Каква да е разликата между двете ви деца?

  • 3 312
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
цели 10 години. За мен голямата разлика е по-добра, ако няма кой да ти помага, а пък и се подмладяваме все пак smile3521 newsm44 newsm68

# 61
  • София
  • Мнения: 408
Според мен 4 е най-добре.

# 62
  • Мнения: 2 255
Между моите момчета разликата е 12 години без 40 дни  Joy
И не съжалявам дори и за миг  Peace вече много пъти май съм писала за предимствата на по-голямата разлика и за родителите и за децата, така, че няма да се повтарям.
Само ще кажа, че двамата ми сина страшно много се обичат и се търсят непрестанно, играят заедно въпреки различните интереси  Rolling Eyes а ние с баща им можем само да им се радваме отстрани и да се молим  Praynig винаги да са така един за друг  thumbsup
Така, че отношенията м/у тях си зависят от самите хлапета и може би и от нас родителите, а не от разликата.
Познавам доста "двойки" с малка разлика, вкл. аз и брат ми (1,5 мес.), които освен да се тупат и карат други общи занимания нямат  #Crazy чак като пооотраснат се търсят евентуално в по-добрия случай, като при нас  hahaha

# 63
  • Мнения: 109
Шест години е разликата при моите деца.Доволна съм, защото когато синът ми беше в предучилищна и първи клас съм си била вкъщи!
Този вариант май е най-добрият за мен  Peace

Така мислех и аз, но при нас се получи разлика 8 г. и 2 мес.
Да са живи и здрави. Разликата - както дойде.

# 64
  • Мнения: 1 216
Аз раждах със секцио първото дете, така че по-рано от 3 разлика няма как. От наблюдение как моето дете си играе с други май 3 и половина разлика е най-добре

# 65
  • Мнения: 1 837
 На моите разликата е 4 г и 5 месеца, но по въпроса много харесвам един отговор.
 На въпросът "Коя е най-добрата разлика?", отговорът за мен е "Разликата между твоите собствени деца" Hug
 Каквото и да решиш, все ще е правилно Peace

# 66
При нас разликата ще бъде 1,6м.Надявам се да са като приятели като пораснат.Поне ние със сестра ми сме така и е много хубаво Two Hearts

# 67
  • Мнения: 270
Според мен,колкото е по малка разликата,толкова по добре.

# 68
  • Мнения: 1 064
Нашето първо бебче вече е на път Simple Smile, но като сме си говорили с моя мъж на тази тема каквато и да е разликата, важното е да не е самичко...останалото е Божа работа Praynig...Ние, живот и здраве, сме планирали поне 3 малчугана... Blush

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 14 099
А според мен колкото е по-голяма разликата, толкова е по-добре Simple Smile
Разликата между първите двама ми е 5 години, а като се роди малката батковците бяха на 10 и на 15, значи имам разлика 5, 10 и 15 години  Laughing Сега съм много по-добре, батковците много се радват и ако ги помоля винаги са готови да помогна. Но аз гледам да не ги натоварвам и предпочитам да си я гледам сама Simple Smile

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Около 3 години сме решили да е, почнахме с опитите за 2, дано стане скоро.

# 71
  • Мнения: 8 505
И друг път съм писала-между 2 и 3 години (по-скоро между 2,5 и 3).При нас няма да стане така обаче Rolling Eyes

# 72
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Разликата при моите е 4-ри години. Ние с мъжа ми така искахме и слава Богу така и стана. Доволна съм от тази разлика. Няма ревност от страна на каката, мога да обърна необходимото внимание и на двете и освен това въпреки 4-рите си години Еми страшно много ми помага с бебето.

# 73
# 74
  • Мнения: 2 013
Най-добрата разлика е около 10-15 минути. Който е имал късмет Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт