Намаления – Лято / Есен 2019 г.

  • 92 690
  • 623
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
Здравейте, някъде по магазините случайно да сте виждали намалени електрически четки Philips sonicare? Grinning

# 271
  • Мнения: 1 010
Голямото лятно разчистване https://www.ozone.bg/

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Голямото лятно разчистване https://www.ozone.bg/

Точно се канех да напиша същото. 😁 Поръчах си една настолна игра с 20% отстъпка.

# 273
  • Мнения: 1 010
Аз поръчах книги, спестих към 50% общо, и доставката ми беше безплатна - доволна съм.

# 274
  • Мнения: 468
Здравейте,извинете ако въпроса ми не е за тук.
Мога ли да върна стока с бележката с която съм платила с карта,другата ми бележка е паднала при покупката на дрехата.Там си има дата,цена на покупката?
Благодаря много
На първо място зависи дали магазинът изобщо приема връщане - физическите магазини не са задължени, някой го правят, някои заменят, някои изобщо не връщат. Ако приемат връщане, вече, зависи от човека на смяна. Така че никой не може да отговори еднозначно.

# 275
  • Мнения: 795
Здравейте,  не знам дали публикацията е именно за тази тема, но ще попитам. Разхождайки се по графа в София онзи ден, видях доста магазини с разпродажби и финални намаление. Чудех се дали са истински и дали стоките са добри, тъй като някои не са вериги и известни имена. Та, знаете ли ги, влизали ли сте, купували ли сте нещо, доволни  ли сте? Става въпрос най-вече за тази част към Гарибалди. Ще се зарадвам на препоръки и отзиви.

# 276
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Бележката от касовото извлечение няма никаква стойност за продавача, важна е другата. Според мен няма причина да не стане, но в бг не знам точно законите, много продавачи разчитат на това, че и хората не ги знаят.

# 277
  • Мнения: 643
Здравейте, въпроса ми не е точно за тук, но бихте ли ми казали как се заменя стока от спортдепот с куриер? Един размер по-малък ми трябва, че не сме го уцелили! Къде трябва на напиша, че е замяна, а не връщане? Куриера ли го описва някъде? Извинявам се много, че тук задавам такъв въпрос?

# 278
  • Русе
  • Мнения: 499
Здравейте, въпроса ми не е точно за тук, но бихте ли ми казали как се заменя стока от спортдепот с куриер? Един размер по-малък ми трябва, че не сме го уцелили! Къде трябва на напиша, че е замяна, а не връщане? Куриера ли го описва някъде? Извинявам се много, че тук задавам такъв въпрос?
Можеш да върнеш и в магазин ако ти е удобно! Ако не звънни на сайта, винаге са полезни, не съм имала проблеми! Simple Smile

# 279
  • Мнения: 643
Благодаря. Е сега се разрових повечко и открих формата за замяна в сайта! Мерси, но ще им звънна за всеки случай!

# 280
  • Мнения: 267
За НМ пак.
По-нагоре имаше въпроси.
Миналата седмица си ползвах старите талони със старите условия - за 3 дрехи дадох 3 талона и срещу всеки ми свалиха 15% от цената (дрехите бяха на редовна и намалена цена).
Талоните не са поименни, няма значение кой ги ползва.

# 281
  • софия
  • Мнения: 1 305
В Mohito според мен всичко намалено вече е изчерпано, в Ринг Мол беше изцяло с новата колекция заредено

# 282
  • гр.София
  • Мнения: 47
Sport Vision Outlet - невероятни намаления. На вече намалени цени, добяват и оферта, ако вземеш 3 продукта, получаваш още 30% надолу.

Сложих три артикула, нищо не ми намали.Да няма код за това намаление?
Или не важи за онлайн поръчки май?
Не, аз имам предвид физическия магазин на „Околовръстен път“ 265

# 283
  • Мнения: 729
Бележката от касовото извлечение няма никаква стойност за продавача, важна е другата. Според мен няма причина да не стане, но в бг не знам точно законите, много продавачи разчитат на това, че и хората не ги знаят.
По-горе ви обясниха,търговец във физически магазин не е задължен да ви върне парите.Това е закона.

# 284
  • Мнения: X
Здравейте,извинете ако въпроса ми не е за тук.
Мога ли да върна стока с бележката с която съм платила с карта,другата ми бележка е паднала при покупката на дрехата.Там си има дата,цена на покупката?
Благодаря много
Не.

Общи условия

Активация на акаунт