Парфюмни размисли и страсти - 227

  • 48 375
  • 731
  •   1
Отговори
# 510
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Момичета,не ги поръчвайте без тест тези Мансери и Монтали!
Абсолютно подкрепям!
Така ще има по-голямо разнообразие от гадни Мансери и Монтали за другите като мен, които са готови да поръчват и без тест Smile

Взе ми думите от клавиатурата!!! Grinning

# 511
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Еее, не Интенз кафе примерно не го считам за гаден аз.Не харесвам обаче почти нищо друго на Монтал,на Мансера не харесвам и Рози и ванилия,а като чета не съм само аз.Stuck Out Tongue Winking Eye Сузи и според мен го разменяй за нещо много желано.Bowtie

# 512
  • Мнения: 5 001
При мен удът на Монталите надделява над всички други съставки и ме задушава. На блотер или върху мъжът ми нещата стоят по доста по-различно.

# 513
  • Мнения: 4 422
От Амуаж на първо място за мен е Blossom Love- термоядрен е направо и 30 часа трайност на кожа и коса,на дреха с дни..
Honour -мноого красиви женствен,няма тази трайност обаче като най-големия ми любимец
от проби имам Sunshine , Reflection и Ubar.Първия нищо особено и направо водичка изчезва,имах очаквания заради бранда и цената ама не се оправдаха,втория обаче е красота ,която бих си купила, а Ubar само отворих и прибрах за студено време,че е доста зимен за мен или поне есен му трябва.
Някоя добра душа дали няма пробичка от Удовата орхидея и Интенз кафе ще се реванширам с нещо?

# 514
  • София
  • Мнения: 1 974
Еее, не Интенз кафе примерно не го считам за гаден аз.Не харесвам обаче почти нищо друго на Монтал,на Мансера не харесвам и Рози и ванилия,а като чета не съм само аз.Stuck Out Tongue Winking Eye Сузи и според мен го разменяй за нещо много желано.Bowtie
Eeeee, което си е така - така си е!  Mancera Roses Vanille едвам се понася и то, ако наоколо някой разнася монче или каратче Satisfied

# 515
  • Виена
  • Мнения: 901
Отсега да ви кажа, че съм поръчала без тест въпросният Мансера Ууд оркид . Пристига утре. Нямам представа как става размяната на парфюми, но ако не ми хареса веднага ще ви уведомя и ако някой го иска - ще го дам без бой.

# 516
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Еее, не Интенз кафе примерно не го считам за гаден аз.Не харесвам обаче почти нищо друго на Монтал,на Мансера не харесвам и Рози и ванилия,а като чета не съм само аз.Stuck Out Tongue Winking Eye Сузи и според мен го разменяй за нещо много желано.Bowtie
Eeeee, което си е така - така си е!  Mancera Roses Vanille едвам се понася и то, ако наоколо някой разнася монче или каратче Satisfied
Deetron,много си ми е добре с Мончето и Каратчето човек и получавам безброй овации.Каквото и да си говорим нито Монтал,нито Мансера са за слепи покупки и ти много добре го знаеш,не се опитвай да ме хапеш,не става.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 517
  • Мнения: 1 003
Привет на всички!

Много ме радва, че сте на вълна Монтал и Мансера - също като мен 😀

Тези дни се разходих до два от физическите магазини на онлайн парфюмериите. Обслужвантето в двата беше тотално различно. Разлика от земята до небето. Но това е може би друга тема, няма да изливам хвалебствия и разочарования.

Та пробвах аз единия ден Roses Vanillie на Mancera. Хораааа, няма такова...  това е жес-ток парфюм! На листче е траен четири пълни дни. Обмислям сериозно покупка!

Пробвах също и Choco Violet на Mancera, което листче стоя в чантата. Напомня ми на любимия ми Angel Muse, но е още по-прекрасен! Колкото и нереално да звучи. Отново е супер траен.

