Парфюмни размисли и страсти - 227

  • 48 446
  • 731
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 31 281
Може ли 2 думи за този парфюм JIL SANDER NO.4 и за CARTIER MUST DE CARTIER
Класни, сериозни парфюми, но много ретро. Абсурд за покупка насляпо. Майка ми ги обожава и нисо от много години Джил 4. Аз нося понякога, но сега не съм на такава вълна и са ми от отминали времена.
И двата са сложни и многопластови, на разбличните кожи с различна температура стоят различно. Аз съм с топла и мазна кожа и ги усилвам до крясък, майка със студена и суха и ги излъчва леко и равномерно.

# 316
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Благодаря Денис. Хм и моята кожа е суха и студена ии незнам , защо си  внушавам ,че Джил ще е много мой за насляпо ама знам ли...

# 317
  • Мнения: 31 281
Благодаря Денис. Хм и моята кожа е суха и студена ии незнам , защо си  внушавам ,че Джил ще е много мой за насляпо ама знам ли...
О, остави тези неща "насляпо", моля те!

# 318
  • Viena
  • Мнения: 3 591
Денси, а за Фламенкото две думи да споделиш. Мерси.

# 319
  • София
  • Мнения: 1 352
Благодаря отново на Denci за споделеното мнение за Lancom la vi e belle edt наистина много хубава и доста по-поносима версия 🌹
О, много се радвам, честит! Колекционерски спрян парфюм, за такава цена е супер успешна покупка. Цената му ще расте, търсенето му също. Просто хората не знаят още, че е спран и то отдавна и заменен с Флоралния и сега с роза версията.


Просто вие двете подстрекателки си нямате друга работа и нали ми е слаб ангела таааааааа
Думнах го насляпо, дано не хвана диабет от сладост, но при тази цена и щом ще го спират:imp:ImpImpImpImpImp

# 320
  • Мнения: 697
От къде го поръчвате Ланкома ?

# 321
  • София
  • Мнения: 2 377
От тук. И аз поръчах един. Благодаря за информацията, Densi. Харесвам много ЛВЕБ Флорал и съм сигурна, че и ЕДТ ще ми хареса.

# 322
  • Мнения: 31 281
Благодаря отново на Denci за споделеното мнение за Lancom la vi e belle edt наистина много хубава и доста по-поносима версия 🌹
О, много се радвам, честит! Колекционерски спрян парфюм, за такава цена е супер успешна покупка. Цената му ще расте, търсенето му също. Просто хората не знаят още, че е спран и то отдавна и заменен с Флоралния и сега с роза версията.


Просто вие двете подстрекателки си нямате друга работа и нали ми е слаб ангела таааааааа
Думнах го насляпо, дано не хвана диабет от сладост, но при тази цена и щом ще го спират:imp:ImpImpImpImpImp
Не, Шанелче, той не  етолкова натрапчиво сладък и не е толкова карамелен. Доста по-носим е, но не мога да го нарека воднист. Спрян е вече. Между другото в Дъглас Дъ мол открих тестер, но е повреден и началото му мирише леко на чубрица и се усеща само базата. В БЗ Мол София няма тестер отдавна. там ми казаха, че е спрян и да го взема ако го намеря изгодно, защото е търсен.


Кое Фламенко на Рамон Монегал ли?

# 323
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Благодаря отново на Denci за споделеното мнение за Lancom la vi e belle edt наистина много хубава и доста по-поносима версия 🌹
Тестерът с капачка ли е?
И моя пристигна, с капачка  е. Страхотен е .

# 324
  • Мнения: 31 281
Браво момичета, честити! Hug bouquet

# 325
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Браво момичета, честити! Hug bouquet
Благодаря, Денси!

# 326
  • Мнения: 31 281
За Flamenco Ramon Monegal него с две думи не става.
Той е симфония от цвят, музика и аромат. Изключителен. Червен, страстен, дамски и огнен като фламенко. Има най-красивата, кутия /тя е за бижута/, която някога съм виждала и докосвала. Не става за всеки ден, нито може да се носи често. Обсебващ е и теб и околните. Аз го нося на сватби и празници и винаги ме питат какво, що, кой.
Много обемен е и се съхранява по-трудно от към налично място.
Много скъп, но си заслужава всяка стотинка.
Не се купува насляпо в никакъв случай, защото толкова червен парфюм не се харесва от всеки. Малини, рози, кедър, ябълки, амбър и подсилващи съставки, съвършен е за мен. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 327
  • Мнения: 93
Момичета /и момчета/, помагайте моля
Двоумението е между JPG Classique и JPG Classique intense
Обожавам Интенз, но незнайно защо се заглеждам и по класическия, а изобщо не ми е познат.
Ако сексуалността и излъчването на Интенз ги няма грам в обикновения - хич няма и да се чудя.
Моля, кажете някоя дума

# 328
  • Viena
  • Мнения: 3 591
Мерси, Денси.

# 329
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Благодаря отново на Denci за споделеното мнение за Lancom la vi e belle edt наистина много хубава и доста по-поносима версия 🌹
О, много се радвам, честит! Колекционерски спрян парфюм, за такава цена е супер успешна покупка. Цената му ще расте, търсенето му също. Просто хората не знаят още, че е спран и то отдавна и заменен с Флоралния и сега с роза версията.


Просто вие двете подстрекателки си нямате друга работа и нали ми е слаб ангела таааааааа
Думнах го насляпо, дано не хвана диабет от сладост, но при тази цена и щом ще го спират:imp:ImpImpImpImpImp
Няма да съжаляваш, нищо накъртващо и дотягащо няма в него👌🏻🥰

Общи условия

Активация на акаунт