Ако жена ви изневери с друга жена?

  • 2 999
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
моя май и от жена ревнува... със сигурност ще е недоволен... а дали бих могла да го убедя, че не е изневяра - не съм сигурна... май и затова не пробвам Wink
но майтапа на страна аз поне ако го сгащя с друт мъж - ще си е изневяра
вярно, че мога да се оправдавам, че нямам разни неща като другия и затова е с него, но определено, реално ако помислим - да тръгнеш в тази посока - плама на страстта и желранието, както и на повече от това - една евентуална любов трябва да е много силен, за да тръгне хетеросексуален човек да става би

# 16
  • Мнения: 2 550
хъхъхъхъ!
нье  Laughing

# 17
  • Мнения: 723
За моя си е изневяра без значение, че е с жена. Не искам да мисля как ще реагира...

# 18
  • Мнения: 2 556
Моят отдавна ми е разрешил официално да му изневерявам с жени и с Джон Бон Джови. Даже за случая с жените нямал против да присъства  Joy

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Бейби, що ми се струва, че си търсиш...навита мацка  Mr. Green

# 20
Снощи гледахме филма за каубоите п*****си както го наре4е мъжО Mr. Green (Brokeback mountain) та ако слу4ая е такъв сигурно ще е гадно, но ина4е ако е само за забавление няма проблем от моя страна и от на мъжа ми също. Сори 4е не съм съвсем по темата.

# 21
  • Мнения: 5 299
Бейби, що ми се струва, че си търсиш...навита мацка  Mr. Green
Мдааам Mr. Green ама вече си намерих. По-скоро ме интересува другите какво мислят по темата(т.е татковците)

# 22
  • Мнения: 765
 За моя това не е изневяра , но не знам на какво се дължи това леко подценяване на изневярата с жена за сметка на това с мъж...

# 23
  • Мнения: 2 550
За моя това не е изневяра , но не знам на какво се дължи това леко подценяване на изневярата с жена за сметка на това с мъж...

Предполагам ако му кажеш, че секса с жена ти е по-приятен, ще почне да ревнува:))

# 24
  • Мнения: 765

Предполагам ако му кажеш, че секса с жена ти е по-приятен, ще почне да ревнува:))
Ммм...не , няма да почне .  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 467
Ъхъ... брояло се...

# 26
  • Мнения: 5 317
Било изневяра. Crazy

# 27
  • Мнения: 2 672
повечето мъже, не - всичките, най-вероятно ще искат да са там - когато им изневеряват по този начин Mr. Green Mr. Green

# 28
  • Мнения: 677
ми щом така и харесва...няма да си разваляме семейството я...само ако може да бъда свидетел...щото инъче си е ИЗНЕВЯРА  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 2 672
ми щом така и харесва...няма да си разваляме семейството я...само ако може да бъда свидетел...щото инъче си е ИЗНЕВЯРА  Twisted Evil

ех, знаех си аз  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт