Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 288
  • 744
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 038
Аз до последния момент звънях да питам за потвърждения. Имахме уговорка с ресторанта 24часа преди сватбата да вадим и прибавяме куверти и така стана. От 107 възрастни и 37 деца, само 1 детенце се разболя и не дойде. Направих таблото деня преди сватбата,но по-добре така отколкото да плащаме по 80лв на човек на вятъра. Най-лесно от всичко ми беше реденето на масите, при все, че имаше толкова много хора, които не се понасят 😁 Пускам още една снимка(от художествената галерия-някой беше питал за нея)

# 391
  • Мнения: 978
Ох , аз да се оплача и да задач един въпрос. Току що ходихме с едната щаферка да мерим шафердката рокля, която поръчахме от шивачка в Китай, и трябваше да в бледо златно- тип шампанско. Да, ама, се появи като голямото пиле от улица Сезам. Ужааасно жълто! Птказахме я и сега се чудя, може ши всяка да си е с някаква рокля, каквато иска? По какво ще си личи, че са шаферки?

# 392
  • Мнения: 22
Ох , аз да се оплача и да задач един въпрос. Току що ходихме с едната щаферка да мерим шафердката рокля, която поръчахме от шивачка в Китай, и трябваше да в бледо златно- тип шампанско. Да, ама, се появи като голямото пиле от улица Сезам. Ужааасно жълто! Птказахме я и сега се чудя, може ши всяка да си е с някаква рокля, каквато иска? По какво ще си личи, че са шаферки?
Ох,това им е проблемът на китайците,винаги има риск..Шаферките може да са с еднакви по-големи бутониери на ръцете или пък да имат еднакви малки букетчета

# 393
  • Мнения: 4 941
И ние бяхме поръчали с шаферките ми една рокля, а тя се оказа напълно различна от снимката. Сега поръчахме друга от Мегз, надявам се от там да е както изглежда на снимката. Доста шаферки гледам от там поръчват.

# 394
  • Мнения: 978
Аз ходих в мегз, с други шаферки, като бях кума. Не ми харесаха материите, но роклите накрая станаха добре, тошно както ги бяха поръчали, така че предполагам няма да има проблеми. Даже бяха готови преди срока.

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Аз шаферските рокли за сега мисля да ги поръчам от Белисима (фб страница имат само май), но едната шаферка предлага да идем и до Мегз в Пловдив имат магазин и на място да пробват ако нещо им хареса.
Сега ме тероризират да са с букети и те, ама няма да стане тоя номер Grinning
Още за цвета обаче не съм решила, последно се спрях на бордо, след като с прасковено ще се чувстват като миньон , поне това няма да им причинявам, вашите шаферки с какви цветове са?

# 396
  • Мнения: 978
Моите трябва да са с бледо златно,ала шампанско, както казах. Другия ми варинат беше бордо, но реших че на снимките ще изглеждаме като мартеници, или коледна украса, и се отказах 🙂

# 397
  • Мнения: 539
Нашите родители ще стоят на една маса и тъй като масите ни са за 8 души при тях ще са най-близките им приятелски семейства, тоест още по двама човека от всяка страна.
Ако някой отиде до мегз в Пловдив моля да сподели има ли налични шаферски рокли там. И моите шаферки го обмисляха като вариант и се чудим дали си струва да се отиде. Знаете ли дали предлагат тъмно син цвят?
 И също онзи ден ми попадна в инстаграм прекрасна рокля на лимони и веднага се сетих за rallytsa Hug

# 398
  • Мнения: 4 941
Моите шаферки ще са в розово. Харесаха една рокля с гол гръб и панделка, много сладка, макар че е по-наситено розово от цвета на сватбата.

# 399
  • Мнения: 345
Моите ще са в кралско синьо и все още не могат да попаднат на модел, който и 4-те да съгласуват. 😑

# 400
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Ехх..тези лимончета Simple Smile мило ми става,че се сещате за мен Flowers LemonYellow Heart
Току що завърших с кумските кутии и нямам търпение да ви се похваля Simple Smile Това е идея,която изцяло взех от тук!
Това е за кумата:
Скрит текст:
Вътре има: тефтер, бонбони, комплект на ''Rituals''(душ гел, лосион и скраб за тяло), маска за лице на ''Nutrition'', червило, вино и картичка. Може би ще се очудите,че не е жълта с лимони Joy , ама много ми се искаше за тая сватба да направя поне едно розово нещо с розички Joy
A това е за кума:
Скрит текст:
Вътре има: чорапки на лимони ( и младоженеца ще бъде с такива на сватбата Joy), тази ракия ''Аristocrat'' (ММ я избира, те си знаят питиетата най-добре), метална бутилка за алкохол, шоколад и козметично масло за брада
На всичко от съдържанието сме сложили хумористични,закачливи бележчици. Самите кутии станаха доста аматьорски направени, но смятам, че донякъде в това им е чара. Дано им харесат!

# 401
  • Мнения: 4 941
Рали, изглеждат супер! Ако ти бях кума много щях да се зарадвам! Heart Eyes
Като стана дума, така искам някой ден да ни поканят за кумове, това си е голяма чест.

# 402
  • Мнения: 102
Много сладко, колко време и старание изисква и това.
Май бях питала веднъж но пак ще пробвам за аксесоарите в косите, има ли нови? Не мога да си избера и дали изобщо да имам. Искам някаква полу-прибрана прическа - вдигната за ритуала и после да спусна долната част. Някой има ли подобни идеи и обсъждали ли сте ги с фризьора?

# 403
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Аз си поръчах от алиекспрес 4 вида и се спрях на един, който е като венец от маслинови клонки. Иначе много ми се искаше да съм с ето такъв тип

понеже аз няма да имам воал, но нещо не се възприех с път по средата. Момичетата, ще ти споделят от къде са си поръчали, има много страници във фейсбук. На мен ми се сториха много скъпи, пък и в Алито са същите и има супер голям избор и затова си ги поръчах няколко и на пробната ги изпробвах всички.

# 404
  • Мнения: 2 433
Аз също още не мога да си избера, следя страницата на Von trexler в инстаграм и чакам да харесам нещо “мое”, обеците искам да са в комплект с бижуто за коса.
Представям си нещо такова, без перли (не обичам)

Общи условия

Активация на акаунт