За отговора на оператор при изключен GSM

  • 37 653
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 462
Абонат съм на Mtel.  Наскоро батерията на телефона ми (отново) се изтощи докрай и 2 дни нямах възможност да я заредя.  Първия ден операторът е отговарял "Няма връзка с този номер", а втория - "Телефонът не е включен".

# 16
  • Мнения: 1 798
Абонат съм на Mtel.  Наскоро батерията на телефона ми (отново) се изтощи докрай и 2 дни нямах възможност да я заредя.  Първия ден операторът е отговарял "Няма връзка с този номер", а втория - "Телефонът не е включен".
Ето , може....
Човекът , за който се притеснявам е сестра ми и поразрових у тях, зарядното си й е вкъщи.Снощи ми пусна есемес , иначе пак /вече 3-ти ден/ отговора при набиране на телефона й е `Телефонът на абоната не е включен`.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 631
Значи има апарати, на които като им пада батерията се изключват. Моят е такъв и като ми падне батерията пак дава, че не е включен телефона.

# 18
  • Мнения: 1 462
Значи има апарати, на които като им пада батерията се изключват.
Който изобрети телефони, дето не се изключват от това - ще стане милионер.

# 19
  • Мнения: 260
Значи има апарати, на които като им пада батерията се изключват.
Който изобрети телефони, дето не се изключват от това - ще стане милионер.
Който го изобрети това наистина ще стане милионер , защото тогава няма да има нужда и от електроцентрали и от електромери  Laughing
А колите няма да имат нужда от бензин.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Значи има апарати, на които като им пада батерията се изключват...

А телефони, които стоят включени, като им падне батерията, има ли?! Че много бих искала един такъв  Mr. Green Може и без зарядно Crazy
А иначе при паднала батерия операторът е казвал и че няма връзка с този номер, и че телефонът на абоната не е включен  newsm78

# 21
  • Мнения: 377
Ограничил си ги е щото не си е платил сметката Joy,сериозно-телефона е спрян от оператора.
Не е точно така-когато телефонът е спрян от оператора поради неплатена сметка отговорът гласи"Входящите /изходящите обаждания на абоната са ограничени"Има разлика между двете казвания на оператора Peace
[/quote]

За Мтел не знам, но за Глобул е точно както Карчева казва, съобщението е: "Абонатът временно е ограничил входящите си обаждания." Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Когато звъниш на абонат от Глобул и ти кажат,че-абонатът е ограничил входящите и обаждания,значи че оператора е спрял сим картата,поради неплатена сметка.
А когато чуеш-изходящите обаждания са ограничени от оператора-значи си абонат на Глобул и са те спряли Mr. Green.,но това можеш да го чуеш само от собствения си тел,а не на друг,на когото звъниш Mr. Green.
При М-тел,дори и да си спрян,могат да те търсят известно време,но после спират и входящите и се казва,че абонатът временно няма връзка с този номер.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 631
Значи има апарати, на които като им пада батерията се изключват...

А телефони, които стоят включени, като им падне батерията, има ли?! Че много бих искала един такъв  Mr. Green Може и без зарядно Crazy
А иначе при паднала батерия операторът е казвал и че няма връзка с този номер, и че телефонът на абоната не е включен  newsm78
Що ли да си дадем зор да се сетим защо ли го пиша я?
Да си почешем езиците малко и готово.
То е от ясно по ясно, че дисплея угасва и нема ток. Но има такива при които просто системата се изключва все едно ти си го направила от бутон. Това става малко преди да сдаде багажа на цяло телефона. Моя е такъв когато няма батерия ме предупреждава и се изключва, но си дава съобщението за изход и даже и Чао ми казва.
Има модели които просто пискат 3 пъти и край на мача.
В смисъл не умира тела от липса на ток.
И когато ми падне батерията, тоест ми е изключен телефона дава :Телефона на абоната не е включен.
А ако си изкарам батерията дава: Нямате достъп до този номер. Та не знам дали го обясних правилно ама пробвах. Няма да се обаснявам, че ще се оплета. Последно има телефони на които като не им остане батериика тя просто спира да подава точец и телефончето изгасва. Има и такива, които просто се изключват, но си излизат от системката/софтуера/ все едно е зададено от потребител. И от там дава разлика в съобщенията.

Последна редакция: пн, 10 юли 2006, 14:01 от Sesana

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
То е от ясно по ясно, че дисплея угасва и нема ток. Но има такива при които просто системата се изключва все едно ти си го направила от бутон. Това става малко преди да сдаде багажа на цяло телефона. Моя е такъв когато няма батерия ме предупреждава и се изключва, но си дава съобщението за изход и даже и Чао ми казва. Има модели които просто пискат 3 пъти и край на мача. В смисъл не умира тела от липса на ток. И когато ми падне батерията, тоест ми е изключен телефона дава :Телефона на абоната не е включен. А ако си изкарам батерията дава: Нямате достъп до този номер. Та не знам дали го обясних правилно ама пробвах.

Ми не, май не успя да го обясниш  Grinning. Или аз поне не съм попадала на телефон, който от три пъти изпиукване, свири край на мача. А телефони доста съм сменила  Peace А за различните съобщения на оператора говоря при еднакво положение на телефона, без значение как съм го изключила.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 631
Както и да е. Явно не мога да си хвана словореда днес. Ама последен опит. Когато спре тока и "компа" изгасва. Така де - Временно нямате достъп......
Когато сам си изключиш "компа" - Телефона на абоната.......
Ей това го има и при телефоните. Просто някои въпреки, че имат мин. точец се изключват. И това им е като функция при мин. батерия. Сега долу  горе стана ли ясна мисълта ми или да се завъртя довечера барем ми е светнала лампата.  hahaha
ПС: Нокия 3310 пискаше 3 пъти и здаваше багажа. Може би това поколение ги правеше тия неща знам ли. Все едно са им дръпнали щепсела изведнъж, без да реагира системата им. Тоест все едно си извадил батерията. И картата вече не контактува с тела. А не телефона да се е изключил и затова да дава съобщение за това.
Мале чета какво съм писала и се опитвам да се разбера. Добре, че знам какво всъщвост съм се опитала да напиша, че се разбирам.

Последна редакция: пн, 10 юли 2006, 14:10 от Sesana

# 26
  • Мнения: 1 798
Днес набирам телефона на сестра ми , не дава никакъв сигнал, направо прекъсва и излиза надпис Network busy или  Call ended.
това какво значи? Thinking

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 631
МИ буквално означава, че Мрежата е пренатоварена.

# 28
  • Мнения: 1 462
МИ буквално означава, че Мрежата е пренатоварена.
Това с главна буква изглежда като Матрицата Laughing

txe m@tr1x p0wns u

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 631
Ей ама много си лош значи. Аз отдавна се подвизавам в Мрежата да знеш  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт