Обсъждане на имотни обяви, тема 11

  • 34 270
  • 777
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 14 705
Цитат
Опълченска/Тодор Александров не е лошо решение. В района има 3 добри училища (18-то 32-ро и 134-то), а доколко съм чела май вече е доста строго районирането. Изключително комуникативно е има и малко паркче /градина/. Преди се събираха доста съмнителни типове в него, но откакто събориха няколко саморазрушаващи се сгради значително намаляха
За мен района е приличен,защото не обичам да ползвам в София кола и градски транспорт за дълго време.
За 18то у-ще отдавна се знае,че не е добро.Моя колежка до мин.год. работи там и ни разказа достатъчно.Работещи е района казват,че няма да си запишат там детето.Както и да е.Съмнителни типове в парка-градинка все още има и ще има докато съществува метадоновата програма в близост.Дори са ги показвали по тв.Единият път,защото живеещи наблизо протестираха с искане да преместят мястото на програмата.Другият път беше,защото на  малка уличка в аптеката продавали на зависимите нерегламентирано лекарства.В мол София и аз не срещам роми,но поне две спирки изток-запад-север от мола е пълно с такива.Минавам от там един път седмично и впечатленията са ми пресни.В трамваите също са доста.Последният път един показваше на другите къде е живял,''тук краднахме'' и т.н.Моите впечатления са,че постоянно са в района.

# 571
  • Мнения: 1 554
Ми всъщност 18то е доста добро училище. И е сред малкото (даже не знам дали не е единственото), в които се изучават източни езици на високо ниво. Ако някой работещ там е имал лоши впечатления, то това говори зле за него самия. Особено ако е бил в преподавателския състав. Иначе, да, около градинката Св. Никола има съмнителен контингент, а също и към Константин Величков/Гешов, където от 100 години си има цигани. 

# 572
  • София
  • Мнения: 351
Здравейте.

Някой има ли инфо за този блок:


Всичко е интересува, което ви е известно.
Благодаря.



https://redtower.bg/
Миналата седмица изляха фундаментите.
Има осигурено финансиране от International Asset Bank - 10% самоучастие и 90% при АКТ 16 (поне според рекламите).
Крайната цена на кв.м зависи от процента самоучастие и начина/схемата на плащане.
Югозападните апартаменти имат много добра гледка към Витоша.

# 573
  • Мнения: 2 817
Здравейте.

Някой има ли инфо за този блок:


Всичко е интересува, което ви е известно.
Благодаря.



https://redtower.bg/
Миналата седмица изляха фундаментите.
Има осигурено финансиране от International Asset Bank - 10% самоучастие и 90% при АКТ 16 (поне според рекламите).
Крайната цена на кв.м зависи от процента самоучастие и начина/схемата на плащане.
Югозападните апартаменти имат много добра гледка към Витоша.

Благодаря.

# 574
  • Мнения: 98
Следя темата, но не съм активен участник. Но сега не се сдържах. Мисля, че това си заслужава да го "обсъдите" Wink

https://www.olx.bg/ad/prodava-1-staen-v-hladilnika-20-kv-m-22-90 … D368-ID7ybJg.html

# 575
  • Мнения: 9 848
Горкото бебе - до печката и с хладилник над главата Anguished
Може и да не съм видяла, но и кухненска мивка не видях.
А креслата са с разтягащи се матраци, във Вивре съм гледала подобни, явно родителите там спят.
Ужас!

# 576
  • Мнения: 3 387
Мивката е до бебето

# 577
  • Мнения: 48 028
Това е абсолютен ужас

# 578
  • Мнения: 25 811
Не, това са двойка котлони. Мивката е в тоалетната.

# 579
  • София
  • Мнения: 759
Ние се смеем, а всъщност хората просто прилагат древни практики. Simple Smile

Има в изучаването на фолклора понятие "имитативна магия/ заклинание". Възможно е да бъде с предпазен характер, а тук е с пожелателен. Смятали са, че действа на принципа на индукцията или мимикрията с цел добиване на съответните качества - и в нашия случай това е онагледено по образцов начин. Чиста проба вербално имитативно заклинание: наричат гаража "апартамент", обзавеждат го криво-ляво като жилище и сядат да чакат той наистина да се превърне в апартамент. Smile

# 580
  • Мнения: 969
Горкото бебе - до печката и с хладилник над главата Anguished
Може и да не съм видяла, но и кухненска мивка не видях.
А креслата са с разтягащи се матраци, във Вивре съм гледала подобни, явно родителите там спят.
Ужас!
Няма бебе. Има останали мебели които са се чудили къде да дянат и са им намерили приложение.
Laughing

# 581
  • Мнения: 3 387
Вярно са котлони 😬, и съседните гаражи май си се ползват по предназначение.

# 582
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 715
Хайде сега и вие...май...май някой забравя, как сме гледали деца в студентско общежитие. Да, май стаята беше една идея по-голяма, но в нея беше всичко и двете легла събрани на спалня до тях детското легло,  малката библютечка, която играеше роля на преграда към кухненския кът/ разбирай печка Раховец върху бюро/, и хладилник и маса под прозореца, че и второ бюро с дъска за чертежите...гардероб в коридора. А банята...еххх...банята с блажната боя...Там и переш и миеш и се къпиш и други работи правиш...Простирахме на макари под прозореца.  Да се чудиш как оживяха тези деца в началото на 90- те години.

# 583
  • Мнения: X
Семейните общежития изглеждат като петзвезден хотел, спрямо поканото нещо. Вярно, че едно време са били с базово обзавеждане, ама не си бил на улицата, между два гаража.

# 584
  • Мнения: X
А това защо виси още от зимата. Района уж е много предпочитан. П.П. Първата обява, на площад Журналист. http://sofia.holmes.bg/pcgi/home.cgi?act=5&f1=0&f2=1& … EE%E7%E5%ED%E5%F6

Последна редакция: пн, 12 авг 2019, 22:34 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт