Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
mama B ,
 добре ни дошла  Hug  love001 Hug
чакахме те с голямо нетърпение!
По значителните събития с две дума са:
 - групичката ни се разраства с нови и много готини момичета
 - вече правим по 15-20 странички седмични теми ( #Crazy - нали? - дано така да продължава)
Инчаче имаме представите ли  на   grinning039 и на atwork има и множество такива  family и такива   baby и такива  newsm63

 Mr. Green

Дидка беше супер радостна на твоята картичка! newsm68



Бял чай  #Crazy за първи път чувам подобен! newsm78


Аз чааааааак септември ще си ходя! Weary ...


  bouquet радвам се, че си сред нас отново!

# 16
  • France - Toulouse
  • Мнения: 95
Добър Ден от Френско,
честито на Италия, заслужиха си я световната купа!
Ние бяхме на Средиземно море за събота и неделя, най-близките плажове до Тулуза са на 4ас и половина път с кола, та открих и аз плажния сезон, със леко загорели рамене, уж се мазах с крем, ама явно не е било достатъ4но, изпохапана съм от комари кажете ако знаете някоя бабина рецепта, 4е хи4 не оби4ам хими4еските спрейове от аптеката.
Ето и обещаните снимки от състезанието по ролери http://www.roulezrose.com/gallery/lemans2006

Относно диетолога мога само да гласувам с 2 ръце, но е важно да попадне 4овек на добър диетолог, аз преди 4 години свалих 10кг. за 4 месеца с диетолог (тук застраховката покрива консултации с диетолог), е ка4их си ги обратно, но вината си е моя то не може да хапва 4овек слади4ко и да слабее.

Лека и усмихната седми4ка на вси4ки

# 17
  • Мнения: 1 860
 Здравейте, сладури!
 Ето ни и нас най-накрая се включваме. Събота и неделя си почивахме прилично, а нали компа е запазен за Валето тогава и аз избягвам да сядам, че той сега е на нова служба в работата и сутрин излиза в 7 и се прибира в 21.  Tired
 
 Калида, направо ме заби в земята с този замък.  newsm78 Мисля, умувам нищо не знам за него, само това че се казва Уркварт. Там има център с ресторант, малка зала за прожекции на филмчета за Лох Нес и тунел, за да стигнеш до замъка. Но понеже аз отидох с едни приятели за които думата "спестявам" има особено крайно значение, та не си платихме входа от 6 паунда на човек, за да влезем и да разгледаме.
 Някой ме пита "Има ли още луди да го търсят това чудовище?", за съжаление нямам памет като на Калида Blush . Гледах на скоро един филм за Неси и там показаха един мъж, който като бил на 10, или там някъде, решил че иска да види чудовището. Години след това си продава къщата, напуска работа, купува си една каравана и се заселва на брега на езерото. Изкарва си пари за храна и други дребни разходи като прави фигурки на чудовището и вече повече от 10 години стои там и гледа с един бинокъл по цял ден.  newsm78 Свят широк, хора всякакви!  Hug

 И сега да се похваля до момента имам 1 грешка.  Mr. Green Ама така е като ме направиха на 2 стотинки в една моя тема, гледай как се учи и внимава човек.

# 18
  • Мнения: 1 860
 Честита футболна победа на Италия!
  Аз да си призная тайничко бях за французите, но и аз не знам защо. newsm78 Не че нещо разбирам от футбол. Whistling

 Дидка, имах 2 зъба с огромни кратери. Много ме боляха, особено като ям - сладко, солено, няма значение. Много години ги търпях и то най-вече, защото ме е страх от зъболекари. Имам си един лош спомен от детството. Обаче преди 2 месеца ме заболяха и двата и то така, че не можех да спя, да ям, и направо ми се плачеше. Отидох на зъбар и ги извадиха и двата. Tired Обаче сега си хапвам всичко, не мога да повярвам, че дъвча шоколад и се чудя, защо съм ги търпяла толкова време? newsm78 Вико художник ще го правим май? Hug А как е малкото Мики? Мъчат ли го коликите още?

