Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 291
  • 744
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Момичета, виждали ли сте някъде да се продава дунапрен? Знаете ли от къде мога да си взема? Трябва ми един метър Simple Smile

# 181
  • Мнения: 2 433
Момичета, виждали ли сте някъде да се продава дунапрен? Знаете ли от къде мога да си взема? Трябва ми един метър Simple Smile
Шивашки магазин

# 182
  • Мнения: 378
Момичета пак съм аз, открих един онлайн бутик Белисима (не откривам топлата вода), но има доста хубави шаферски рокли. Ако някоя си търси, а ако има поръчали от там може ли отзиви.

Шаферските рокли на 2 от мойте момичета са от там. Шият по размери, паснаха идеално. Комуникацията също беше добра. Препоръчвам.

# 183
  • Мнения: 1 165
Кинчето другия месец трябва да ражда. Илиянка също е добра.
Гримът ми ще го прави Маруся. Дългогодишна приятелка ми е и винаги съм повече от доволна от услугите й.
Да , точно така. Аз де записах при Кристина Славова, но имаше едно момиче Невена , която по снимки много ми хареса, но не беше свободна за пробен, когато аз бях във Варна..
Крис Славова също е много добра. А и ако няма да те правят вкъщи ще ти е много удобно, няма да ти се налага да минаваш половината град.

# 184
  • Мнения: 978
Maлко смяна на темата. Първа песен? (Голям проблем)

# 185
  • Мнения: 102
Кинчето другия месец трябва да ражда. Илиянка също е добра.
Гримът ми ще го прави Маруся. Дългогодишна приятелка ми е и винаги съм повече от доволна от услугите й.
Да , точно така. Аз де записах при Кристина Славова, но имаше едно момиче Невена , която по снимки много ми хареса, но не беше свободна за пробен, когато аз бях във Варна..
Крис Славова също е много добра. А и ако няма да те правят вкъщи ще ти е много удобно, няма да ти се налага да минаваш половината град.
Те ще дойдат но място в БСР и ще правят и други гости. Надявам се само да не закъснеят, защото много хора казаха ,че чесно се случва,а на пробната прическа бях готова да си тръгна, защото чаках цели 2 часа , длпреди да започнат. Но дано ♡

# 186
  • Мнения: 2 433
Maлко смяна на темата. Първа песен? (Голям проблем)
И на нас ни е голям проблем, да не казвам, че съм решила като изненада за младоженеца да се запиша как я пея, а така като се мотаем ми остава все по-малко време и възможност да не се изложа. Булките с минали сватби, кои бяха вашите песни?
Аз по принцип искам да е БГ, но старите шлагери много са ми писнали..

# 187
  • Мнения: 137
Maлко смяна на темата. Първа песен? (Голям проблем)

Etta James - At Last, много подходящ текс и хубава музика Simple Smile

# 188
  • Мнения: 2 433
Maлко смяна на темата. Първа песен? (Голям проблем)

Etta James - At Last, много подходящ текс и хубава музика Simple Smile
Много любима! Simple Smile

# 189
  • Мнения: 978
Хибискус, много готина идея, за жалост аз пея покъртително зле Grinning И на мен българските са ми писнали много -мисля си за Photograph на Ед Шийрън, ама ще видим докъде ще го докарам, все не можем да харесаме едно и също от останалите..

# 190
  • Мнения: 2 433
Аз мислех направо на сватбата да хвана микрофона, но не знам колко ще се притесня и не искам да го мисля целия ден, за това реших да е запис. Тук идва моментът, че няма време вече, аз нямам песен, тепърва трябва да видя кой може въобще да ме запише, абе.. ще го мъча де, знам че много ще се зарадва, той много обича да му пея Simple Smile

# 191
  • Мнения: 1 467
Момичета, виждали ли сте из София, магазин за балони, искам обаче от тези кръглите?

# 192
  • Мнения: 192
Леле, момичета, колко много съм ви изпуснала...! Hushed Не съм писала поне от две седмици!

Ще ви помоля да не ме цитирате, защото ще изтрия снимките (заради другите лица на тях, аз не се притеснявам от моето Simple Smile ).

