Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 389
  • 744
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 943
Аз си мислех за такава прическа, но не е много подходяща за август месец.

# 136
  • Мнения: 574
Момичета, имайте предвид, че много от живите цветя увяхват бързо и започват леко да миришат в жегите. На една сватба булката беше с венец и още към 8 вече понамирисваше, аз имах бутониера с гъба и въпреки това увяхнаха и замирисаха неприятно. Махнах я още в началото на вечерята. Иначе изглеждат много красиво.

Аз си взех малка фуркета с мъниста, но ще я покажа след сватбата, че не е в мен.

# 137
  • Мнения: 1 165
Аз си мислех за такава прическа, но не е много подходяща за август месец.
Това момиченце го познавам. Беше изключително стилна и красива абитуриентка. А това е салона на моята фризьорка Relaxed

# 138
  • Мнения: 978
Laughing
Честито на новите семейства! Аз мисля да съм с живи цветя, но не знам дали ще издържат.
И на мен фризьорката ми предложи и много ми харесва с живи цветя. Но роклята ми има нашити мъниста и кристали по деколтето и просто не мисля, че ще се съчетае добре. Воалът също е дълъг и мисля, че ако под него има цветя , то няма да има нужда шаферките да разпръскват листенца.

Според мен пак ще стои добре, дори и да имаш кристали и мъниста, но вече ти ще си прецениш. Мисля, че живите цветя изглеждат много нежно, но с воала наистина не знам дали ще има смисъл, ако стоиш с него през цялото време.

knysna, и мен това ме притеснява, но дали пък не мога да ги напръскат с нещо, да не увяхват, както украсата например, знам ли Laughing

Между другото всички ли имате воал? На мен нещо май не ми харесва  как ми седи ... и се чудя? Flushed

# 139
  • Мнения: 137
Аз си мислех за такава прическа, но не е много подходяща за август месец.

И аз исках такава прическа- от салона ми казаха, че това е прическа за вечерно парти и няма да издържи цял ден... особено ако има ритуал на плажа.

# 140
  • Мнения: 2 433
Честито на всички омъжили се, момичета, моля качвайте още снимки, много ви се радвам!
Аз съм "за" пуснати коси, харесват ми много повече от прибраните. За съжаление една седмица преди предложението за брак се постригах умопомрачително късо, при все, че тъкмо беше станала дълга.
Тип

Скрит текст:
И сега я мъча ей такава дължина, с полу-порастнал бретон и просто няма как да е пусната.. А много ми се щеше, чак за екстеншъни се чудех.Казвам чак, щото хич не съм суетна, далече съм от изкуствени коси.
Скрит текст:

Като гледам колко порастна от Януари, хич не и се надявам да избуи изведнъж.. Но поне фризьорката ми прави чудеса от храброст и съм виждала небрежни кокове и на по-къси коси. Не знам как го прави и от къде намира коса, но наистина излизат хубави.

Воал ще взема за ритуалите, но няма да седя с него в ресторанта. Супер изчистен, къс, само поръбен, без мъниста, перли или дантели, нищо.
Живи цветя фризьорката каза-не, не съм и спорила, даже не съм и питала(нямах такава идея), просто още в началото го заяви, да не си мечтая.
Искам и аз препоръки за бижу в косата, не знам какво търся обаче, което май затруднява избора Simple Smile

# 141
  • Мнения: 410
Живите цветя май се пръскат с лак за коса за да издържат повече. Аз настоях бутониерите да са от живи цветя и беше мн красиво, но цветята (рози) грохнаха на 5тия час грубо казано. Аз не бих ви препоръчала да са ви в косата, освен ако не са някакви много издържливи или зеленина (евкслиптът издържа по ден-два)

# 142
  • Мнения: 978
Хибискус, аз постоянно съм с като твойта прическа и след предложението реших, че ще я пускам дълга ( както никога досега). Честно ти казвам, нямам търпение да мине сватбата и да я отрежа наполовина. Късите прически са по-дръзки според мен и си имат своя чар, но тъй като мойта е ни къдрава- ни права, и никак не стои, реших поне да е дълга. Мисля че, ще ти се получи хубава и без екстеншъни. (И аз не съм фен на изкуствените неща, даже мигли май не искам да си слагам, въпреки че всички ме убеждават). Blush

# 143
  • Мнения: 574
Ох много добре ви разбирам с косите, моята е към една педя под раменете (с 300 зора, нямам търпение след това са е отрежа) и е сравнително тънка. А моят изобщо не харесва кокове и много иска да съм с пусната на жегата през август... пробната я направихме на вълни и леко прибрана отзад, издържа сравнително дълго предвид, че беше жега и не я пазех въобще. Но затова реших да имам бижу, та като се разпаднат вълните поне да прилича малко на прическа. От екстеншъни (по скоро за сгъстяване, не знам дали така се казват) се отказах, фризьорката каза, че ще се притеснявам да не се види някъде нещо и че ще ми е топло. Иначе аз ще имам дълъг воал, мисля в ресторанта да го сваля. Не съм мислела, че ще ми хареса, но ето че така стана.