# 19
  • Мнения: 7 914
svety , страхотни снимки...аз не се бях сетила, че всеки отбор трябва да си има цвят! Вашият е розов, нали? Не можах обаче на нито едно снимка да те позная... ще ми дадеш ли жокерче newsm78? Hug  bouquet
Ей сега търсих из нашата осигуровка и имам право само на 4 часа за година! ooooh! Та ще трябва да се плаща....пък и тук как им нямам вяра, сигурно по-дебела ще стана ooooh! Crazy Sick

nana_cool , аз съм защотката с чудовището... едно време  ми беше много интересно това чудовище.... колко документални филми съм изгледала ooooh!
Цитат
гледай как се учи и внимава човек.
-  тя си е права приказката, че човек трябва да се учи от собствените си грешки! Hug
Аз от както ми направиха по- голяма част от зъбите  newsm47 сега само нещо да усетя и тичкам при чичко Зъболекар, понеже реших, че като е малък проблема е малка и болката Mr. Green

# 20
  • France - Toulouse
  • Мнения: 95
Звезди4ке,
мен ме няма много много по снимките, има ме ето на тази например http://www.roulezrose.com/gallery/album27/219_1991, в дясно.
А за розовите екипи правилно си познала, 4-те отбора от Тулуза бяхме с розови тениски, на Тулуза и казват розовия град, защото сградите в центъра са от розови (мен ако питат това си по-скоро керемидено) тухли4ки и асоциацията ни се казва Карайте  Розово.
 ЗА диетолога какво да ти кажа, ако нямаш доверие не си заслужава, някак си ми се струва, 4е вътрешно трябва да се настрои 4овек, а аз като свалих 10-те кг. ако знаеш как добре си хапвах, но беше на определени интервали и естествено нямаше вафли и бонбони, но пък глад е съм 4увствала.

# 21
  • Мнения: 11 315
Ха, добър ви ден!
Аз докато сколасам и то обяд стана.
Честито на италианките!   bouquet
Много ми вгорча финала от постъпката на Зидан, но това е друга тема.
Аз се загубих през уикенда, че имах да наваксвам много работа по къщата. Нали ремонтирам детската стая - преди и сега. А и с тия приключения покрай почивката още не мога да вляза в ритъм.
До обяд ходихме с тати на баберка по ягодовите поляни и сега отивам да забъркам една лека шарлота с ягоди за разбойниците и голяма купа плодова салата.
Който иска да се черпи  Hug

# 22
  • Мнения: 5 475
хайде от мен почерпката!  Wink











Надявам се да има за всекиго по нещо!  Wink


# 23
  • Мнения: 1 860
 Джорджи, точно се чудех кога ще се появиш с новият аватар.  Hug страхотен закуско-обяд си ни нагласила.  Heart Eyes

 Арвен, стаята е страхотна. Но аз нали съм малък любопитко разгледах всички снимки в сайта ти. Blush Дано не се ядосаш. Ти да не би да пееш в този хор? И клипа къде сте го снимали?

 Значи, звездичка била защоткото. И аз много се интересувах преди сега не ми остава време, а и търпение да чета и гледам какво ли не. Няма да си простя обаче, че не платихме входа и не се разходихме до замъка. Crossing Arms Надявам се следващият път като отида, тогава не ме интересува с кой съм.  Whistling

# 24
  • Мнения: 1 017
Те на това му се казва почерпка, Джорджи  Hug Hug Hug
Аз от кафета със сметана и торти австрийски, не смея на кантара да се качА  Crazy Blush Ама днес кисело млекце нагъвам  Flutter

Звездичке, благодаря ти за хубавите топли думички  Heart Eyes И за кратката справка на събития и хора  Hug Добре, чЕ Дидка е получила картичката  Grinning А ти до септември Ще изкараШ. не се притеснявай, оЩе малко стискане на зъби остана...А и аз много обичАм да работя, когато ми е спокойно наоколо...всички колеги са във ваканция, даже ресторантите не работят...

Да ви кажа, чЕ тази седмица съм намислила да ходя до едно езеро, за което твърдят, че има тюлени  Party Съвсем на близо е до моя град, и ако има желаеЩи от приятелите, спретваме се и отиваме за ден два...

Арвен, и аз така със Зидан, ама вно много му накипяло...Аз впоследствие научих, че и окончАтелно се "пенсионирал", сноЩи му беШе последен мач...Жалко. Ама чОвеЩинка.. Rolling Eyes(аз да си призная хич го недолюбвам, както и Бартез   Embarassed)

Звезди, белият чАй е от много млади листенца (така пиШЕ на опаковката), само дето не разбрах дали си е отделен сорт...Има много специална технология на събиране (пак по опаковка), оЩе съвсем неразтворили се листенца... Тук Липтон го предлагат, ама аз намерих един по друг (забравих марката), съвсем "истински", пакетчетата изолирани в тънко алум. фолио, за да се запазят качествата му, и със съвсем кратък срок на трайност, мисля, чЕ 6 месеца.


А на сватбата, момичЕта, ниЩо чЕ беШе между рускиня и руснак/финландец, менюто беШе Латвийско...Ако искате ми вярвайте, за 2 дни, това което липсваШЕ на масата беШе вода и зеленчук. ИначЕ меса, сосове и водка...ум да ти зайде. Най се Шокнах първата сутрин, след ставането ни от сън, поканиха ни на закуска, която беШе едни специалитети от неЩо като тортелини, ама огромни, пълни с пържено месо с лук, полети със сметанов сос  Shocked Колко ранитидин изпих тези дни, не е истина. И отказ, "не съм гладен" не важи. Аз мислех, чЕ българите сме от досадно любезните (яж, ама моля те, не ти ли харесва), но тези там ми скриха Шапката...
Иначе сватбата беШе суперска. КАкто казах 2 дни, в първия взехме булката, венчахме ги в църквата, и после един ентусиаст фотограф (нает специално за снимков материал) ни разказа играта. 4 часа сме киснали в един много красив, пълен с комари парк, да ги снима в какви ли не пози, после обикаляхме един друг парк...И накрая, всички тотално изтоЩени тръгнахме към мястото за празнуване, с тиха въздиШка "най сетне свърШи", при което този фотограф спря внезапно на пътя, до едно поле, вкара ги в тревата младоженците за нова поредица от романтични снимки...което вечЕ на никой не му се вярваШЕ, чЕ е възможно  Laughing

Самата сватба беШе в неЩо като хижа, на брега на езеро, с ресторант, и малки хижички за спане. Случихме страхотно време, къпахме се в езерото...ИмаШе баскетболно игриЩе, играхме федербал (бадминтон по модерному  Sunglasses), и се опитвахме да сместим храната  Party Първата вечЕр имаШе жива музика, една хубава рускиня като запя, едни протяжни, едни хубави стари песни...аз се разтапях (много от детството си не бях чувала)...ОбачЕ приятелите ми австрийци се опитвах да не ги мисля...След третата наздравица, почнаха да си тананикат  Joy

Това, момичЕта, беШе кратката ми сводка по сватбата  Hug Утре Ще опитам да подкрепя и със снимков материал  Hug

# 25
  • Германия
  • Мнения: 8 099
 Joy мама В, толкова живописно си го казала, че се ви представих, цялата чета стоварени насред полето за снимки или припкащи след ракетките , само и само да не ви закотвят на трапезата  Joy Joy

# 26
  • Мнения: 1 860
 На мен пък от разказа на мама Б , ми се приходи на сватба. Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 7 914
svety , ето те и теб най- после в общата картинка Hug И ти ли са като мен постоянната зад фотоапарата? ooooh! Joy
Дай някоя снимка на розово-керемидените сгради Crazy
Ми наистина тук за нищо не им вярвам Crossing Arms Но ще видим какво ще стане с тази диета на която съм в момента.. нищо че не свалям все пак са първите 14 дена от близо 90 #Crazy!!!

Giorgia
, и аз искам на безвъглехидратна , ама с моето неядене на месо ... гладна ще си умра Rolling Eyes

Какви са тези вкуснотии.... ужас колко изкусително изглеждат  Heart Eyes

 Arwen Undomyel страхотна стая сте направили... старата стая си е бебешка, а тази вече за голямо човече! Hug

nana_cool , у-у-у аз като отида някъде  разглеждам и питам всичко , което ме интересува... и хич не ме интересува кой зад мен , кой пред мен, кой до мен! Защото  я има, я няма втори шанс... Crazy И даже някой път прекалявам , ама...спирачки нямам Blush Embarassed Rolling Eyes


# 28
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Мацки денят ми е супер,4увствам се страШно еуфори4на.  Heart Eyes Hug  bouquet
Утре Ще пиШа пове4е...ОБИ4АМ ВИИИИИИИИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

# 29
  • Мнения: 11 315


 Арвен, стаята е страхотна. Но аз нали съм малък любопитко разгледах всички снимки в сайта ти. Blush Дано не се ядосаш. Ти да не би да пееш в този хор? И клипа къде сте го снимали?

Що да имам нещо против?  Wink
Пея в хор и още как. Клипа е сниман на северния ръб на Големия каньон миналата година, когато ходихме там на турне

Общи условия

Активация на акаунт