Толкова много искам да разкажа, че няколко теми няма да ми стигнат Joy

По ред на номерата- моминското ми парти беше на 15-ти юни в Пловдив. Беше незабравимо, момичетата се бяха постарали много.







Сватбата ни мина на 23-ти юни. Беше в Двореца в Балчик и беше незабравимо! Нямам думи да го опиша - всичко беше точно както съм си го представяла, че и по-хубаво!

Нямам много снимки, все още, но по-натам ще кача.
Нашият ритуал беше скромен - 13 човека, но подготовката си беше като за голяма сватба Joy Естествено мина неусетно, сякаш за мигове, а не часове. Аз си подготвях украсата на мястото на ритуала и за ресторанта.

Получи се точно както исках, макар че въобще не я забелязвах. Наистина - много дълго време се вталяваме много за много незначителни неща, които на момента изобщо не ни правят впечатление. Бях спокойна и много усмихната и всичко мина прекрасно.

Тортата беше от L'amore във Варна - точно както им казах по телефона, че искам.

Букетът беше от Карамел. Рали, благодаря ти за съвета, невероятни са!!!

Гримът е от Николета, Студио Фрея, работи с Виктория Радославова.

Прическата - от Fringe, не попитах момичето как се казва, но останах влюбена в нея, беше уникална!

Както казах - бяхме в Двореца. При интерес на някоя булка ще й помогна максимално с информация за мястото. Останахме доволни и от персонала, с който организирахме ритуала, и от ресторанта и от настаняването. Нахравихме first look, благодарение на информацията от Ралица и Ренета, благодаря ви, момичета! First look-ът беше в градините на Двореца, сред много цветя, с изглед към морето отвисоко. Беше уникално, но сега нямам снимки, да покажа. Правихме фотосесията там, в комплекса. Фотографът беше Димитър от Grudevsky Photography, Пловдив, мнооого съм доволна!!! Ритуалът беше изнесен, на едно невероятно място, мина неусетно, почти нямам спомен от него. Беше много красиво и различно. Имахме DJ - Вальо от Балчик, който остана след като ритуалът приключи. Пусна ни първи сватбен танц по негово усмотрение, без да сме го молели. Странното беше, че сам уцели песента, на която се бяхме спрели за сватбеното тържество през септември - Миро - Гълъбо. Пусна ни приятна музика, докато имахме коктейл за честитки и снимки, дори едно хоро. Joy Много съм доволна от него! Разказвам това, защото ние нямахме вечеря с музика и танци, а само официална вечеря в много хубавия ресторант Корона, където се бяха погрижили всичко да е както искаме ние и беше прекрасно. Имахме си наши импровизирани ритуалчета - след сватбения ритуал, по време на коктейла, когато ви разказвам за танца и хорото, хвърлих букета на трите ми неомъжени близки момичета. После, по време на вечерята, рязахме торта и се захранвахме. Blush
Накрая, когато всичко приключи, пуснахме китайски фенери на плажа, които ние подарихме на гостите си - червени огромни сърца, които купихме от Джъмбо за 2 лв/бр.
Имах воал, беше от два пласта, дълги по 3 м. Мислех, че ще ми тежи, но не го усещах. С лявата ръка го хващах по средата и си го носех, дори не изглеждаше мръсен. Hushed Беше предвиден за фотосесията и за ритуала, след това го свалих, но като гледах видеото от ритуала, изглеждаше много впечатляващо как се влачи по мен. Simple Smile

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 12:05 от biserra

# 193
  • Мнения: 978
bissera, личи си, че са се постарали, изглежда сте си прекарали супер Simple Smile

Аууу, не видях първоначално снимката от сватбата, мнооого красива булка Blush
Украсата е много красива, много ми харесват цветята и хангалите на чиниите.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 11:16 от gertrudaa

# 194
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Много красива булка, личи си, че е било много хубаво и забавно.
По въпроса в песента, ние все още търсим, искаме да е българска, но не можем да си харесаме още нищо, и аз ще се радвам да споделите идеи. Кумовете още не са си харесали също. 🙄 До сватбата се надявам да харесаме нещо 🤭
(много несериозни младоженци сме)

Общи условия

Активация на акаунт