# 144
  • Мнения: 2 433
Аз мигли си слагах миналата година, защото си бях опърлила моите, не питайте как, че е крайно абсурдно. За човек, който не носи по принцип - бих казала, че ще са минус, а не плюс към изживяването. Аз слагах косъм по косъм, не стига, че не седяха съвсем естествено, пък и имах едно постоянно чувство на дискомфорт.. Но ако по принцип си слагаш и си ок, изглежда по-ефектен гримът, няма спор.
Аз така или иначе искам доста лек грим..


ред. Аз си мечтая да ми е педя под раменете, ама хей ме на.. На всичко отгоре ми е права на струна, та дори и да я накъдри фризьорката, два-три часа макс и вече ще е само рошава Simple Smile Хайде, с тон лак, може и да издържи до ресторанта Grinning

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 1 390
Аз още нищо нямам, но общо взето съм решила всичко. Косата мисля да ми е по прибрана, не е много дълга, но не е и къса и ще е тормоз цяла нощ пусната (иначе харесвам).
Воал ще имам само за снимките, като ще е по- дълъг с фотографа сме измислили готини неща, да видим какво ще се получи.
За цветя мойте няма да са живи няма да рискувам, при нас ще е цял ден обикаляне, няма да издържат.
Ох вече започнах да се вълнувам, до миналата седмица ми беше шега, но сега и ваши снимки като гледам и ми става едно мило, пеперуди ми пърхат из стомаха 🤭

# 146
  • Мнения: 1 165
Аз ще съм на кок. Много си го харесах на пробната. По принцип съм с дълга права коса, но постоянно съм вързана, особено лятото. Не мога да я издържам пусната.А и с прибрана коса се харесвам повече отколкото с пусната.
Воал имам дълъг с кристали, но в ресторанта ще го махна. Само за ритуалите и фотосесията.
За изкуствените мигли аз имам от доста време и ми е много добре с тях.
Искам да попитам колко питки са необходими? Аз доколкото четох 3-4, ама като че ли ми се струват много. Чудя се трябва ли да са отделни питки за ритуала, захранването и разчупването или се използва една?

# 147
  • Мнения: 2 433
Според всички хвърчащи листа - 1 за църквата, 1 за ритуала(подписването), една за захранване при влизане в ресторанта, една за разчупване - общо четири.
Мисля да ги оставя по масите после, надявам се  да се изядат.

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 13:40 от Хибискус

# 148
  • Мнения: 8 980
  Хибискус,забравих да ти кажа за арката от ритуалната зала.Казах,и жената там записа,че искаме розовата-не че ни е в цвета,но в сравнение с цвят мента и червената,тя най-много подхожда.Обаче,като знам досега какви безумни спорове водихме с тях,съмнявам се,че ще вземат под внимание.Макар,че смятам да напомня отново.И на ритуала палят огън,в едно ГЮВЕЧЕ.Което изобщо,ама изобщо по никакъв начин не кореспондира с нищо останало от техните украси.Обаче аз гледах на една приятелка на синът сватбата,еми избоде ми очите.
    Смятам да купя някаква бяла огнеопорна купа,с размер на това гювече и да настоявам за нея.Даже ако не ме нервят много,ще им я подаря.
    Моята дъщеря няма да е с воал,пробва няколко,хич не й стоят добре.Относно прическата,иска да е с пусната,само леко прибрана отстрани коса.Тя има хубава,гъста коса,малко под раменете, боядисана в цвят Блонди.
   Фризьорката ни не иска да ме подстригва и мен до сватбата.Аз бях на такава черта като теб,но от като децата казаха ,че ще  има сватба,край.Само малко реже бретона.Аз не знам какво ще ме прави мен,не понасям нищо около врата си,нито коса,нито бижута,хеле пък лятото.Като се познавам,след ритуала ще си бодна една шнолка и кокче и така.

# 149
  • Мнения: 2 433
Леле тия в тоя обреден дом са да хванеш едната и да я засилиш в другата. Събирам дзен, чакри, йога вълни и не знам още какво, за да имам спокойствието да отида един ден и да се разправя с тях. Че и да им съобщя, че няма да има балони с хелий (представяш ли си), може да си купя късметчета за църквата, да им замажа очите.
Ако не ме ядосат много.


Аз те съветвам направо фризьорката да ти прибере косата, ако ще ходиш на фризьор де,вместо да щипеш с шноли..

Общи условия

Активация на акаунт