Търся електронна книга - 24

  • 64 574
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 413
Здравейте, търся за дребосъчка "Гръцките богове на Пърси Джаксън" на Рик Риърдън.

Извинявай, така се казва книгата, която търсиш, или търсиш поредицата "Пърси Джаксън и боговете на Олимп"?
Имам 6 книги от поредицата, ако търсиш нея.
Пиши дали е тя и ако, дай e-mail.

# 481
  • Мнения: 112
Здравейте, бих искала да прочета Когато кипарисът шепне Ивет Манесис Корпорън, моля ако някой има да ми я изпрати
Благодаря!
dorakoteva@abv.bg

Тук
http://data-bg.net/index.php?page=torrent-details&id=80dcda5 … 49d84e7fe38f47f02
Благодаря, но нещо явно има проблем със сайта и не ме пуска да влезна.

# 482
  • Мнения: X
Благодаря, но нещо явно има проблем със сайта и не ме пуска да влезна.
Това е торент. Трябва да влезете от компютър и да имате подходяща програма за теглене и споделяне след това на съдържание.

# 483
  • Варна
  • Мнения: 720
 "Когато кипарисът шепне" на Ивет Манесис Корпорън, има я и в мейлбукс-а.

Опитваме се да те научим да ловиш риба, а не да ти подхвърлим рибка само за един обяд.
Надявам се да оцениш това.

# 484
  • България <3
  • Мнения: 327
Привет,

Някой намира ли му се за киндел (тхт, моби):

Клаудия Циглер - Мадам дьо Помпадур

Нещо ми се мерна и аудиокнига, че имал -, и това става, но лично не можах да се справя да намеря никакво копие, което работи.

# 485
  • Варна
  • Мнения: 720
Привет,

Някой намира ли му се за киндел (тхт, моби):

Клаудия Циглер - Мадам дьо Помпадур

Нещо ми се мерна и аудиокнига, че имал -, и това става, но лично не можах да се справя да намеря никакво копие, което работи.



http://data-bg.net/index.php?page=torrents&search=%D1%86%D0% … tive=1&gold=0

# 486
  • Русе
  • Мнения: 662
Здравейте, търся за дребосъчка "Гръцките богове на Пърси Джаксън" на Рик Риърдън.

Извинявай, така се казва книгата, която търсиш, или търсиш поредицата "Пърси Джаксън и боговете на Олимп"?
Имам 6 книги от поредицата, ако търсиш нея.
Пиши дали е тя и ако, дай e-mail.


Така се казва книгата.
Това е друга книга, която е нещо като продължение на "Пърси Джаксън". Щерката твърди, че Пърси Джаксън са само 5 книги, обаче? Давам за всеки случай мейл и моля да ми изпратите каквото имате: milenats@yahoo.com.


# 487
  • Варна
  • Мнения: 720
http://data-bg.net/index.php?page=torrents&search=%D1%80%D0% … tive=1&gold=0

Хубаво де, не ви ли е неудобно само да искате някой да ви изпрати, съжалявам, вие го отнасяте...
99% от книгите, които търсите и някой ги има, със сигурност се намират с не повече от 5 минути търсене.

# 488
  • Мнения: 3 706
Привет,

Някой намира ли му се за киндел (тхт, моби):

Клаудия Циглер - Мадам дьо Помпадур

Нещо ми се мерна и аудиокнига, че имал -, и това става, но лично не можах да се справя да намеря никакво копие, което работи.


Pулит.

# 489
  • София
  • Мнения: 282
http://data-bg.net/index.php?page=torrents&search=%D1%80%D0% … tive=1&gold=0

Хубаво де, не ви ли е неудобно само да искате някой да ви изпрати, съжалявам, вие го отнасяте...
99% от книгите, които търсите и някой ги има, със сигурност се намират с не повече от 5 минути търсене.
На теб не ти ли омръзна да правиш забележка на всеки ?
Темата е Търся електронна книга !
Ако можеш помогни , ако не .....подминавай поста !

# 490
  • Мнения: 3 706
http://data-bg.net/index.php?page=torrents&search=%D1%80%D0% … tive=1&gold=0

Хубаво де, не ви ли е неудобно само да искате някой да ви изпрати, съжалявам, вие го отнасяте...
99% от книгите, които търсите и някой ги има, със сигурност се намират с не повече от 5 минути търсене.
На теб не ти ли омръзна да правиш забележка на всеки ?
Темата е Търся електронна книга !
Ако можеш помогни , ако не .....подминавай поста !
И в първия пост на темата е обяснено какво се прави, преди да се пита.
Темата е за търсене на книги.
Преди да попитате  проверете търсачката на форума, google и  основните библиотеки в които може да откриете търсената книга!
...


За проблеми, въпроси и предложения относно MAILBOOKS ползвайте следната тема - MAILBOOKS - въпроси, проблеми, предложения

Ценим спестените коментари от рода на "Изпратих", "Имаш поща", "Благодаря" за това има ЛС може да ги ползвате без проблем.
 Ценим и усилията да прочетете част от постовете преди да пишете, често книгата която търсите може да е в предния пост.

# 491
  • Варна
  • Мнения: 720
Модераторът да допълни на първа страница и торент тракера, моля:
http://data-bg.net/index.php?page=torrents&search=%D1%80%D0% … tive=1&gold=0

# 492
  • София
  • Мнения: 282
Аниш,съгласна съм,че първо трябва да се потърси преди да се пита. Но не с този тон ! Има хора,които не са наясно с торенти ,дата и изобщо технологии . Знаят само пратете по  мейла и край .Затова трябва спокойно да им се обясни къде,какво и как - както например ти обясняваш ! И все пак темата е Търся електронна книга не е Намери си сам книга !
 

# 493
  • Мнения: 3 706
Аниш,съгласна съм,че първо трябва да се потърси преди да се пита. Но не с този тон ! Има хора,които не са наясно с торенти ,дата и изобщо технологии . Знаят само пратете по  мейла и край .Затова трябва спокойно да им се обясни къде,какво и как - както например ти обясняваш ! И все пак темата е Търся електронна книга не е Намери си сам книга !
 
Тонът на FloridaM е нормален. Дори с последния си пост се опитва да помогне, разширявайки библиотеките за търсене, ако случайно някой иска да се научи. Но дата-та са торенти и не съм сигурна дали не е против правилата и политиката на форума.
Относно обясненията - понякога искаш да помогнеш, обясниш с картинки и недвусмислен текст, но не... искат наготово, че и акъл ти дават. Това отблъсква.
Едно бързо търсене за мнения в темата на даден потребител дава добра представа кой наистина има затруднения и кой чака наготово.

Последна редакция: вт, 20 авг 2019, 10:20 от Аниш

# 494
  • Мнения: 413

Така се казва книгата.
Това е друга книга, която е нещо като продължение на "Пърси Джаксън". Щерката твърди, че Пърси Джаксън са само 5 книги, обаче? Давам за всеки случай мейл и моля да ми изпратите каквото имате: milenats@yahoo.com.



Изпратих 4 писма (ако съм се объркала, са 5, но едното се повтаря), с всичко, което имам от Рик Риърдън.
4 поредици - 2 от тях са за Пърси, но от едната имам само една книга.

Общи условия

Активация на акаунт