Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 269
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 038
Прекрасни 😘

# 706
  • Мнения: 137
Много слънчеви и красиви са и младоженците и кумовете! Със сигурност е било голям купон Simple Smile страхотна рокля е избрала булката!

# 707
  • Мнения: 584
Марулета, да са ти здрави, щастливи и вечно влюбени децата! А за роклята на булката се присъединявам към Radvema - страхотна е!!! И роклята, и булката, разбира се Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 8 742
Благодаря ви!Роклята аз първо не я харесах много,но това беше единствената,която пробва и грейна в нея.И тогава ми хареса и на мен,просто я почувства като нейната рокля.И сега като си я гледам по снимките,много ми харесва.
   Кумовете им са страхотни-весели,усмихнати,адски позитивни и има страхотна спойка между 4мата.На зет ми приятелите са като негова сянка-бяха на погребението на майка му плътно до него,бяха и сега.Личеше им колко много се радват за него,а и дъщеря ми много ги харесва.Преди сватбата повтарях като някаква мнтра,да си канят само хора,които наистина усещат близки и са свързани с тях емоционално.Пълнеж не им е нужен.И бях права.
    


Последна редакция: вт, 23 юли 2019, 15:01 от марулета

# 709
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Марулета, много красиво изглежда всичко! И булката е прекрасна!
Бисера, в движение съм цял ден и ви чета от телефона, но довечера ще ти пусна снимки.
Аз много се притеснявам от хвърлянето на букета, затова ще направя варианта с лентичките и рязането докато остане една Simple Smile не знам дали го знаете...

# 710
  • Мнения: 137
Аз не хвърлях букет. Водешият каза, че от 600 сватби това за първи път му се случва. Нашите гости повечето бяха женени, а на тези момичета които не са женени им е писнало да се редят за букет. Или са сингъл и им е тъпо, защото всички ги побутват да ходят да хващат или са с дългогодишни приятели, които отдавна са можели да им предложат- пак тъпо. Аз лично също не обичах да се редя. Та си спестих това и го спестих й на момичетата, които не са женени и им е стигнали до гуша от букети Wink

# 711
  • Мнения: 2 433
Radvema,  аз също много презирах момента с реденето за букет. Ние пък сме първите с вековна връзка от компанията, та ще хвърлям, какво да правя.
Покажете някакви украси за кола, които ви допадат или вече сте ползвали, че нищо не ми хваща окото.. освен това, но ми направи впечатление по разбираеми причини Grin

# 712
  • Мнения: 16
Neutral FaceNeutral FaceМомичета, след седмица ще пробвам роклята си, която е готова и е време за корекции. Трябват ми спешно обувки и не знам от къде да намеря. Обикалях по магазините и търсих онлайн.. Може ли съвети от къде да намеря хубави булчински обувки - моите ще се виждат, не мога да сложа кецове или нещо подобно. Neutral Face

# 713
  • София
  • Мнения: 11 566
На мен ми харесват в Сватбен център, защото са изчистени и по мое мнение акцентът трябва да е роклята с по-семпли обувки. Ако не си ги виждала:
https://svatbencenter.bg/%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0 … %BA%D0%B8/page/1/

Предупреждавам, че не съм ги виждала наживо и не знам удобни ли са.

# 714
  • Мнения: 8 742
Дъщеря ми беше с тези,които са на втори ред,леко розовите,затворени.Казва,че са удобни,изкара доста време с тях.
    Забравих да споделя,че ветрилата бяха топ изненада.Всичко живо си вееше,и малки и големи.Доста хора ми казаха-добре сте се сетили.

# 715
  • Бг
  • Мнения: 846
Radvema,  аз също много презирах момента с реденето за букет. Ние пък сме първите с вековна връзка от компанията, та ще хвърлям, какво да правя.
Покажете някакви украси за кола, които ви допадат или вече сте ползвали, че нищо не ми хваща окото.. освен това, но ми направи впечатление по разбираеми причини Grin

Хибискус, аз лично бих заложила на нещо такова.

Скрит текст:

 


Тук малко по-обрано бих го направила обаче, че не харесвам натруфеното.





 
Нещо закачливо.






# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Аз май изпуснах снимки, но нищо, важно е да е било забавно.
Ние с моя човек сега сме в спор, той иска да ходим с неговата кола ( тя му е душата без преувеличения) обаче проблема е,че тя е  спортна и с две врати , и абсурд да даде някой друг да я кара, а на всички снимки които видях кума и булката са отпред, кумата и младоженеца отзад. Вие всъщност как ще процедирате ?

# 717
  • Мнения: 679
При нас имаше шофьор-наш приятел, аз до него. А отзад кума, кумата и младоженеца. И май винаги по 5 човека съм виждала.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
При нас имаше шофьор-наш приятел, аз до него. А отзад кума, кумата и младоженеца. И май винаги по 5 човека съм виждала.
интересно, от къде се появи този 5 човек , заради броя ли? при нас със сигурност място за още един няма Grinning
но признавам си това не го знаех, ще го взема в предвид Simple Smile

# 719
  • Мнения: 679
Не знам дали трябва да са 5, просто на последните няколко сватби, включително  и моята бяха по 5. Нека и другите кажат

Общи условия

Активация на акаунт