💄Новите ни козметични похождения - 86

  • 94 511
  • 729
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 374
MUGLER мирише ли ти на сапун? Как можеш да го опишеш?
Пелли, за щастие при мен тя е едва доловима  (не обичам сапунена нотка). Много свеж и разхлаждащ парфюм,  усещам свежи цитруси бергамот и парченце портокал, целите в капки ледена вода, портокалов цвят и мента, стръкче млада трева и няколко цветенца, много лека и фина цитрусова сладост, а мускусът е нежен и деликатен. Като асоциация си представям това или това, като бих добавила към картинката няколко портокалови цветчета.

# 76
  • София
  • Мнения: 386
Vesika, леле, какво описание! 😮 Направо ме накара да си го купя, въпреки че харесвам много тежките аромати, тези цитрусовите и леките не са ми по вкуса, но ще го пробвам.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 374
sunattraction, заинтригува с това сладурче на L'Erbolario, ще отида да го пробвам, видях, че има магазин наблизо.
Feel you, проба задължително. Унисекс е и на някои кожи си се развива мъжки. Като Neroli portofino на Том Форд - на мен е някакъв остър ужас, докато на свекърва ми е съвсем друг - тоооолкова женствен, мек, фин и красив Two Hearts. Яд ме е, че на мен не показва тази си красота....
Да не спамя:

Последна редакция: пт, 05 юли 2019, 15:32 от Vesika

# 78
# 79
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Vesika, пробвай го, завидна трайност показа на ръката ми. Лошото при мен е, че на тяло и дрехи спирам да ги усещам след известно време и отново поливам.😃 Получих комплименти иначе в работа. Simple Smile)

Жаки, много красиво, само заради опаковката бих го купила. Женска му работа.😃

Скромничко от мен, минах през китайския на Пиротска. Само една опаковка имаше, а исках поне 4-5, ама късмет.
Имат и много маски за лице, ама не посмях..

# 80
# 81
# 82
# 83
  • София
  • Мнения: 2 378
- Вечна любов ми е този парфюм, особено сега лятото Two Hearts

# 84
# 85
  • Мнения: 441
Шампоанът на Гарние е подарък, тъй като купих два други техни продукта, един от които е слънцезащитен Blush

# 86
# 87
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета. Бих искала да ви похваля тази пудра/хайлайтър, която купувам вече за втори път! ❤ Много съм очарована. Накоя от вас ползвала ли е?

# 88
  • Мнения: 13 624
Здравейте, момичета. Бих искала да ви похваля тази пудра/хайлайтър, която купувам вече за втори път! ❤ Много съм очарована. Накоя от вас ползвала ли е?

Даа Heart Eyes Страшно ми е любима тази пудра. За мен е най-перфектната комбинация от руж и хайлайтър. Two Hearts

# 89
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Urban Decay Naked Smoky- отдавна я исках, но все не се решавах да я поръчам от САЩ. Взех я намалена наполовина. Дойде здрава и читава, много е красива!

Общи условия

Активация на акаунт