Забравете за досадното почистване на бани и прозорци! Нека Betty свърши мръсната работа!

  • 23 962
  • 662
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 744
Чистя банята всяка седмица,
a прозорците на няколко месеца. Отнема ми по 2-3 часа.

# 211
  • Мнения: 6 017
Банята чистя един път седмично, прозорците чистя веднъж месечно.
Банята не мога да кажа, че ми е проблемна, защото я чистя с парочистачка и на места с четка.
Прозорците са ми голям проблем, защото сме на шести етаж, а терасата ни е остъклена от зимата ии... опасно е, трудно е - почти невъзможно. Замислям се много за подобен уред.

# 212
  • Мнения: 350
Банята чистя веднъж седмично. Отнема ми около 15- 20 мин, малка е. Но, прозорците са много на брой и ги мия 2 или 3 пъти годишно. Мием ги заедно с мъжа ми - той мие отвън, а аз отвътре. Отнема ни около 2 часа.

# 213
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Банята чистя един път седмично, което ми отнема около 30 мин.  А прозорците  на всеки 4, 5 месеца.  Доста време ми отнема чистенето им.

# 214
  • София
  • Мнения: 668
Банята я почиствам ежеседмично, а прозорците на 3 месеца. Времето, което ми отнема почистването на банята и прозорците е много...и с удоволсние бих си взела заместител

# 215
  • Мнения: 5 435
"Колко често чистите бани и прозорци и колко време ви отнема?" -
Банята чистя всяка седмица, като купувам различни препарати за котлен камък, за фаянс! Отнема ми поне около час!
Прозорците мия веднъж на два три месеца, когато преценя, че са мръсни. Отнема ми доста време да ги измия на целият апартамент, също и на двете закрити тераси!

# 216
  • Мнения: 182
Чистя банята през две седмици, а прозорците 2-3 пъти годишно.

# 217
  • Мнения: 1 330
 "Колко често чистите бани и прозорци и колко време ви отнема?"
- Банята я почиствам на всеки две седмици, когато се чисти често е по-лесно, защото се поддържа.
Живея в къща и имаме доста прозорци, сега правим ремонт и сменяме дограма, така че тепърва ще трябва да почиствам прозорците отново....
Като цяло ми отнема около 4 часа да почистя в цялата къща.

# 218
  • София
  • Мнения: 3 098
Колко често чистите бани и прозорци и колко време ви отнема?

Едни от най-неприятните ми занимания са миенето на банята и особено прозорците. Никога не мога да ги изчистя перфектно. Отнема ми по 1 час за банята и може би 2 часа за всички прозорци. Надявам се с уреда да е по-бързо и лесно.

# 219
  • Русе
  • Мнения: 248
Банята веднъж седмично, а прозорците на 2, 3 месеца веднъж

# 220
  • Мнения: 464
Банята обикновено я забърсвам всеки ден, като по-задълбочено я чистя веднъж на две седмици и ми отнема около половин до един час. Прозорците се старая да ги чистя един път в месеца, но с тези пустинни, кални дъждове напоследък ми се налага и по-често. В къщи имаме много прозорци и ми отнема между час и два от времето, за да се справя с тази задача.

# 221
  • Samokov
  • Мнения: 348
През два  дни чистя банята основно, а тоалетната всяка вечер. Правя го ,защото се налага детето да живее в стерилна среда. Прозорците ги мия отвътре всяка седмица, от вън когато имам време.

# 222
  • Мнения: 682
банята - 2 пъти месечно, прозорци - 2 пъти годишно

# 223
  • Мнения: 1 652
Живея в къща и прозорците са ми много , затова се чистят 2 пъти годишно. Баните 1-2 месечно

# 224
  • Мнения: 240
Банята я чистя всяка седмица. Прозорците - когато имам повече почивни дни, че ми отнемат доста време.

Общи условия

Активация на акаунт