Как родихте ?

  • 8 460
  • 248
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 226
Естествено с 3 външни шева, без усложнения

# 196
  • Мнения: 2 000
Секцио и двата пъти.

# 197
  • Мнения: 166
Естествено,с 4 външни шева,шев и кройка с пълна упойка,не мисля,че е кой зане какво успижнение,но пак...

# 198
  • Мнения: 1 107
Последна опция + епизиотомия.

# 199
  • Мнения: 144
Естествено   и то само с 1 шев(първо беб4е)

# 200
  • Мнения: 194
Секцио без усложнения

# 201
  • Мнения: 1 029
Със секцио по спешност, 20 дни преди термин.

# 202
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Първият  път  нормално  с  епизотомия, но  с  форцепс  накрая, три  външни  и  три  вътрешни  шева.              Вторият  много  бързо,много  лесно   с   два  вътрешни  шева.

# 203
Нормално /седалищно прилежание/ с 5 шева.

# 204
  • София
  • Мнения: 3 735
естествено -но поради къса пъпна връв и падане на тоновете на бебето се наложи форцепс

# 205
  Нормално и доста бързо, с 2-3 напъна.Затуй пък съм ималабая вътрешни шевове.Обаче така са ме зашили, а бе ,сега съм като третокласничка.
При което искам да попитам има ли и други подобни на мене или съм някакво изключение, защото измежду познатите ми няма такъв случай. Confused

# 206
  • София
  • Мнения: 2 968
  Нормално и доста бързо, с 2-3 напъна.Затуй пък съм ималабая вътрешни шевове.Обаче така са ме зашили, а бе ,сега съм като третокласничка.
При което искам да попитам има ли и други подобни на мене или съм някакво изключение, защото измежду познатите ми няма такъв случай. Confused

И мен ме бяха зашили като девственица. Лекаря каза, че мъжът ми трябва да го черпи и не беше излъгал.

# 207
  • Мнения: 131
Нормално,с много усложнения.Бебето ми умря Cry,щях да умра и аз,но пък имах само два козметични шева.Искам да попитам-на някой с тежка прееклампсия бебето му оцеля ли?И още, оставиха ли ви да раждате нормално (както оставиха мен)вместо да ви направят секцио?

Моето искрено съчувствие за случилото се! Дано никога повече не изживяваш подобно страшно нещо Sad. Нямам представа какво е прееклампсия, но понякога си мисля, че май трябва да благодаря още веднъж на моя доктор, че реши в последния момент да ме оперира, а не да чакам ...

# 208
  • София
  • Мнения: 2 968
Нормално,с много усложнения.Бебето ми умря Cry,щях да умра и аз,но пък имах само два козметични шева.Искам да попитам-на някой с тежка прееклампсия бебето му оцеля ли?И още, оставиха ли ви да раждате нормално (както оставиха мен)вместо да ви направят секцио?


Дано повече това не се повтори. Доколкото съм чела при високо кръвно, задължително се прави секцио.

# 209
  • Мнения: 27
Аз родих естествено с много шевове Shocked.Така се бях разпрала,че като се сетя се отказвам от второ раждане-естествено.Някой ден ако реша да имам второ дете сигурно ще искам да родя секцио,защото незнам колко боли. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт