Алтернативни продукти за дамска хигиена 8

  • 48 989
  • 812
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 648
Втората чашка, която си купих, Мелуна, М, софт си я поставих супер лесно, но дали я напъхах много навътре, дали цервиксът ми е много високо...Едвам я извадих. При входа ми е много тясно, а след това става по-широко. Едвам вкарах два пръста, но не успях да я издърпам за пръчицата, защото около входа запъваше. В отчаянието си някак я завъртях и така я измъкнах и повече не повторих за този цикъл. Ще пробвам следващия. Някакви идеи?
Първта чашка каква беше?
Вече не помня, но беше много твърда и изобщо не успях да я прекарам през входа на влагалището.
А размерът? Защото имам същите проблеми и се опитвам да открия точни ми размер и твърдост!

# 91
  • Мнения: 3 112
Моята първо я захващам за пръстена да я изтегля по надолу. После леко стисвам да освободи вакума и дърпам. Малко е неприятно изваждането за секунда. Вече мисля, че успях да я слагам правилно. Сгъвам я с притискане надолу и като я вкарам натискам ръба на сгъвката за да се отвори. Чува се пляк и е отворена.
От мен да знаете ако прокапва/протича или има зацапване по стените значи не е отворена напълно. При мен беше така в началото. Сега вече всичко до капка е в чашката и нищо няма отвън.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Проверих в ДМ Пловдив,но не продават чашки. Момичето ми каза,че явно в Германия ги има,но при тях никога. Жалко

# 93
  • Мнения: 6 992
Имаше в някоя от аптечните вериги, обаче не помня коя сме споменавали....

# 94
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
В аптеки Фрамар предлагат чашки. В Пловдив също имат клонове.

# 95
  • Мнения: 1 668
Мисля, че и в Ремедиум има.

# 96
  • София, България
  • Мнения: 3 577
В Ремедиум продават Мелуна. Simple Smile

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Не мога да разбера къде е проблема при мен. Боде ми тази дръжка и това е. Отрязах я максимално къса и я усещам яко,все едно нещо постоянно ми боде. Самата чашка не я усещам,но този край на дръжката ме влудява. Чудя се,ако я изрежа до дъно,дали няма да срежа и самата чашка и дали ще успея да я хвана. Мъча се по-навъте да я вкарам ,е не може. Дайте ми съвет 😞😞😞Няма да се откажа лесно 🤔

# 98
  • Мнения: 5 405
Ако я вадиш лесно без да ти трябва дръжката, режи смело. Само внимавай с дъното на чашката. Simple Smile

# 99
  • Мнения: 6 889
Режи смело и внимателно. Случвало ми се е да усещам дръжката и е доста неприятно, няма смисъл да се мъчиш. Може да пробваш и да обърнеш чашката наобратно да видиш как ще ти е без дръжка.

# 100
  • Мнения: 4
Ехххх, няма такъв кеф! Втори цикъл с чашката....на море. Намерих си някакъв откачен начин на сгъване, който ми е идеален (с обичайните фолдове нещо не се разбрахме) и протече само веднъж, ама то е защото беше пълна. Шест дни във водата, не бе плуване, не бе скачане от високо, не бе гмуркане... Изобщо не усетих, че съм в цикъл!
Отделно искам да питам, понеже ми предстои дълго пътуване, по колко часа най-много сте носили чашката без да я вадите?

# 101
  • София
  • Мнения: 1 361
Въпреки, че на указанието на моята пише 8 часа, аз редовно си я сменям през 12ч след втория ден от цикъла. Никога не съм я пълнила до сега, какво остава за препълване, но тя е и доста голяма.

# 102
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
OrganiCup - пише на 12 ч., но зависи от силата на цикъла и размера на чашката.
Все пак гледай да не  надвишаваш с повече от 2 часа препоръчителното време.  
Моят цикъл след раждането първоначално беше  по - обилен и затова си купих и голямата чашка, че с малката не можех да издържа 12 часа. Сега нещата се регулираха, както преди раждането, и с голямата 12 часа спокойно изкарвам. Течността е под половината на чашката.

# 103
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Кои чашки са големи?

# 104
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Повечето марки предлагат поне два размера - малка и голяма. Конкретно за OrganiCup - размер B e голямата.

Общи условия

Активация на акаунт