мнения: 2 433
При мен ще е така с взимането. Ще го изпитват неща за мен, в коя детска градина съм била, чупила ли съм нещо, кога сме си казали "обичам те" за първи път (преди 8 години, не знам дали помни..), ако има много грешни отговори ще пее песен Simple Smile Ще го мъчат де, сигурна съм, аз ще чакам в  хола, в крайна сметка така реших, защото там е широко, а моята стая е на 2рия етаж(къща), стръмни стълби, не искам да се бутат всички там.. Та на вратата даже мисля да сложим някаква лепенка, за да се знае (на сватбата на сестра ми успяха да счупят портата на двора от толкова напъване..)

Балони ще има само вкъщи(на двора, където ще е почерпката), в ресторанта може по пода около младоженската маса, но още не е решено, агентката ми спомена, че с много балони бие на рожден ден.

# 156
  • Мнения: 85
Здравейте, чета ви от доста време, но все не намирам такова, за да пиша Smile Нашата сватба е на 7 септември в "Галени градини" ( София ), готови сме с почти всичко, но голямото умуване с подаръчетата за гостите продължава.... Ще помоля за предложения, защото наистина нямам никакви идеи и бихте ли покаали какво сте измислили вие ?
Благодаря предварително!

# 157
  • Мнения: 8 862
Хибискус,харесва ми тази причеса.Нещо подобно ще измислим.
   Василева-има много варианти на препятствия пред момъка.Аз съм решила да наредя лимон и листчета  с женски имена под всяко резенче.Да яде лимон,докато открие името на щерката.
   Нашата къща е със стъпала-бих могла да му подготвя въпросчета,ако отговори правилно-едно стъпало нагоре.Ако сгреши-едно надолу.Само не съм мислела колко време би отнело това.
   Ако си  "намери"  булката бързо,ще имат време и възможност да пийнат по нещо разхладително,да си поговорят с гостите у дома,да се снимат спокойно с бабите и дядовците.Защото после всичко ще е под час и график.А така и хората у нас ще могат да им се порадват,насаме.
     Относно балоните-преди доста години,на сватбата на моята сестра благодарение на различните цветове балони си знаехме децата в кой край на заведението са.Вързахме на ръчичките по един балон  с хелии и децата си тичат,ние не търчим след тях.

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
В къщи няма стълби (един етаж е) 😂 аз мислех да му завърже кума очите и с пипане да ме познае (лицето, ръцете, косата - С косата миже и да успее) 😂😂 аз и шаферките, но ако не успее да ме познае и се "нахвърли" върху някоя шаферка, развод на сватба 😂😂😂😂😂😂 за въпроси съм измислила до сега само един любима храна (да е жива и здрава мама, цял ден си блъсках главата кое обичам да ям най-много. Мама само като чу въпроса и отговори 😂😂😂🤭).
С лимоните също е много готино, но за него ще е кеф голям, той обожава лимони 😂. А вие обувка ще криете ли и защо всъщност е това с обувката.
(може да ви досадя малко с въпроси, но наистина не знам толкова много неща 🤷‍♀️)

# 159
  • Мнения: 2 433
Обещавам ти, че след грим и прическа ще размислиш за играта с напипването Simple Smile
За криене на обувка-не знам.

# 160
  • Мнения: 3 609
Момичета сладки,

Толкова ми е успокояващо да ви чета. Днес съм яхнала метлата и беснея, така че вие сте ми като глътка свеж въздух. Омммммм!!!

mimswilliams Галени градини и аз ги гледах, но се отказах по ред причини, но ти пожелавам всичко да е прекрасно, сигурна съм, че ще е  така.

Аз искам основно украса със зеленина, примерно евкалипт и бели цветя, така че засега като подаръчета за гостите май ще се спра на някакви сукуленти, правят ги много сладки, малки бебенца в саксийки и мисля да бодна надпис, нещо за любовта, да расте и бля бля, но в момента нямам муза, от бяса.
 

За игрите при взимане на булката ми харесват идеите ви, ние още не знаем дали ще идва да ме взима, защото и двамата не искаме цигании, музики, тъпани, ще се побъркам ако трябва да тропна хоро пред блока, но все пак, ще е весело да дойде и да го измъча малко.
Вие, които ще го правите по този начин, с игри, ще имате ли музика, все пак?

Сега, да ви споделя моята драма, заради която успях да се сдърлям с младоженеца днес. Така, както казах вече, той вечно отсъства, такава му е работата, добре, аз съм се заела с всичко, абсолютно сама съм, имам и доста работа в офиса, водя иначе цялата комуникация, знаете какъв цирк. И той на всичко ми опонира. В момента съм го натиснала да довършим поканите, защото сватбата е на 19 септември, а дори покани нямаме още и големият спор е за програмата.

Имаме следната програма:
14 ч подписване в ритуална зала Красно село
16 ч църковен брак

и големия препъни камък: ресторанта е "При орлите". В центъра. Аз исках много, а и фотографа, да идем до Врана за фотосесия. Младоженеца рече "НЕ" и край. Хубаво, Захирата се съгласи. Сега въпросът е, че се тръшка да напишем 17,30ч в поканата за начален час в ресторанта, за мен това е много ранен час. В църката брака ще е поне 40 мин. После докато съберем нещата, радости, снимки, туй онуй, ще стане 17ч. Много е малко времето за снимки, в крайна сметка плащаме толкова много пари, но неговия довод е как не можело да дойдат гостите заради нас и от чужбина и от всякаде и да ги оставим да чакат. На всички сватби, на които съм била сме чакали малко.. Предложих компромис, 17.30ч.да има welcome drink в ресторанта, да пийнат, да се настанят и ние да дойдем в 18,30ч. Твърдо "НЕ" каза, и реално ние няма как да направим фотосесия.. Защото няма да има време.
Вие колко време оставихте между църквата и ресторанта, пак казвам, София е, делничен ден.. не е без значение. Много съм ядосана.

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Ние на 12 ще имаме само тържество, гражданския ще е август или септември.(още обмисляме точна дата). 17:00 мисля че фиксирах за добре дошли и 18 начало в ресторанта. Обаче при нас драмата е, че ще идват да ме вземат от Хасково и после Златоград, но мисля някъде към 15:30 да сме в Златоград и да започне фотосесията 🤷‍♀️ обаче тези хора които ще тръгнат с нас от Хасково какво да правят до 17 не знам 🤦‍♀️. А за снимки си оставяме повече време, защото и попътно ще спираме 😂 в Кърджали и между Кърджали и Златоград,но като знам какви сме фотогенични маймуни ще е страшно 🤷‍♀️. Но трябва да измисля за прическата и грима, че толкова време дали ще издържат в ресторанта да не стрестна само гостите 🙄

# 162
  • Мнения: 2 433
На мен тръгване в 14ч по дефолт ми е супер рано, никакъв съвет не мога да дам. При нас 18ч е църковен, 19:30 е изнесен ритуал, а между тях ще се снимаме(църква-изнесен ритуал е 10мин с кола), после ще си направим снимки за 20-30мин в близост до ресторанта и след изнесения ритуал, докато се настанят гостите.
При нас няма да има музика, отказвам да бърша улицата пред вкъщи с бялата рокля. Иху аху, взел е булката, "горчиво", смятам, че тая емоция е достатъчна и без оркестър.


ред. Аз се чудя, размишлявам си само, без да се засягате.. Вас ако ви поканят на сватба от сутринта, цял ден сте по жегите и има някакви дупки тук-там от по час чакане, вечерта в какво настроение ще сте?  Имайте предвид, че и висенето в църква, обреден или пък на някоя поляна за изнесен ритуал, на слънце или затворени на задух, пак не помага за настроението и общото състояние на гостите.
Ние сме решили, че времето от взимането на младоженеца до ресторанта трябва да е максимално кратко. Остава повече настороение и сила за веселба.

# 163
  • Мнения: 1 038
Момичета сладки,

Толкова ми е успокояващо да ви чета. Днес съм яхнала метлата и беснея, така че вие сте ми като глътка свеж въздух. Омммммм!!!

mimswilliams Галени градини и аз ги гледах, но се отказах по ред причини, но ти пожелавам всичко да е прекрасно, сигурна съм, че ще е  така.

Аз искам основно украса със зеленина, примерно евкалипт и бели цветя, така че засега като подаръчета за гостите май ще се спра на някакви сукуленти, правят ги много сладки, малки бебенца в саксийки и мисля да бодна надпис, нещо за любовта, да расте и бля бля, но в момента нямам муза, от бяса.
 

За игрите при взимане на булката ми харесват идеите ви, ние още не знаем дали ще идва да ме взима, защото и двамата не искаме цигании, музики, тъпани, ще се побъркам ако трябва да тропна хоро пред блока, но все пак, ще е весело да дойде и да го измъча малко.
Вие, които ще го правите по този начин, с игри, ще имате ли музика, все пак?

Сега, да ви споделя моята драма, заради която успях да се сдърлям с младоженеца днес. Така, както казах вече, той вечно отсъства, такава му е работата, добре, аз съм се заела с всичко, абсолютно сама съм, имам и доста работа в офиса, водя иначе цялата комуникация, знаете какъв цирк. И той на всичко ми опонира. В момента съм го натиснала да довършим поканите, защото сватбата е на 19 септември, а дори покани нямаме още и големият спор е за програмата.

Имаме следната програма:
14 ч подписване в ритуална зала Красно село
16 ч църковен брак

и големия препъни камък: ресторанта е "При орлите". В центъра. Аз исках много, а и фотографа, да идем до Врана за фотосесия. Младоженеца рече "НЕ" и край. Хубаво, Захирата се съгласи. Сега въпросът е, че се тръшка да напишем 17,30ч в поканата за начален час в ресторанта, за мен това е много ранен час. В църката брака ще е поне 40 мин. После докато съберем нещата, радости, снимки, туй онуй, ще стане 17ч. Много е малко времето за снимки, в крайна сметка плащаме толкова много пари, но неговия довод е как не можело да дойдат гостите заради нас и от чужбина и от всякаде и да ги оставим да чакат. На всички сватби, на които съм била сме чакали малко.. Предложих компромис, 17.30ч.да има welcome drink в ресторанта, да пийнат, да се настанят и ние да дойдем в 18,30ч. Твърдо "НЕ" каза, и реално ние няма как да направим фотосесия.. Защото няма да има време.
Вие колко време оставихте между църквата и ресторанта, пак казвам, София е, делничен ден.. не е без значение. Много съм ядосана.




Ние сме в Красно село в 15:00ч.
След това фото сесия в музея до Президентството, Света София от 17:30ч.Снимки с гостите, снимки с кумовете около църквата и Александър Невски и от 19:00 е настаняването на гостите, в 19:30ч влизаме ние в ресторанта Simple Smile дано разбра нещо 😁 17:00ч е много рано за ресторанта (според мен)

# 164
  • Мнения: 85
Момичета сладки,

Толкова ми е успокояващо да ви чета. Днес съм яхнала метлата и беснея, така че вие сте ми като глътка свеж въздух. Омммммм!!!

mimswilliams Галени градини и аз ги гледах, но се отказах по ред причини, но ти пожелавам всичко да е прекрасно, сигурна съм, че ще е  така.

Аз искам основно украса със зеленина, примерно евкалипт и бели цветя, така че засега като подаръчета за гостите май ще се спра на някакви сукуленти, правят ги много сладки, малки бебенца в саксийки и мисля да бодна надпис, нещо за любовта, да расте и бля бля, но в момента нямам муза, от бяса.
 

За игрите при взимане на булката ми харесват идеите ви, ние още не знаем дали ще идва да ме взима, защото и двамата не искаме цигании, музики, тъпани, ще се побъркам ако трябва да тропна хоро пред блока, но все пак, ще е весело да дойде и да го измъча малко.
Вие, които ще го правите по този начин, с игри, ще имате ли музика, все пак?

Сега, да ви споделя моята драма, заради която успях да се сдърлям с младоженеца днес. Така, както казах вече, той вечно отсъства, такава му е работата, добре, аз съм се заела с всичко, абсолютно сама съм, имам и доста работа в офиса, водя иначе цялата комуникация, знаете какъв цирк. И той на всичко ми опонира. В момента съм го натиснала да довършим поканите, защото сватбата е на 19 септември, а дори покани нямаме още и големият спор е за програмата.

Имаме следната програма:
14 ч подписване в ритуална зала Красно село
16 ч църковен брак

и големия препъни камък: ресторанта е "При орлите". В центъра. Аз исках много, а и фотографа, да идем до Врана за фотосесия. Младоженеца рече "НЕ" и край. Хубаво, Захирата се съгласи. Сега въпросът е, че се тръшка да напишем 17,30ч в поканата за начален час в ресторанта, за мен това е много ранен час. В църката брака ще е поне 40 мин. После докато съберем нещата, радости, снимки, туй онуй, ще стане 17ч. Много е малко времето за снимки, в крайна сметка плащаме толкова много пари, но неговия довод е как не можело да дойдат гостите заради нас и от чужбина и от всякаде и да ги оставим да чакат. На всички сватби, на които съм била сме чакали малко.. Предложих компромис, 17.30ч.да има welcome drink в ресторанта, да пийнат, да се настанят и ние да дойдем в 18,30ч. Твърдо "НЕ" каза, и реално ние няма как да направим фотосесия.. Защото няма да има време.
Вие колко време оставихте между църквата и ресторанта, пак казвам, София е, делничен ден.. не е без значение. Много съм ядосана.


Страшно много ми харесва тази идея със сукулентите, мислила ли си от къде да ги поръчваш ?

Общи условия

Активация на акаунт