На другото място пробвах Intense Cafe на Montale, тъй като прочетох, че се води еквивалент на Roses Vanillie. И той е много хубав и много траен.

Изводът, Choco Violet е сто процентова поръчка след края на лятото. Нооо чуденката все пак остава - Roses Vanillie или Intense Cafe?

Тъй като повечето от вас изглежда познават добре и двете марки, ще съм благодарна ако споделите вашите впечатления от двата парфюма, между които се колебая, както и препоръките си. Също така, ако смятате, че има нещо в този дух, но дори още по-добро от тях (което малко ме съмнява честно казано) и не е някой ниш за 200-300 лв. и нагоре - ще съм благодарна да споделите.

Нямам страх и задръжки от поръчване на сляпо, даже напротив. Някои от най-любимите си парфюми ги имам именно така - Patchouli Leaves, No. 4, Fancy Nights на Джесика Сипсън, Perfect Tobacco на Дюпонт...

# 518
  • София
  • Мнения: 17 775
Ама те Мансерите има ли къде да се пробват..
Би ли казала в кои 2 магазина си ходила, ако искаш пиши в темата за сполучливи сайтове, за да не спамим тук. : )

# 519
  • Мнения: 404
Здравейте, ако някой има Amouage Miniatures Bottles Collection Women 6 Х 7,5 мл, бутилките сплаш ли са или с пръскач?
И струва ли с да се поръча за на сляпо, вместо отливки по 2 мл.
Виждала съм ги само в Нотино
https://www.notino.bg/amouage/miniatures-bottles-collection-wome … kt-vi/p-11620019/

# 520
  • Мнения: 31 200
 Roses Vanillie на Mancera обожавам, а Интенз Кафе Монтал не понасям. Става ми буквално лошо от него, та те съветвам преди да купиш хубаво да разносиш с напръскване. Ако не може съм твърдо за Мансерата.

# 521
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Аз съм твърдо за Интенз Кафе,Рози и ванилия никой около мен не го хареса,а Монтала да.Купи си и двата щом ги познаваш и харесваш не виждам проблем първо единия,после другия.Heart EyesНо тук всеки ще ти препоръча този,който той харесва,слушай само себе си.

# 522
  • Мнения: 1 003
Ха! Тук става интересно! Нямам търпение още хора да се включат с мнение! Благодаря на Денси, която всички ценим и обичаме!

Магазинът с мнооого Мансери и Монтали С тестери е този на ул. Париж 4. Не знам точно на коя онлайн парфюмерия отговаря.

Другият е този на ул. Иван Вазов 22. Там няма Мансера. Имаше няколко Монтала за проба и продажба, Арабие на Серж, нишовата линия на Ланкън и тази на Долче. Последните между другото са Топ!! Но са доста доста скъпи дори и в тези магазини, какво остава пък от някой оторизиран.

При мен между другото, да продължим в посоката на розите и ванилията, Мансера май повече се хареса. Монталът ... не че е лош.. но Мансерата е наистина жестокаа! 🤪

# 523
  • Филибето
  • Мнения: 1 034
Мансера и Монтал посред лято и насляпо - виц Stuck Out Tongue Winking Eye
Да няма някъде супер евтини та сте се засилили?
Роз ванилия и Интенс кафе са много подобни. И в двата розата е много и не се губи. Роз ванилия е една идея по- класически аромат ако мога така да се изразя. Пищен, женствен не е мускал в никакъв случай, но е много розов. Интенс кафе за моя нос има почти същите съставки, но ми е някак по- модерен и хард. И двата не са за офис и затворени помещения според мен. Носих много Мансера, но съм си розоманка. Наесен мисля да си подиря 50 мл. Интенс кафе.

# 524
  • Мнения: 31 200
Какво лято, къде лято? Mr. Green Whistling
Jolli, благодаря за хубавите думи. Hug

Благодаря на Денси, която всички ценим и обичаме!

М, нишовата линия на Ланкън
На кого?

Общи условия

Активация на акаунт