Подарък за дядо

  • 573
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Дядо ми скоро става на 85 и търся нещо подходящо за подарък. Проблемът е че той не обича нищо особено, по цял ден основно телевизия гледа или прави нещо край баба ми. Има проблеми с очите, слуха, ходенето и какво ли още не... Живее в (претрупан) апартамент в града. Снимки, постери, собственоръчно направени албуми и подобни съм подарявала много вече. Понеже живея далече и няма да съм там, търся нещо дребно което да пратя по пощата... заедно с нарисувана от мен картичка... за предпочитане нещо полезно. Баба ми например доста се радва на витамини/кремове, но това не е вариант за дядо ми.

Вие какво подарявате? Или бихте препоръчали?

# 1
  • Мнения: 3 796
Риза, ако носи? Комплект с чорапи? Възрастните хора се радват на внуците и децата, на внимание и компания, не на материални неща. Ако можеш да отделиш скоро време за него ще е най-хубавия подарък според мен.

# 2
  • Мнения: 4 239
Лупа за четене. От Лидл съм купувала правоъгълна такава със сгъваема дръжка и диодна лампа. Пак от там голяма кръгла, която може да да се закача на шията и да се гледа през нея, като и двете ръце остават свободни - ако обича да майстори нещо.

# 3
  • Мнения: X
Чаша - Най-добрия дядо, може онлайн да я платиш и да дадеш адреса на дядо ти за доставка.

# 4
  • Мнения: 4 791
Да му звъннеш по телефона и да си поговорите. Повече от това и картичката по пощата не е необходимо.

# 5
  • Мнения: 10 642
Да е жив и здрав дядо ти! Ако вече няма лупа, чашката е много добра идея. Може и със снимка да е чашката. Така като си пийва чайчето, компотчето, винаги ще си спомня за теб. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 496
Аз съм пращала някоя приятелка на вратата с торта с някакъв мил надпис) пращам пари на приятелката и тя я поръчва и носи). Така е много готина изненадата.
Ако това е вариант за теб, даже кажи на приятелката да снима клип с реакцията му.
После да разкажеш 🙂

# 7
  • Мнения: 62
Купи му някакъв хубав часовник и много ще се зарадва!

# 8
  • Мнения: 128
Благодаря много за идеите!

# 9
  • Враца
  • Мнения: 2 690
Някакви наколенки, пояс за кръста, топло елече.

Общи условия

Активация на акаунт