Да подготвим първолаците

  • 1 227
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
В София ленд съм виждала някаква барбешка на колелца, ама беше над 100 кинта #Crazy #Crazy
В нашия случай трябват две, така че - сори.
Дадоха ли ви списък от училище с нужните неща - при нас дадоха, но аз го затрих някъде и сега трябва да отида да взема нов.
   Барбешките са куфарчета-Александра има такова,купих й го от Хонг Конг и не става за училище.Иначе е доста издържливо.
А Самсонайт имат с колелца-комбинирани,могат и само на гръб да се носят.
Габол действително предлага чудесен асортимент на приемливи цени.
На Мука и Брац са доста добри(особено за девойки),но не пазарувайте от Ориндж-виждала съм на други места доста от техния асортимент на почти двойно по-ниски цени.Имаме и от двата вида разни несесерчета и летни чантички и след пране в пералня,при порядъчно високи температури,нищо им няма.И изобщо-не смятам,че е необходимо да се взима много голяма раница-все пак няма да се наложи децата да носят пособията си за цялата седмица в нея.
А за тетрадки и разни писала и аз не възнамерявам да се разтичам,  презапасявайки се.Пък и като гледам-на Александра канцеларските материали са й страст,така че май и няма да се наложи да купувам кой знае какво.Още повече,че на малчовците много им харесва да имат разни интересни и модни аксесоари,та бих давала малко повече пари,но поетапно.Като ходя по книжарниците и на мен ми е трудно да устоя на всички глезотийки!

# 16
  • Мнения: 99
Благодаря ви за отговорите момичета, ще имам път към София и ще пусна лични съобщения за още малко инфо за някой от тези магазини.Още веднъж благодаря и късмет на малките ни ученици. Hug

# 17
  • Мнения: 2 013
Май съм доста далеч от модата за 6-7 годишните. Разкажете, а ако може, и снимки пуснете - какво е модерно в момента - раници, несесери, аксесоари? Къде има голяма книжарница с готини неща за първолаци?
Махнах ги от подписа си, но имам син и дъщеря, близнаци, които ще са в първи клас след 2 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт