Гримиране - идеи и техники. Тема №74

  • 43 225
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Случвало ли ви се е да копувате нещо, понеже сте се харесали как са ви гримирали във магазина и после да се чудите как е станало? На мен ми се случи преди 2 седмици. Едно момче ме гримира страхотно със някаква палитра на MAC и така ме изработи че сега се чудя как да слагам. Аз почти не ползвам блестящи сенки, защото ми подчертават фините линии около очите и със какво излязах от магазина? Със палитра от само блестящи пудри😂 кажете ми кое къде да слагам? Иначе изхвърлям 50€ на вятъра..

# 751
  • Мнения: 8 937
Случвало ми се е. Още се чудя какъв руж ми сложиха, защото ми стоеше страхотно. Купих тогава спирала и ФДТ, но просто забравих да питам за ружа.

# 752
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Купих си тогава и базата на МАС както и Strobe cream hydratant lumineux (в сребристо) но за тях не съжалявам. Крема придава мн хубав блясък на лицето като цяло а базата е уникална и се съчетават мн добре.

# 753
  • Мнения: 7 563
Това са хайлайтъри. Слагай ги в горната висока част на скулите. Може да пробваш и леко на подвижния клепач. Вероятно първият цвят ще ти е тъмен като хайлайтър, но за лек блясък на клепача ще е добре.

# 754
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Agent provocateur, Благодаря,  сега видях допълнителните снимки, Страхотни са показаните неща, но ....сега  отивам да се опитвам да разба как точно е направен грима😂
Няма за какво, избери си един и покажи да мислим с какво и как бихме го пресъздали Simple Smile

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт