Жена ми от време на време се депресира

  • 6 785
  • 163
  •   1
Отговори
# 120
  • MI
  • Мнения: 11 868
Опит му се казва. Като пораснеш ще разбереразбереш.

# 121
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз не разбирам, защо решихте че троля. Всеки си има право на неговото си мнение, но не знам какво толкова ви шашна, че решихте че троля ?

Защото:
- не вярват, че такъв простак може да съществува в 21-ви век Mr. Green
- не вярват, че толкова залухана жена може да съществува в 21-ви век Mr. Green

Аз пък, вярвам, че и двамата съществувате и сте се намерили.
 

# 122
  • Мнения: 12
В началото темата тръгна доста добре и наистина получих дорби съвети. Обаче социума тук много държеше да обясня, как точно не искам деца, какво съм казал и т.н. Реших, че може да е полезно и да чуя нещо интересно. Явно просто ви дадох материал да ме обиждате. От това никой не печели. Щом смятате, че троля и си измислям, няма какво да си пишем повече.

Лека вечер от мен и благодаря на отнеслите се сериозно. Наистина имаше добри неща, които ме накараха да се замисля. Ще си поговоря с психолог, как може да си подобря емпатичните умения.

# 123
  • Мнения: X
Аз не разбирам, защо решихте че троля. Всеки си има право на неговото си мнение, но не знам какво толкова ви шашна, че решихте че троля ?

Защото:
- не вярват, че такъв простак може да съществува в 21-ви век Mr. Green
- не вярват, че толкова залухана жена може да съществува в 21-ви век Mr. Green

Аз пък, вярвам, че и двамата съществувате и сте се намерили.
 

Да, те ССФ всички са щастливо омъжени от десетилетия веднъж и завинаги, забременяли са и са родили точно когато им е скимнало и са си пожелали и съпрузите им угаждат на всички капризи безпрекословно. А по време на депресиите им ходят на пръсти около тях за да не ги разстройват...

# 124
  • Мнения: 25 889
Защо тогава търсиш мнение, съвет (както искаш го наречи)? Какъв е конкретният въпрос, който те интересува?
Ако не си трол, какво очакваше да „чуеш” тук?

Да си намери загоряла кака, която да не го кара да слага презерватив, защото нали, уж не може да я забремени. И защото е толкова прост, че не е чувал за болести, предавани по полов път.
Ох, дълга ваканция се очертава...

# 125
  • Варна
  • Мнения: 14 567
Няма да е кака, ще търси по -млада и
разкрепостена . Grinning
Взаимната изгода се изясни -  секс и
материална сигурност , дефицити на село.

Последна редакция: чт, 20 юни 2019, 21:57 от Viviana91

# 126
  • Мнения: X
Добре тръгна автора, но заради настъпано мъжко его отвори няколко теми табу, с които подписа смъртната си присъда във форума. Май от забраненото съдържание не застъпи само темата за тройките Smile
Сега може да подвие опашка и да се изгуби във вечността. Малко оцеляват. Animal Whale

# 127
  • Мнения: 232
Виж ся брат.
Изобщо не ги слушай тея тука. Те винаги се поставят на мястото на жената и се изживяват като жертви.
Виж колко си криворазбран само.
Пък жена ти ще се депресира. Глупости. Манипулира те само. Иска да и напълниш корема, пък знае, че си импотентен. Скучно и е,  за това гледа да се драчи с тебе.
Нали изкарваш пари и пилона работи. Е, и той е до време, ама кво. Имаш кинти, плащаш си една операцийка и пак ти става. Нищо, че ще си постоянно надървен, ако някоя те обича, ще те приеме такъв, какъвто си.
Много правилно мислиш.
Тея тука живеят в 18 век.
За кво ти скочиха така.
Нали не изневеряваш и ставаш за секс.
Не е задължително да имаш деца. Нали имаш пари.
Като се спаружиш, ще си платиш хубав старчески дом и пак ще има кой да ти обърше задника.
И дядовците с млади гаджета са на мода. Нищо, че накрая ги тровят и им взимат паричките. Квоти пука, нали ще си умрял.
Пък жена ти явно само за кекс става. Не е такава порода животно. Ха. Деца щи гледа. Как ще го целува тва дете, след като ти е.... нещото.
Начи, най-подходящи за инкубатори са 17 годишните от малките селца. И бавно ще остарява.
Пък ти можеш и харем да си направиш.
С няколко жени, всяка с различно предназначение. Нали ще можеш да ги издържаш. Кво ти дреме. Пък и те няма да ти се сърдят.
Да не забравяме, че тва в гръбначния стълб също е мозък и явно с него също може да се мисли.
Пък и сигурно акаш райски газ.
Ти си незаменим. Ще се избиват за тебе.
Помисли си хубаво за тва с харема.

Живи и здрави. Всички ще умрем. Амин.

П. С. Не съм набожна, ама в такива моменти се моля индивиди от твоя вид, да не се размножават.
Как да ти кажа. Не си селектиран за такова нещо просто. Има различни видове еволюирали амеби.

# 128
  • Мнения: 1 168
Браво reap7
Някой трябваше да удари поантата!
Simple Smile

# 129
  • Мнения: 1 762
Да де, ама селектиращия дали ще вдене? Отде толкоз мозък? Иначе браво на reap7.

# 130
  • Мнения: 54
Липсата на емпатия и чувство за вина, повърхностен чар, лъжи, манипулативност са някои от признаците на социопатия.

# 131
  • Мнения: 199
Съвсем без ирония - откровенно мисля,че трябва да й го кажеш.
Така ще е наясно,че дете и да поискаш,няма да е от нея.И ще спре да живее в заблуда.
И така ще й помогнеш да си тръгне.
Бъди честен.Освободи я от товара,т.е от теб.


И ако случайно си промениш решението, тя е аут!

Това не съм ѝ го казвал.

# 132
  • Мнения: 193
Добре тръгна автора, но заради настъпано мъжко его отвори няколко теми табу, с които подписа смъртната си присъда във форума. Май от забраненото съдържание не застъпи само темата за тройките Smile
Сега може да подвие опашка и да се изгуби във вечността. Малко оцеляват. Animal Whale

Някои не им дреме и си оцеляваме Simple Smile

# 133
  • Мнения: 528
Леле.... Какъв развой... Стига сте гърчили човека. Това е някакъв мъж който е казал какво дава и до каде му е лимита. Кратко точно и ясно... Жената се е съгласила с това и са си стиснали ръцете. Съгласила се е обаче с тайната мисъл,, ти ми падни пък аз ще те преправя,, да ааааа, тя е разочарована, но не от него а от себе си. Когато има проблем той започва и свършва в нас, погрешното схващане на информация. Разбити надежди. Едно дърво си е зелено и винаги така ще бъде. Това че ти смяташ че може и да си промени цвета, е проблема. А то си е все така зелено. Завишени и не реалистични мечти и безплодни опити да боядисва шумата на дървото Розова например, води до големи разочарования, яд на самата нея че не успява да го склони.... Бе седнете още днес и хвърлете картите и финализирайте до тук какво е... Явно е взаимна изгода но с тая разлика че единия се нада на нещо тайничко

# 134
  • Мнения: 21 738
Тоя не е зелено дърво, а отровна мухоморка.
Със сигурност не е споделил в прав текст с жена си намеренията да я смени с по-млада в обозримо бъдеще, нито че я счита за годна само за секс.
Кой знае какво я забаламосва, както тръгна да се прави на загрижен за нея и тука.

Предполагам, че е пързалка и някой си измисля, но де да знам, навъдиха се всякакви.

Общи условия

Активация на акаунт