Когато родителите ни остаряват, а ние сме далеч от тях

  • 1 374
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 394
и аз искам, но имам къща да изплащам, застраховки, данъците си вървят, ясла на Стела, за която се плаща независимо дали ходи или не, работа......сметките се трупат, а няма от кого да вземем....имам 2 седмици отпуска края на август, трябва да устискам до тогава Sad

# 16
  • Мнения: 1 526
И аз се пека на този огън, майка ми е едва на 50г с глаукома и е съвсем сама в България!  Sad Обаждам се колкото мога по- често, ходим си колкото се може по- често, пращам пари, но факта че живеем далаче си казва думата! Ужасно ми е мъчно и болно. А тя милата все плаче за внуците...
Гушни дечицата сигурна съм че знаеш защо си там и защо плащаш тази цена! Стискам ти палци нещата да се наредят както искаш!

# 17
  • Мнения: 2 427
Уффф,гадно е така!!!
Ами Арвен не знам какво да ти кажа мила.Предполагам само как се чувстваш.И на мен много ми тежи че съм далече,но поне за сега при мен неща стоят така че мога да тръгна всеки момент когато пожелая за натам.Дай Боже да имам тази възможност винаги,защото иначе не знам как бих стояла тук.Обаждай се често на баща си.Тук при нас има едни телефонни карти - 2.30 мин разговор до бг струват 5 евро.Ако има и при вас подобни са удобни,можеш да си бъбриш с него поне докато дойде момента да отидеш при него.Много те прегръщам и да знаеш че не си сама,всички момичета тук те подкрепяме.
Тали ,ти временно ли си в Израел или за постоянно?Винаги ми е бил много интересен живота там.Имах една приятелка която ходеше при баба и дядо си там през ваканциите,а сега до колкото знам и брат  се е преместил да живее там.

# 18
  • Мнения: 1 526
Цитат
Тали ,ти временно ли си в Израел или за постоянно?Винаги ми е бил много интересен живота там.Имах една приятелка която ходеше при баба и дядо си там през ваканциите,а сега до колкото знам и брат  се е преместил да живее там.
amymommy аз дойдох временно преди 9 години! А после- човек свиква бързо на лесното. Преди 2 год се прибирахме в БГ уж за винаги, но аз не мога да живея там. Срашно е неприятно да разбереш, че мама е всъшност маштеха...Но това е вече друга тема...

Общи условия

Активация на акаунт